Autor Wątek: Koncerty w Polsce (i nie tylko)  (Read 14115 times)

Offline Loba

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 11, 2013, 19:19:22 pm »
"Hugh Laurie wystąpi w Polsce!
Niespełna miesiąc po premierze swojego drugiego albumu "Didn't It Rain" artysta wystąpi w Warszawie! 6 czerwca, sala Kongresowa!"
- Warner Music Poland
Hugh! :8cookieloveplz: Boże, tak bardzo chciałabym tam pojechać, ale Wawa? Mogę już się pożegnać z myślą o byciu na tym koncercie.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 12, 2013, 16:49:40 pm »
Loba, tatuś Cię zabierze xD

też chciałbym pojechać, od poniedziałku bd bilety w sprzedaży, więc zobaczę ile kosztują i może .............. :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 06, 2013, 19:14:26 pm »
Jezuu, ale wczoraj Paramore byli świetni ♥.♥ Stanowczo za krótko to trwało, ale koncert genialny  olove olove
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:15:49 pm »
właśnie się chciałam pytac jak było na Impact  olove a na kimś jeszcze oprócz Paramore byłaś? Np na 30STM ? Moja koleżanka na scenie tańczyła z Jaredem XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Adahu

  • Gość
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:18:39 pm »
Inev, nie wiesz jak ci zazdroszczę że byłaś na Impakcie ohuhu
U mnie niestety tegoroczny IF tylko w planach został ogvup.
Maybe next time owind

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:42:59 pm »
Moja koleżanka na scenie tańczyła z Jaredem XD

Wow jakie szczęście :) Tez kiedyś byłam na ich koncercie :D
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 06, 2013, 21:45:11 pm »
właśnie się chciałam pytac jak było na Impact  olove a na kimś jeszcze oprócz Paramore byłaś? Np na 30STM ? Moja koleżanka na scenie tańczyła z Jaredem XD
No byłam na całym drugim dniu. Na 30STM też byłam, ale już się w tyły wycofałam, bo jakoś ich szczególnie nie słucham, a nie chciałam zabierać miejsca z przodu fanom. Ale na ludzi to trafiłam zjechanych. Stali obok mnie i grupki fanów Paramore, pod którą się podczepiłam, tacy "dziwni" ludzie, no i wiadomo jak to na koncercie. Skakaliśmy, śpiewaliśmy, a tamci nie dość, że się wepchali na przód, bo chcieli sobie już na Marsów miejsce zająć, to stali i krytykowali. A nas ciągle uciszali. Jedna laska dostała ode mnie dwa razy z glana to się odczepiła w końcu  oxd Ale ogólnie to koncert świetny. Pomijając towarzystwo, bo większość stała jak kłody i się patrzyła. Dlatego wolałabym zamknięty koncert Paramore, jak dwa lata temu. A fani 30STM to z tego co zauważyłam, większość same fangirlsy srające na widok Jareda x.x I moi znajomi zauważyli to samo. A Marsi właśnie brali ludzi na scenę  fuckyeahbth Grali najdłużej, mogli sobie pozwolić na takie luksusy XD A najfajniej z całego towarzystwa zagrała Asking Alexandria i właśnie Paramore moim zdaniem. Nie było jakiegoś gwiazdorzenia, efektów z dupy wyjętych, miliona niepotrzebnych ludzi na scenie, tylko zwykłe proste koncerty. I to było tam najlepsze.

