Autor Wątek: Regina Brett i jej 50 lekcji...  (Read 589 times)

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Regina Brett i jej 50 lekcji...
« dnia: Maj 28, 2016, 11:41:59 am »
Być może ktoś z Was kojarzy kolorowe, rzucające się w oczy poradniki tejże kobietki, która wiele w swoim życiu przeżyła. Każda książka (a do tej pory wyszły 3 i chyba jeden dziennik) to właściwie 50 krótkich felietonów przypominających o tym co w życiu ważne. Pozytywne, motywujące do bycia lepszym człowiekiem. Z życia autorki - oraz jej rodziny, znajomych, przyjaciół - wzięte historie i obrócone w warte przemyślenia porady. Opisy banalnych, prostych, ale zapomnianych w dzisiejszych czasach zachowań.

Czytaliście? Zapraszam do dyskusji co sądzicie na ich temat. Nie czytaliście? Polecam przeczytać. Zazwyczaj poradniki omijałam szerokim łukiem, wychodziłam z założenia, że w końcu po co ktoś ma mi mówić jak mam żyć, sama wiem najlepiej. Ale tutaj to co innego. Wiele przydatnych lekcji, które można niekiedy wprowadzić w swoje życie, uporządkować je.

"Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu.", "Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym." i "Bóg zawsze znajdzie Ci pracę. 50 lekcji jak szukać spełnienia."
« Last Edit: Maj 28, 2016, 11:45:48 am wysłana przez Crystal »