Autor Wątek: Seriale - ogólna dyskusja  (Read 647 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Seriale - ogólna dyskusja
« dnia: Maj 23, 2017, 22:19:50 pm »
Pisząc posta do wątku "Ulubione seriale" stwierdziłam, że pula moich seriali jest dość duża i chciałabym o tym podyskutować. Trudno było mi ogarnąć je wszystkie do kupy, ale stworzyłam sobie schemacik, który może też was zachęci do napisania posta. Zapraszam do dodawania swoich seriali i komentowania zestawień innych. :D

Trzy seriale, które lubię najbardziej:
Seriale, które oglądam na bieżąco/na których kolejny sezon czekam:
Seriale, które obejrzałam, ale już jest ich koniec:
Zaczęte seriale, które nadrabiam:
Zaczęte seriale, do których nie wrócę:
Seriale, które mam zamiar zacząć:
Serial, który chętnie obejrzałbym/obejrzałabym jeszcze raz:



___


Trzy seriale, które lubię najbardziej:
1. Jak poznałem waszą matkę - nadal na pierwszym miejscu i wątpię, żeby jakiś serial go z tej pozycji zepchnął. :D
2. Chirurdzy - byłam nastawiona jakoś sceptycznie do tego serialu i nie wiem kiedy się w nim tak zakochałam!
3. Gra o tron - nie muszę tego komentować, tak myślę

Seriale, które oglądam na bieżąco/na których kolejny sezon czekam: Stranger Things, Gra o Tron, House of Cards, PLL
Seriale, które obejrzałam, ale już jest ich koniec: HIMYM, Dr House, Trzynaście powodów
Zaczęte seriale, które nadrabiam: po skończeniu HOC, czekam na kolejny serial, który mnie tak zaciekawi, żeby chcieć go nadrabiać :(
Zaczęte seriale, do których nie wrócę: Riverdale, moim zdaniem słaba wersja PLL.  Nie zainteresowały mnie też: Lucyfer, The Big Bang Theory, Shameless, Supergirl, Supernatural
Seriale, które mam zamiar zacząć: The Vikings kiedyś muszę
Serial, który chętnie obejrzałbym/obejrzałabym jeszcze raz: HIMYM i Chirurgów z chęcią obejrzałabym od początku. :D