Autor Wątek: Ulubione sporty  (Read 3349 times)

Zuzolinda

  • Gość
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 01, 2013, 17:33:03 pm »
Ja osobiście do grupy fanów uprawiania sportów nie należę, ale kocham pływanie :) To jedyna dyscyplina,  w której coś mi się udaje...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 01, 2013, 19:26:49 pm »
Ja od kilku lat trenuję różne style taneczne jednak moimi ulubionymi są dancehall i belly dance :)
Razem z przyjaciółką mamy formację taneczną i staramy się często gdzieś występowac. Mam nadzieję związac swoją przyszłośc z tańcem zawodowo :)
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2013, 11:47:03 am »
Ja trenuję tenis ziemny. Lubię piłkę nożną, chociaż nie idzie mi zbyt dobrze ale liczy się zabawa. 8P Jeżdżę na rowerze (do 20-25 km) i na rolkach. Lubię jeszcze pływanie, kiedyś chodziłam na basen. Ale wuefu nie lubię, głównie z powodu nauczyciela :D Aha, i jeszcze w ping-ponga i badmintona sobie pogram. A do siatkówki i koszykówki nie mam wzrostu :( A w biegach to jestem słaba
  

Offline rabiosa

Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 02, 2013, 20:53:29 pm »
No cóż, siatkówka ♥ Ponieważ to sport wyjątkowy. Uczy pokory, współpracy. Jest sportem gdzie wymagana jest perfekcja dlatego różni się od innych sportów drużynowych. Kocham za wspaniały polski zespół. Za niezwykłe emocje, których doświadczam podczas każdego meczu naszych reprezentantów. Za asy serwisowe, ściny, bloki, odbiory, wystawienia. ZA WSZYSTKO.

Piłkę nożną też lubie, niesie dużo pozytywnych emocji. Ale nożną wole oglądać, niż grać ;D A jeśli już oglądać, to tylko ligę włoską, ewentualnie niemiecką. Nie-na-widzę ligi hiszpańskiej. Tak, możecie zacząć mnie besztać, bo Pique :D

Tenis ziemny to dla mnie dosyć świeży sport, dopiero wdrążam sie w ten niesamowity sport. A zaczęło sie od Jeżyka :D Ostatnio bardzo polubiłam oglądam mecze tenisa, jestem uzależniona ;_;

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2013, 21:13:32 pm »
Nie-na-widzę ligi hiszpańskiej.

Tenis ziemny to dla mnie dosyć świeży sport, dopiero wdrążam sie w ten niesamowity sport. A zaczęło sie od Jeżyka :D Ostatnio bardzo polubiłam oglądam mecze tenisa, jestem uzależniona ;_;
No i piona  :D

A co do tenisa, to ja najbardziej lubię Nadala. Oglądam mecze od jakichś dwóch lat.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline rabiosa

Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2013, 21:19:42 pm »
No i piona  :D

A co do tenisa, to ja najbardziej lubię Nadala. Oglądam mecze od jakichś dwóch lat.

Mi sie strasznie podoba styl grania Murraya :D

A przy okazji to suchara wam walnę:
- Roger Federer nie gra już w tenisa.
.
.
.
.
.
.
.
.
- A Rafael Nadal.
sucho  icry

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2013, 21:35:19 pm »
Rafie trzeba dać czas. Miał bardzo ciężką kontuzję i to dość długo. Wiadomo, że od razu do formy nie wróci. Ale ja tam jestem dumna z niego, bo wygrał kolejny raz z rzędu Ronalda Garrosa i pobił rekord ^^ Z resztą sam mówił, że w tym roku chce się skupić głównie na tym turnieju. Także okej. Dla mnie zawsze pozostanie najlepszy.

Do Murraya nic nie mam, ale zdziwiłam się, że Djoković przegrał z nim Wimbledon o.o Po tym co pokazał z Del Potro w półfinale byłam przekonana, że wygra... A tu figa z makiem XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2013, 23:14:01 pm »
No cóż, siatkówka ♥ Ponieważ to sport wyjątkowy. Uczy pokory, współpracy. Jest sportem gdzie wymagana jest perfekcja dlatego różni się od innych sportów drużynowych. Kocham za wspaniały polski zespół. Za niezwykłe emocje, których doświadczam podczas każdego meczu naszych reprezentantów. Za asy serwisowe, ściny, bloki, odbiory, wystawienia. ZA WSZYSTKO.

