Autor Wątek: Ostatnio przeczytana książka  (Read 9716 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 13, 2012, 04:26:17 am »
Ostatnią książką jaką czytałam była Klątwa Tygrysa. Świetna książka, polecam wszystkim. W najbliższych miesiącach planuję kupić drugą część :)
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 13, 2012, 18:53:06 pm »
Ostatnio czytałam "Hinduską miłość", polecam! Książka oparta na prawdziwych zdarzeniach, opowiada ona o losach Hiszpanki, w której zakochał się radża z Indii. Teraz czytam "Światła września".

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:06:53 pm »
Igrzyska Śmierci! Polecam tą książkę całą sobą! Jest świetna!


Ilona

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 30, 2012, 15:27:12 pm »
"Pod podszewką świata" - Bardzo przyjemnie czytało mi się tę książkę, głównie dlatego, że uwielbiam literaturę podróżniczą. Autorka przeprowadziła bardzo ciekawe rozmowy z kilkoma podróżnikami, aczkolwiek niektóre jej pytania nie do końca mi się spodobały, głównie dlatego, że według mnie część z nich była nie na miejscu.

"Tajemnica Brokeback Mountain" - Od razu pokochałam bohaterów tego filmu, więc nie trudno się domyślić, że tę powieść również bardzo polubiłam.

Teraz jestem w trakcie czytania książki "Kobieta na Karańcu Świata 2", coraz bardziej zaczynam lubić Martynę Wojciechowską. ;)

Fiom

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 08, 2012, 13:54:27 pm »
Odświeżę temat, a co! W środę kurier przyniósł mi dwie książki, więc zabrałam się za czytanie.

Pierwszą z nich była trzecia część Igrzysk Śmierci - Kosogłos. Łaa, niesamowita trylogia. Zakochałam się w tej książce. Nadal boli mnie to jak się skończyła i to, że to już koniec. :c Nie będę się rozpisywać, bo po co. Tak czy siak polecam, bardzo polecam całą trylogię. :3

Kupiłam też Klątwę Tygrysa i po kilku pierwszych stronach od razu tego pożałowałam. Nie polecam! Stałam się bardzo wybredną po przeczytaniu Igrzysk Śmierci, może to dlatego? Książka wg mnie nudna, bardzo. O 18-letniej dziewczynie, która pracuje w cyrku, gdzie opiekuje się psami i tygrysem. Aha, fajnie. Więcej nie wiem, bo nie mogłam dalej przeczytać. :c

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 09, 2012, 12:01:07 pm »
Mój tydzien z Marilyn :)

Shak1977

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 15, 2012, 18:02:13 pm »
Jak na razie czytam ''Zmierzch"

Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 15, 2012, 18:23:29 pm »
Miasteczko Salem Stephena Kinga. Bardzo dobra książka :)

Shak1977

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 15, 2012, 19:50:47 pm »
Miasteczko Salem Stephena Kinga. Bardzo dobra książka :)

Czytałam , i się z tobą zgodzę , naprawdę dobra książka :) . Z resztą wszystkie książki Kinga są świetne :D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 26, 2012, 14:16:18 pm »
"Kosogłos". Choć nie takiego zakończenia się spodziewałam, bardzo mi się podobało.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 26, 2012, 20:55:30 pm »
Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata. Dla wszystkich Cules wspaniała książka. :)
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 26, 2012, 21:08:15 pm »
"Dolores Claiborne". Kolejna świetna książka Stephena Kinga. Jest to thriller psychologiczny, bardzo dobrze oceniany. Polecam :)


edit.
"Arabska żona", "Arabska córka", "Arabska krew" - bardzo wciągające książki, historia jest naprawdę poruszająca. Choć wiele razy się denerwowałam na bohaterki książek to jednak nie zrezygnowałam z czytania ;p

edit /03.04.2013/
Czy ktoś w ogóle czyta jakieś książki? xd
Ostatnio przeczytałam (może nie książkę, a bardziej opowiadanie) Skazani na Shawshank, znajdujące się w zbiorze Cztery pory roku Stephena Kinga. Na podstawie tego ukazał się film z Morganem Freemanem, który bardzo chętnie obejrzę :)
« Last Edit: Kwiecień 03, 2013, 15:19:09 pm wysłana przez Michelle »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 06, 2013, 18:35:12 pm »
Ja czytam ale zapomniałam o tym temacie :D Dużo książek przeczytałam ale napiszę tylko te co niedawno przeczytałam:

Messi: Chłopiec, który zawsze się spóźniał (a dziś jest pierwszy) - nawet fajna, ogólnie informacje zebrane od 2009 roku do 2012 roku a w to wtrącone są rozmowy z nauczycielami itp. tak więc można się dowiedzieć sporo rzeczy.

Anna Garman we wspomnieniach (Tańcząca Eurydyka) - 354 strony (bez spisu ilustracji, spisu rzeczy, źródeł tekstu, indeksu osób i kalendarium) na prawdę warte przeczytania. Niektóre fakty różnią się od tych ukazanych w serialu ale ogólnie jest prawie to samo tyle, że opowiedziane przez osoby współpracujące z Anną. Książka przyprawiła mnie o łzy i czytało mi się ją na prawdę lekko. Książka jeszcze bardziej utwierdziła mnie w przekonaniu, że pani Anna była na prawdę wspaniałym człowiekiem.
« Last Edit: Maj 06, 2013, 18:36:57 pm wysłana przez Mizey »


Offline Loba

Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 06, 2013, 18:53:30 pm »
Matko, ja też totalnie zapomniałam o tym wątku. ogvup
Ostatnio przeczytałam, Cień wiatru i Grę Anioła, Carlosa Ruiza Zafóna. Książki które trzeba przeczytać. Ogólnie ja jestem zakochana w literaturze Zafóna, więc mi tym bardziej te książki się podobają. Ale naprawdę, polecam je każdemu, warto poświęcić trochę czasu. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Ostatnio przeczytana książka
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 06, 2013, 20:06:12 pm »
"Trafny wybór" J.K. Rowling

Polecam, naprawdę dobra książka :)