Autor Wątek: Shakira i Gerard planują ślub [?]  (Read 627 times)

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Shakira i Gerard planują ślub [?]
« dnia: Listopad 12, 2012, 17:06:25 pm »
I kolejna plotka. Gazeta "Hoy Corazón" i hiszpański dziennikarz Jesus Locampo twierdzą, że Shakira i Gerard planują wziąć ślub przed narodzeniem ich dzidziusia. Co o tym sadzicie? Okaże się prawdą tak samo jak ciąża Shak? Shakira zawsze twierdziła, że ślub nie jest jej do niczego potrzebny, ale może po zajściu w ciążę priorytety jej się zmieniły?
 

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 12, 2012, 17:21:38 pm »
Ja sądzę, że ślub raczej nie jest do miłości potrzebny. Nigdy nie wiadomo jak dalej będzie im się układało (nie to, że źle im życzę). W razie czego bez ślubu łatwiej będzie się rozstać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 12, 2012, 18:04:33 pm »
I ona chce wziąć ślub z takim balonem z przodu? xD ;D

Gerl

  • Gość
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 12, 2012, 18:40:57 pm »
Shakira jest zmienna jak woda... w 2005 roku nosiła koszulke Realu a teraz proszę zagorzała fanka Barcy... na początku lat 2000 marzyła by wyjść za mąż a tak w trakcie Oralów coś się jej zmieniło i powiedziała, że jednak nie... Tak więc nie zdziwie się... ciąża pobudza w kobiecie takie myśli i priorytety jak nigdy! ;D

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 12, 2012, 18:43:54 pm »
Shakira jest zmienna jak woda... w 2005 roku nosiła koszulke Realu a teraz proszę zagorzała fanka Barcy... na początku lat 2000 marzyła by wyjść za mąż a tak w trakcie Oralów coś się jej zmieniło i powiedziała, że jednak nie... Tak więc nie zdziwie się... ciąża pobudza w kobiecie takie myśli i priorytety jak nigdy! ;D
Dokładnie. Zmienna ta nasza kobietka jest :) Miejmy nadzieję, że jeśli to prawda, to ta decyzja nie została podjęta zbyt pochopnie.
 

Offline SolekFasolek

Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 12, 2012, 19:24:48 pm »
OmO. mam minę jak Shak w avku Jogi, spoko.

buahahhhahahhahaha, turlam się XD Shakira i ślub? jeszcze w ciąży? no błagam XDDDDDDDD to tak, jakbym ja nagle zaczęła jeść same warzywa i owoce XDDDD

Offline Loba

Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 12, 2012, 19:36:29 pm »
buahahhhahahhahaha, turlam się XD Shakira i ślub? jeszcze w ciąży? no błagam XDDDDDDDD to tak, jakbym ja nagle zaczęła jeść same warzywa i owoce XDDDD
O. Wyjęłaś mi to z ust Sol. ;D
Mi się wydaje, że Shak nie planuje wyjść za mąż. I szczerze jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich ślubu. W ogóle tego, że Shakira wychodzi za mąż. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline SolekFasolek

Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 12, 2012, 19:38:08 pm »
O. Wyjęłaś mi to z ust Sol. ;D
Mi się wydaje, że Shak nie planuje wyjść za mąż. I szczerze jakoś nie mogę sobie wyobrazić ich ślubu. W ogóle tego, że Shakira wychodzi za mąż. ;D
O, jak miło, że też nie widzisz Shaki w białej kiecce z trenem tak długim, że dałoby się nim pięciokrotnie opleść kulę ziemską ;D

Offline Loba

Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 12, 2012, 19:56:46 pm »
O, jak miło, że też nie widzisz Shaki w białej kiecce z trenem tak długim, że dałoby się nim pięciokrotnie opleść kulę ziemską ;D
Nigdy nie mogłam i nie mogę wyobrazić sobie Shakiry pędzącej do kościoła w białej sukni. To takie nierealne dla mnie. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Gerl

  • Gość
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 12, 2012, 22:21:08 pm »
Mówiąc nieskromnie to ja napisałam dotąd najmądrzejszy komentarz w tym wątku (jest parę powtarzających się wpisów dalej) <skromna & wredna> ;D a jeżeli chodzi o suknie to wcale nie musi być biała... może wyciągnąć tą z trasy TSCO tą niebieską co śpiewała Antes ;D idealnie się nadaje xD

Sama bym chciała mieć taką na ślubie xD a takto pożyjemy zobaczymy
« Last Edit: Listopad 12, 2012, 22:24:38 pm wysłana przez Gerl »

Devocion

  • Gość
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 13, 2012, 14:11:37 pm »
Shakira jest zmienna jak woda... w 2005 roku nosiła koszulke Realu a teraz proszę zagorzała fanka Barcy...
eee tam. Shaki będąc w Madrycie trzasnęła sobie '' słit focię '' z Casillasem w koszulce. Ją zawsze interesował futbol, ale wątpię, żeby komuś specjalnie kibicowała wtedy. Poza tym widziałam jeszcze ją w koszulce m.in Inter Mediolanu :D

Z Shakirowskich poglądów wygląda to na totalną bzdurę i plotkę, ale jak już tam wcześniej wspomniano, że Shak zmienna jest czyli to kto wie. ;)
Np. Byście się spodziewali jeszcze ze 3 lata temu, że Shakira będzie w związku z o 10 lat młodszym facetem .? :D

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 13, 2012, 15:53:14 pm »
Ja w życiu bym nie pomyślała, że będzie miała tak młodszego faceta, ale ponoć miłość jest ślepa i nie wybiera :D A ja w przeciwieństwie do niektórych potrafię wyobrazić sobie Shak w białej sukni.
 

Shak1977

  • Gość
Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 13, 2012, 20:11:19 pm »
Ja tam wątpię w te plotki , w końcu nasz Shak jest zmienna jak woda :)

Offline Aga

Odp: Shakira i Gerard planują ślub [?]
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 13, 2012, 20:24:50 pm »
Moim zdaniem prędzej czy później weźmie ten ślub. Fakt, kiedyś nawet coś takiego mówiła, że nie chce mieć partnera, by potem cierpieć,że on ją zostawi.. [ śnił mi sie taki wywiad czy jednak nie? xd ] No ale skoro będą mieć dziecko, to myślę, że i ślub wezmą.