Piłkę nożną też lubie, niesie dużo pozytywnych emocji. Ale nożną wole oglądać, niż grać ;D A jeśli już oglądać, to tylko ligę włoską, ewentualnie niemiecką. Nie-na-widzę ligi hiszpańskiej. Tak, możecie zacząć mnie besztać, bo Pique :D

Tenis ziemny to dla mnie dosyć świeży sport, dopiero wdrążam sie w ten niesamowity sport. A zaczęło sie od Jeżyka :D Ostatnio bardzo polubiłam oglądam mecze tenisa, jestem uzależniona ;_;

Rabiosaaa, jejku. Po nicku sądziłam, że to nie będzie ktoś tak fajny, siema. maad [wiem, że off topuję, ale nie wiem gdzie to napisać, a chcę się przywitać. udajcie, że nie widzieliście tego postu, przewijajcie dalej :3]


Offline Loba

Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2013, 23:38:39 pm »
to tylko ligę włoską
Za to mogę powiedzieć, że już Cię kocham. ;D Której drużynie z Serie A kibicujesz?
saving people, hunting things, the family business.


Offline rabiosa

Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2013, 00:22:32 am »
Za to mogę powiedzieć, że już Cię kocham. ;D Której drużynie z Serie A kibicujesz?

SSC Napoli ;D Może to dlatego, że bardzo często w Neapolu bywam.

Rabiosaaa, jejku. Po nicku sądziłam, że to nie będzie ktoś tak fajny, siema. maad [wiem, że off topuję, ale nie wiem gdzie to napisać, a chcę się przywitać. udajcie, że nie widzieliście tego postu, przewijajcie dalej :3]

Wieem, tak szczerze to ja nienawidzę tej piosenki. po prostu mi sie myśleć nie chciało (zapewne tak samo jak tym ludziom, którzy napisali ten genialny tekst do Rabiosy. bo ja nie wierze, że to mogła Shakira napisać ^^) nad nickiem. I również witam :3

« Last Edit: Sierpień 03, 2013, 00:39:05 am wysłana przez rabiosa »

la tortura

  • Gość
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 03, 2013, 11:14:26 am »
O sporcie mogłabym pisać w nieskończoność.
Kocham piłkę nożną, a w szczególności ligę hiszpańską i angielską. Kibicuje FC Barcelonie i Arsenalowi. Lubię także Malagę i nie mogę patrzeć jak piłkarze odchodzą z tego klubu przez problemy finansowe.
Uwielbiam też F1. Każdego to dziwi jak można siedzieć i patrzeć jak przez dwie godzin jeżdżą w kółko. Ja po prostu kocham ryk silników, kocham samochody więc dla mnie to nic dziwnego. Tu oczywiście kibicuje Ferrari i Alonso. Ale lubię także Kimmiego.
Moją kolejną miłością jest tenis. Mniej niż pozostałe dwie dyscypliny. Głównie skupiam się za turniejach wielkoszlemowych, jednak od czasu do czasu oglądam mniejsze turnieje. Oczywiście moim idolem jest Rafa Nadal i wielki Federer.
Oglądam też praktycznie każde większe wydarzenie. Mam tu na myśli olimpiady, mistrzostwa świata, europy. Po prostu kocham sport i nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 04, 2013, 07:17:51 am »
Też często oglądam tenis. Lubię Djokovica i Murraya, za Nadalem nie przepadam. Z tenisistek nie mam ulubionej, kibicuję Agnieszce Radwańskiej ale wkurza mnie to jak w niektórych meczach nie chce jej się grać. Nie lubię tylko Azarenki bo gdy mecz jej nie idzie to bierze przerwę medyczną żeby zdekoncentrować rywalkę. To mi się nie podoba.

Podobnie jak la tortura oglądam mistrzostwa świata, olimpiady, itp.
  

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 04, 2013, 14:12:41 pm »
Ja kobiecego tenisa nie oglądam za często. Denerwuje mnie. Nie wiem czemu, po prostu wolę oglądać jak faceci grają.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 04, 2013, 22:54:33 pm »
Też nie przepadam za kobiecym tenisem. Mnie on po prostu nudzi. Faceci jak grają to jest więcej emocji i inna atmosfera a jak babki grają to tak sztywno.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Ulubione sporty
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 04, 2013, 23:52:13 pm »
Też wolę tenis w męskim wydaniu :)

A w meczach to wkurzaja mnie komentatorzy którzy albo przynudzaja albo gadaja glupoty, np. że Radwańska jest na 4. miejscu w rankingu ATP.