Inev, nie wiesz jak ci zazdroszczę że byłaś na Impakcie ohuhu
U mnie niestety tegoroczny IF tylko w planach został ogvup.
Maybe next time owind
Jak będzie ciekawa oferta, to za rok też jadę, nie ma bata  ;)) Żałuję tylko, że w tym roku na dwa dni mi się nie udało. Ale pierwszego dnia mieli dupną pogodę :/
« Last Edit: Czerwiec 06, 2013, 21:46:44 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2013, 07:30:07 am »
to fajnie, że pogoda dopisała  :] noooooooooooooo właśnie na festivalach jest ten minus, że każdy przyszedł tak na prawdę na co innego a musi oglądac cały koncert i często zdarzają się komentarze i nie wiadomo co  ;-/ nie kumam tego, bo ja jak kogoś nie słucham to albo usuwam się na bok albo po prostu staram dobrze się bawic a nie krytykowac  tytakserio tiaaaaaaaaaaaaa wiem, że na 30STM to głównie napalone nastolatki masakra  lol
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2013, 15:05:43 pm »
No dokładnie. Ja poza trzema zespołami nie znałam reszty wykonawców, a wszędzie dało się poskakać i pobawić. Rozumiem, że można nie lubić Paramore, ale irytowały mnie komentarze typu "O Boże, kiedy oni skończą?" albo "To już ostatnia piosenka?" No jak się nie podoba, to po jakiego zajmowali miejsca z przodu? Przesunęłam się 2cm aby przepuścić jedną dziewczynę, bo niziutka, nic pewnie nie widziała, to tam już "echelon" czy jak to się ten fandom Marsów nazywa, z pyskiem, że się w ich stronę przesunęłam. Żałośni ludzie. Dobrze, że udało mi się podbić pod grupkę fanów Paramore, zawsze raźniej z kimś się drzeć i skakać ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2013, 15:54:01 pm »
tak tak oni się tam jakoś zwą XDD i wkurza mnie, że jak oglądam ich filmiki live to jakieś napalone dziewuchy się drą normalnie to wygląda jak na koncercie Justina Biebera albo One Direction  ogvup nie obrażam beliebersów i całej reszty  oczywiście ale wiecie chyba o co chodzi  oswt

to miło, że wpuściłaś tę dziewczynę mnie nikt nigdy nie wpuszcza a też jestem mała XD dlatego zawsze się pcham przy samej barierce bo bliżej już się nie da XDDD

ja bym nie zniosła takich typiar co by się pchały na mnie z takimi to krótko trzeba - z łokcia albo z glana tak jak Ty zrobiłaś XDD
« Last Edit: Czerwiec 07, 2013, 15:55:33 pm wysłana przez sordomuda »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Michelle

  • Gość
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2013, 17:17:30 pm »
Mnie wkurzała dzicz i świństwo na koncercie Bey. Bezczelnie kucali przed nami i palili, a to przecież wszystko do góry leci i z bratem zwróciliśmy im uwagę, bo nie chcieliśmy tego wąchać. Nienawidzę jak ktoś pali w moim towarzystwie, a tam było to podwójnie chamskie. Nie powinni wpuszczać ze szlugami na stadion...
Jak już chyba wspominałam, mało widziałam, bo przede mną byli sami wysocy ludzie, ale jedna dziewczyna troszkę tylko ode mnie wyższa mnie do przodu wpuściła. Dobrze, że mam fajnego brata i mnie parę razy podniósł, żebym Bey zobaczyła naprawdę na żywo :)
Ale w sumie na każdym koncercie zawsze ludzie się pchają, więc jak się na jakiś jedzie trzeba się nastawić, że się miłym nie będzie jak chce się zająć dobre miejsce XD

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 07, 2013, 18:28:32 pm »
Ja bym chyba nigdy nie poszła na festiwal. Nawet nie chodzę na koncerty w większych halach czy stadionach. Wiem ze i tak na takich imprezach nie mam szans dopchać sie na przód tak zeby coś widzieć.

Co do fanów 30STM to są tez normalni którzy potrafią sie bawić  ;))
Ja jak byłam na ich koncercie to stało przed nami kilka dziewczyn które chcialysmy w pewnym momencie udusić ;>

I oczywiście zawsze sie najlepiej bawi na artystach których sie zna  ohyu
We´re all mad here

Offline Loba

Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2013, 18:31:11 pm »
A fani 30STM to z tego co zauważyłam, większość same fangirlsy srające na widok Jareda x.x
Niestety muszę przyznać Ci rację. Sama lubię 30STM, ale jak się patrzy z boku to tak naprawdę ponad 80% "fanek" 30STM to tak naprawdę fanki Jareda. Smutne. W ogóle to zaczynam stwierdzać, że Marsi przez te ich "fanki" zaczynają powoli zajeżdżać mi 1D czy TW. Przeszkadza mi to bo kiedyś to był normalny zespół a teraz robi się z nich nie wiadomo kogo.
Mnie wkurzała dzicz i świństwo na koncercie Bey. Bezczelnie kucali przed nami i palili
No to już szczyt bezczelności. Normalnie jakby mi ktoś tak pod nosem na koncercie zaczął palić szlugi to chyba bym mu coś zrobiła.

Strasznie żałuję, że nie mogłam tam być. Może za rok mi się uda. Oby. :)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2013, 19:18:18 pm »
Loba, takie samo wrażenie odniosłam. Po Paramore chciałam już wycofać się w tyły, bo po pierwsze nie jechałam tam dla Marsów, po drugie byłam zbyt zmęczona, żeby jeszcze na nich szaleć. Przełażę na koniec, a ludziska z pyskiem, bo przez sekundkę nie będą mogły popatrzeć sobie na swojego Dżareda (według niektórych z różofffymi włosami) x.x Totalna żenada. Jak sobie przed koncertem posłuchałam "inteligentnych" rozmów kilku ich fanek, myślałam, że znajduję się wśród fanek 1D albo Biebera. I jednocześnie cieszyłam się, że nie muszę się z nimi bawić, tylko z normalnymi ludźmi.


Michelle, no to widzę, że chamstwo na koncertach może uchodzić za normę... Niestety. Chociaż moim zdaniem, jeżeli chce się mieć dobre miejsce, to przyjeżdża się z samego rana i się czeka. Tak jak to my zrobiliśmy.A wpychanie się na przody podczas koncertu zespołu, którego się nie słucha to chyba przesada.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Koncerty w Polsce (i nie tylko)
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2013, 20:57:48 pm »
Ja bym chyba nigdy nie poszła na festiwal. Nawet nie chodzę na koncerty w większych halach czy stadionach. Wiem ze i tak na takich imprezach nie mam szans dopchać sie na przód tak zeby coś widzieć.

no co Tyyyy oczywiście, że masz szanse!!!! Ale nie możesz przyjsc 5 minut przed otwarciem bramek tylko od rana czekac (albo i nocowac tak jak mi się to zdarzyło XD) i miejsce przy barierce pod sceną masz zapewnione  o3

Mnie wkurzała dzicz i świństwo na koncercie Bey. Bezczelnie kucali przed nami i palili, a to przecież wszystko do góry leci i z bratem zwróciliśmy im uwagę, bo nie chcieliśmy tego wąchać. Nienawidzę jak ktoś pali w moim towarzystwie, a tam było to podwójnie chamskie. Nie powinni wpuszczać ze szlugami na stadion...
Jak już chyba wspominałam, mało widziałam, bo przede mną byli sami wysocy ludzie, ale jedna dziewczyna troszkę tylko ode mnie wyższa mnie do przodu wpuściła. Dobrze, że mam fajnego brata i mnie parę razy podniósł, żebym Bey zobaczyła naprawdę na żywo :)
Ale w sumie na każdym koncercie zawsze ludzie się pchają, więc jak się na jakiś jedzie trzeba się nastawić, że się miłym nie będzie jak chce się zająć dobre miejsce XD

no co Ty palili na koncercie? TO już jest szczyt chamstwa i niewychowania jak dla mnie ale to się z domu wynosi  tytakserio ale ja już widzę dzieciarnię z papierosami elektronicznymi na kozaku w autobusie palą  ;-/ co z tego, że nie ma tam substancji smolistych skoro dalej jest tam tytoń który w Polsce"legalnie" można palic od 18 roku zycia to jeszcze jak można komuś chuchac parą w autobusie?? No patola max  oyell

Niestety muszę przyznać Ci rację. Sama lubię 30STM, ale jak się patrzy z boku to tak naprawdę ponad 80% "fanek" 30STM to tak naprawdę fanki Jareda. Smutne. W ogóle to zaczynam stwierdzać, że Marsi przez te ich "fanki" zaczynają powoli zajeżdżać mi 1D czy TW. Przeszkadza mi to bo kiedyś to był normalny zespół a teraz robi się z nich nie wiadomo kogo.

no właśnie też odnoszę takie wrażenie  oxd wiadomo są normalne osoby też ale no ludzie jakbym nie wiedziała na kogo koncert poszła to bez kitu bym myślała, że na Bieberze jestem dopóki zespół by nie wszedł  odizz nie wiem czemu dziewczynki się nimi tak jarają XD ciekawe czy na prawdę podoba im się muzyka czy po prostu kochają się w wokaliście XD swoją drogą mi się strasznie podoba  ooh no ale nie będę z siebie kretynki robiła tak jak niektórzy i się darła i ryczała lol XDD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona