Autor Wątek: Adam Lambert  (Read 2780 times)

Ilona

  • Gość
Adam Lambert
« dnia: Listopad 17, 2012, 17:32:49 pm »
Adam Lambert to amerykański wokalista, autor tekstów i aktor. W maju 2009 roku doszedł do finału ósmej edycji popularnego programu American Idol. Ostatecznie zajął 2. miejsce. 23 listopada tego samego roku wydał swój debiutancki album For Your Entertainment. Płyta zadebiutowała na 3. miejscu listy Billboard 200. Album sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy na całym świecie. W maju 2012 roku ukazał się jego drugi album zatytułowany Trespassing, sam wokalista określił go jako ekscytującą podróż przez dwa ostatnie lata z jego życia. 7 lipca 2012 roku wystąpił na stadionie miejskim we Wrocławiu w ramach Rock In Wrocław Festiwal w ramach projektu Queen + Adam Lambert.



Co myślicie o jego twórczości? Lubicie go, a może wręcz przeciwnie?
« Last Edit: Styczeń 02, 2013, 17:20:21 pm wysłana przez Ilona »

Michelle

  • Gość
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2012, 18:15:37 pm »
Adam jest niesamowicie utalentowanym wokalistą. Mam słabość do jego głosu odkąd go pierwszy raz usłyszałam. Oczarował mnie właściwie całym sobą. Jego albumy są na mojej liście płyt do kupienia ;D

Ilona

  • Gość
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2013, 17:56:22 pm »
Michell, od jak dawna jesteś jego fanką? Miałaś okazję śledzić jego poczynania w "American Idol"? Ja muszę przyznać, że zaczęłam interesować się jego twórczością stosunkowo niedawno, lecz staram się nadrobić zaległości. Także jeśli chodzi udział w programie "American Idol" uważam, że gdyby nie powiedział prawdy o sobie z pewnością wygrałby ten program, jego rywal wokalnie nie dorastał mu do pięt.

Zuzolinda

  • Gość
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2013, 18:00:53 pm »
Ja kojarzę Adama wyłącznie z "Whataya Want From Me", która bardzo wpada w ucho. Ale skoro inne jego utwory również są warte uwagi - postaram się niedługo z nimi zapoznać :)

Michelle

  • Gość
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2013, 21:08:49 pm »
Ilona, fanką bym się nie nazwała ;)
Pierwszym utworem Adama, który usłyszałam było właśnie wspomniane wyżej "Whataya Want From Me". Kiedy piosenka pojawiła się w radiu, znalazłam na yt i słuchałam jej w kółko, bez opamiętania. Następnie poznałam inne kawałki z płyty. Poczytałam trochę o Adamie, dowiedziałam się, że był z Idolu i jest gejem. Choć to pierwsze zrobiło na mnie większe wrażenie xd Słuchałam chyba tylko jeden występ w Idolu i szczerze mówiąc jakoś wyleciało mi z głowy, żeby zapoznać się z innymi. Lambert zawsze wydawał mi się bardzo sympatyczny ;)

Ilona

  • Gość
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2013, 22:02:07 pm »
Właśnie sporo osób twierdzi, że to przez homoseksualizm, a raczej przyznanie się do niego nie wygrał tego programu, nawet z pozoru tolerancyjna Ameryka oburzyła się jego wyznaniem.

Lambert zawsze wydawał mi się bardzo sympatyczny ;)

Mi tak samo, odniosłam takie wrażenie oglądając z nim wywiady i nie tylko. :)

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 21, 2015, 21:04:55 pm »

należy mi się złota łopata za odkopanie tego wątku, no ale Adam wraca i to z bardzo ciekawą piosenkę więc #promo musi być

polecam!

Offline Suerte

Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 27, 2015, 21:48:20 pm »
A już myślałam, że wątek o Adamie umrze śmiercią naturalną. xD Odkąd odeszła Miś, nie było tutaj z kim o nim pisać.

