Autor Wątek: Ostatnio oglądane filmy  (Read 7694 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #135 dnia: Marzec 06, 2015, 15:44:45 pm »
O, no to niespodzianka XD Nie myślałam, że gdzieś dubbing może być dobry. To jak będziesz miał czas to proszę wrzuć na jakiś serwer, bo wszędzie co patrzę jest z limitem albo trzeba numer tel podawać :C
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 31, 2015, 14:44:19 pm »
Hmm.... Ostatnio oglądałam "Małą syrenkę". Serio jak ja kocham tą bajkę

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 18, 2015, 19:35:38 pm »
Ostatnio obejzalam pierwsza czesc Avengers i po tym jak mi sie ten film spodobal zaczelam ogladac filmy z wszystkimi postaciami... Z dnia na dzien stalam sie fanem produkcji MARVEL
We´re all mad here

Offline maniek

Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 06, 2016, 01:17:44 am »
W oczekiwaniu na nową muzykę Shak, warto sobie jakoś umilić czas, aby ten zleciał szybko. Zapraszam na stronę na Facebooku "Niekulturalne klimaty", gdzie doradzam na co warto zwrócić uwagę, a co omijać szerokim łukiem :)

https://www.facebook.com/niekulturalneklimaty/?ref=ts&fref=ts

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 20, 2016, 21:02:46 pm »
Ostatnio dość sporo oglądam filmów lecz tak naprawdę nomen omen rozwalił mnie na łopatki film "Projektantka" z Kate Winslet, który był w tym roku nominowany również do Oscara. Świetna sceneria, opowieść, widoki ;)

A taki mały offtop lecz w temacie : Jeśli ktoś ma konto na Filmweb proszę o nazwy profili ;) dodam z chęcią.
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 01, 2016, 18:57:45 pm »
Mama (2015) z Penelope Cruz. Poryczałam się...

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #141 dnia: Grudzień 27, 2016, 19:53:42 pm »
Prawie rok od ostatniego postu, odświeżam. ;D

W święta oglądałam kilka filmów. Ocenię te, które najbardziej mi zapadły w pamięć.

Lepiej być nie może - 7/10, sama historia mnie nie porwała, ale Jack Nicholson nadrabia ocenę. :)

Pitbull, niebezpieczne kobiety - 6/10, specjalnie nadrobiłam wszystkie części, bo po zwiastunie i opiniach znajomych stwierdziłam, że to będzie film, który mi się na pewno spodoba. Moim zdaniem o wiele słabszy od poprzedniej części, taki trochę... delikatny (jednak Linda zrobił nowe porządki B) ), a na seansie się nudziłam.

Dzikie historie - 9/10, o proszę! To dla tego filmu piszę posta. Obejrzałam wczoraj i po seansie, z każdą chwilą zaczęłam ten film coraz bardziej doceniać. Gdybym miała wystawiać ocenę od razu po napisach końcowych, napisałabym może 7/10, ale potem zaczęłam jeszcze raz wspominać, co  zobaczyłam. Klasyfikowany jako czarna komedia film, który opowiada kilka różnych historii o osobach, które działają pod wpływem gniewu... i to nawet dosyć brutalnie. Nie zawiodłam się! Do tej pory rozmyślam i interpretuję zachowania bohaterów. :D

A skoro już piszę o czarnych komediach to muszę jeszcze polecić "Stulatek, który wyszedł przez okno i zniknął". Chyba na żadnym filmie się tak nie uśmiałam, moje rodzeństwo też, ale chyba mamy jakiś specyficzny humor, bo inni znajomi nie rozumieli co mogło być w tym śmiesznego. Jednak w samym filmie jest tyle nawiązań do historii, że jeśli ktoś się w niej orientuje choć trochę, to zrozumie komizm i na pewno polubi opowieść o staruszku. ;D


Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 24, 2017, 13:55:23 pm »
La La Land - chyba każdy słyszał o tym filmie, jeśli nie oglądaliście to na pewno obiła Wam się o uszy ilość nominacji do nagród i pomyłka podczas gali rozdawania Oscarów :p Mi się osobiście film bardzo podobał, muzyka genialna, mega oh i ah. No i Gosling w roli głównej  olove Gosling grający na pianinie  :gif_50x50_4ff3dc: :owoow: Szacun za grę aktorską i za to, że nauczył się grać naprawdę na instrumencie (co reżyser trochę na nim wymusił, bo mu się nie chciało ciąć scen), ale jednak  :whoagreat: Serdecznie polecam, głównie ze względu na muzykę, jeśli ktoś gustuje w jazzowych klimatach (i nie tylko). Osobiście nie przepadam za urodą panny Stone, ale tutaj mi nawet nie przeszkadzała. Oczywiście zdania są podzielone, ale dla mnie film zjawiskowy ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 27, 2017, 01:51:08 am »
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - film z 2016 roku, oglądałam jakiś czas temu z siostrą. Ogólna fabuła ma się następująco: grupa przyjaciół spotyka się na wspólnej kolacji. Chcąc udowodnić, że nie mają nic do ukrycia postanawiają odczytywać na głos nadesłane smsy, rozmowy, emaile etc. Ogólnie film niesie niezłe przesłanie, a zakończenie bomba. Bardzo polecam.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 27, 2017, 19:26:37 pm »
Słyszałam już kiedyś o tym, chyba obejrzę ;)

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 08, 2017, 20:29:12 pm »
Ten film jest prześmieszny i mądry jednocześnie!

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 09, 2017, 14:26:07 pm »
Ja obejrzałam wczoraj ,,Passengers" i jestem zachwycona! 

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Ostatnio oglądane filmy
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 09, 2017, 22:16:46 pm »
Ja dzisiaj oglądałam film "Lion. Droga do domu" i gorąco polecam! Przepiękna i smutna zarazem historia, która niesamowicie poruszyła moje serce  :sad-smiley-046: :sad-smiley-046: