Autor Wątek: Pogaduszki  (Read 59435 times)

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2490 dnia: Maj 24, 2017, 14:05:39 pm »
Od niedawna pracuję w jednym ze sklepów odzieżowych, znana marka, nie wymienię z nazwy, bo nie to tutaj jest istotne. Chciałam tylko Was ostrzec, że robione są różne przekręty np. od spodni długich odcinane są nogawki przez sprzedawców, podwinięte, zaprasowane i tak oto powstają krótkie spodenki. A cena wygórowana, bo "nowość". Więc uważajcie co kupujecie, oglądajcie uważnie ;)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2491 dnia: Maj 24, 2017, 14:12:07 pm »
Właśnie w taki sposób ja sobie robię spodenki. XDD

Przeraża mnie tylko ich cena. Kolega dzisiaj opowiadał, ze chciał kupić spodenki i cena w w galerii w jakimś new yorkerze czy innym croppie wynosiła 120 złotych. Serio ktoś to kupuje? :/


Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2492 dnia: Maj 24, 2017, 14:33:22 pm »
No właśnie ceny podstawowe są tragicznie wysokie, a jakość ciuchów nie idzie z nimi w parze... Ba, jakościowo ciuchy w sieciówkach są coraz gorsze. Polecam promocje, choć one wcale też nie są jakieś szałowe i zazwyczaj idą na przecenę najbrzydsze ciuszki, takie które się nie sprzedają albo ostatnie sztuki w rozmiarach najmniejszych albo największych. Btw. pracy w takim sklepie też nikomu nie życzę. Ja muszę trochę przetrzymać, bo niestety innego pola manewru na razie nie mam, ale generalnie wymagania co do pracownika ogromne, płaca minimalna, a niektórzy klienci traktują sprzedawcę jak śmiecia, nie wiem zupełnie dlaczego, bo większość to zazwyczaj dorabiający sobie studenci. I to wcale nie jest łatwa praca jakby się mogło niektórym wydawać. Wgl zaczęłam żałować, że wkraczam w dorosłe życie...

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2493 dnia: Maj 24, 2017, 15:06:33 pm »
Cieszę się, że jestem jeszcze gimnazjalistką :p

A Tobie życzę powodzenia i dużo cierpliwości. Nie wiem czemu niektórzy ludzie wyżywają się na sprzedawcach, kelnerach, to okropne.

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2494 dnia: Maj 26, 2017, 10:27:49 am »
Nooo, naprawdę ciesz się dzieciństwem ile się da :)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2495 dnia: Maj 26, 2017, 18:10:23 pm »
Kiedyś byłam świadkiem jak ekspedientka wzięła bluzkę ubrudzoną podkładem i wytarła ją chusteczkami do demakijażu.  :smiley-whacky115: Nie wiem czy ktoś to później kupił, ale bardzo możliwe, że tak, bo mógł nie zauważyć plamy. W moim miasteczku większość ekspedientek to straszne siksy i chamówy, naprawdę nie życzę nikomu takiej obsługi...  :smiley-angry031: Chodzenie tam to dla mnie ostateczność.
Ludzie też nie są lepsi, czasem wyrabiają w sklepach okropne rzeczy. Albo jak przerzucają ciuchami i tak zostawią. Ja nie wiem, może zostałam inaczej wychowana, ale jak obejrzę bluzkę to staram się to później jakoś złożyć, a nie kopać w ciuszkach jak dzika świnia i później to tak zostawić.   :dumb: Zadziwiające jest to, że chcemy, aby w sklepie było supi-dupi, czyściutkie ciuszki, a jak takiej Dżesice spadnie bluzeczka na podłogę to już jej nie podejmie i ma pretensje do całego świata.  :smiley-happy105: Sumując - nienawidzę kupować ciuchów, jedyną przyjemność sprawiają mi zakupy muzyczne, książkowe i żywnościowe xD I buty też lubię kupować, ale to głownie przez internet :D


Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2496 dnia: Maj 29, 2017, 16:04:42 pm »
Taka jest niestety polityka w tych sklepach. Klient coś pobrudzi lub zniszczy? To trudno, odwieszamy spowrotem na sklep. Ale warto zauważyć, że to właśnie w większości klienci te ciuchy niszczą, a potem kolejni mają pretensje do pracowników. Gdzie logika?
Nie lubię bardzo kiedy ludzie zostawiają rzeczy w przymierzalni. Po to jest rama podstawiona czy stolik, żeby jeśli czegoś się nie kupuje zostawić to w tym miejscu. Uwierzcie, ułatwia to pracę. Poza tym wkurzające jest zostawianie ciuchów na lewą stronę. Serio? W domu ludzie też tak robią czy tylko nam chcą zrobić na złość? Ja wiem, że dla ludzi zakupy mają być przyjemnością i się nie przejmują, że ktoś musi po nich posprzątać, ale niektórych rzeczy wręcz nie powinno się robić... Dla mnie to jest po prostu dziwne, nigdy tak nie robiłam, ale to zależy od wychowania i kultury osobistej.

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2497 dnia: Maj 30, 2017, 22:16:07 pm »
Ja pracuję w sklepie kosmetycznym Yves Rocher i to jaki my mamy standard obsługi klienta to jest coś niemożliwego (uwierzcie mi na słowo, albo zajrzyjcie do któregokolwiek ze sklepów..) a ludzie i tak traktują nas jak najgorsze ścierwo.... A najgorsze są starsze "panie", które myślą, że są królowymi świata i wszystko się im należy + mają do sprzedawczyń pretensje o WSZYSTKO. Dajesz im rabat - źle bo za mały, nie dajesz to "co tak drogo?", rzucają ulotkami rabatowymi w twarz... jak jakiś produkt nie daj Boże został wycofany to nas wyzywają jakbyśmy to my - zwykłe parobki - miały jakiś wpływ na decyzje dyrektorów z Francji..... Produktu z półki sobie same do ręki nie wezmą, bo się zmęczą... A o braku inteligencji i kultury społeczeństwa nawet wspominać nie będę :( Niektórych przerasta policzenie, że ma 90 zł rabatu od 100zł i odpowiedzenie zwykłego "Dzień dobry" po wejściu do sklepu który ma 1m/1m i nie ma szans,żeby mnie nie usłyszał lub nie widział... Ehhhhh musiałam się komuś pożalić  :smiley-angry031:

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2498 dnia: Maj 31, 2017, 04:57:43 am »
Niestety ludzie mają skłonność do myślenia, że jeśli zostawiają swoje pieniądze w sklepie to mogą robić cokolwiek im się podoba :smiley_facepalm: Współczuję Wam dziewczyny i można powiedzieć "łączę się w bólu", bo pracując jako kelnerka w jednej z restauracji w moim mieście też często doznawałam podobnych przykrości. Ludzie albo udają, że Cię nie widzą, nie odpowiadają na dzień dobry/do widzenia, albo zwalają na Ciebie winę za przedłużający się czas oczekiwania na zamówienie (mimo, że jak wiedziałam, że trzeba będzie trochę dłużej poczekać, bo zamówień było mega dużo, zawsze uprzedzałam o tym klientów), albo za jakość jedzenia itp... Nie przyjemne wcale, a wcale :/
« Last Edit: Maj 31, 2017, 05:00:03 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2499 dnia: Czerwiec 01, 2017, 20:15:21 pm »
W restauracji też pracowałam i też wiem jak to jest. Zazwyczaj jako kelnerka na imprezach okolicznościowych. Wszystkowiedzące niezadowolone stare baby, jak ja tego nienawidzę... Niestety człowiek człowiekowi wilkiem. Rzadko zdarza się ktoś kto doceni pracę drugiej osoby, lepiej zmieszać z błotem.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2500 dnia: Sierpień 09, 2017, 09:52:52 am »
R.I.P forum...

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2501 dnia: Sierpień 09, 2017, 19:32:23 pm »
Czemu?
We´re all mad here

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2502 dnia: Sierpień 09, 2017, 22:03:34 pm »
Aktywność praktycznie zerowa, cóż, to nie jest to co było tutaj kiedyś

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2503 dnia: Sierpień 09, 2017, 22:40:36 pm »
kiedyś było naprawdę fajnie. szkoda ze już sie tyle osób nie udziela.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Pogaduszki
« Odpowiedź #2504 dnia: Sierpień 10, 2017, 10:55:31 am »
Dużo osób ze starego składu odeszło, a wraz z nimi kawałek tej atmosfery, która tu kiedyś była, ale cóż... U Shakiry jak zwykle era widmo, więc mało osób w ogóle tu wchodzi, ciężko, żeby udało się odnowić stare wątki z taką aktywnością jak kiedyś, a co dopiero mówić o rozkręcaniu nowych, gdzie pewnie udzielałyby się regularnie 2-3 osoby XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...