A nowy singiel bardzo mi się podoba, mega dopracowany, liczę na hit. Podoba mi się promocja, płyta jeszcze się nie ukazała, a on już udziela wywiadów, oby tak dalej. :D Mam też nadzieję, że po premierze teledysku coś się ruszy w Polsce, bo póki co trochę tutaj o "Ghost Town" cicho. ;_;

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 27, 2015, 21:54:33 pm »
A gdzie jest Ilona? xD Z nią jeszcze można było pogadać o Rickym :D

Jak będzie fajny teledysk to może będą puszczać Ghost Town w Polsce.
IMO piosenka nadaje się do radia, bardzo przyjemna <3

Offline Suerte

Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 27, 2015, 22:08:30 pm »
A gdzie jest Ilona? xD Z nią jeszcze można było pogadać o Rickym :D
Ilona to ja. :D Tylko teraz mam inny nick. :D

Jak będzie fajny teledysk to może będą puszczać Ghost Town w Polsce.
IMO piosenka nadaje się do radia, bardzo przyjemna <3
O tak, to typowo radiowy kawałek, więc mam nadzieję, że zrobi furorę. A co do teledysku, to od Adama możemy się chyba spodziewać klipu na poziomie, wszystkie jego poprzednie są mega. <3 Liczę na to, że i tym razem mnie nie zawiedzie. :D

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 27, 2015, 22:15:36 pm »
Szok, że to Ty ;o miałaś kiedyś forum o Rickym, nie? ;>

zgadzam się, teledyski zawsze ma dobre! wgl jego pierwsza płyta to mistrzostwo. miałem tam mnóstwo typów na single i do teraz płaczę, że nie ma teledysku do Pick Me Up. 

Offline Suerte

Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2015, 22:39:01 pm »
Szok, że to Ty ;o miałaś kiedyś forum o Rickym, nie? ;>
Forum nadal istnieje. :D Jakiś czas temu wbiło kilka fanek Ricky'ego i rozkręciły forum o nim, co prawda piszą tylko w jednym temacie, ale zawsze to coś. xD

zgadzam się, teledyski zawsze ma dobre! wgl jego pierwsza płyta to mistrzostwo. miałem tam mnóstwo typów na single i do teraz płaczę, że nie ma teledysku do Pick Me Up.
Zgadza się, ja też ubolewam nad niewykorzystanym potencjałem "For Your Entertainment", w sumie praktycznie wszystkie piosenki z niej mogłyby polecieć na single, ta płyta to miazga, dzięki niej polubiłam też Adama (trafiłam na jego twórczość jak już był po wydaniu dwóch). Wytwórnia nie poleciała z promocją jak należy, a z "Trespassing" było jeszcze gorzej. Jak ja się cieszę, że on od nich odszedł. Mam nadzieję, że teraz w pełni wykorzystają potencjał nowego albumu.

Offline Suerte

Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2015, 11:44:48 am »
Już jest teledysk do "Ghost Town":
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Ix8ocFEMa1o?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2015, 23:49:50 pm »
Ale super! Tylko oczy strasznie bolą xDD

Offline Suerte

Odp: Adam Lambert
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 30, 2015, 00:41:05 am »
Ale super! Tylko oczy strasznie bolą xDD
To "mruganie" też mnie trochę irytuje. xD  Bardzo podoba mi się początek, taniec Adama, sceny z ok. 02:00 minuty, Adam wygląda świetnie i fajnie się rusza. :D Jednak nie rozumiem po co tancerze i tancerki wypychani są w niektórych scenach na pierwszy plan, nic nie wnoszą, powinni być na drugim planie, robić "tło" dla Adama, a czasem kamera za bardzo skupia się na ich roli, zupełnie jakby nagrali z nim duet. Ogólnie teledysk w porównaniu z innymi, popowymi klipami jest świetny, jednak w porównaniu z wcześniejszymi teledyskami Adama wypada nieco blado, spodziewałam się raczej mrocznej wersji "If I Had You".