Autor Wątek: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)  (Read 23662 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 04, 2015, 23:38:14 pm »
Nie no, mnie to spóźnienie też trochę wkurzyło... Nie ma co mówić, tu żadne wymówki nie pomogą. Są gwiazdy pokroju Shakiry, które potrafią wyjść na czas. Green Day wyszli dokładnie o godzinie zaplanowanej na rozpoczęcie koncertu i zagrali prawie 3 godzinny set... Można. Mniemam, że była na miejscu wystarczająco długo, żeby wcześniej się odpowiednio przygotować do koncertu.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 06, 2015, 14:35:19 pm »
No właśnie o to mi chodziło. Taki motyw twórczy .. Idąc na koncert nie brońmy się bawić komuś jeśli sami tego nie robimy ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Suerte

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #347 dnia: Marzec 10, 2015, 01:34:07 am »
Dla większości muzyka i koncerty to TYLKO rozrywka, dlatego ludzie nie zwracają uwagi na to, czy artysta śpiewa naprawdę, czy piosenki lecą z taśmy. I tego raczej nie da się zmienić... Tym bardziej, że na koncerty nie chodzą tylko fani, ale też przypadkowi ludzie, którzy kojarzą muzykę danego piosenkarza tylko z wielkich przebojów, reszty twórczości nie znają i idą na koncert po to, aby popatrzeć na sławną osobę. I pewnie właściwie bez różnicy im jest, czy artysta występuje na żywo czy nie.
Jasne, że tak, ale mi tutaj chodziło bardziej o fanów, którzy doskonale wiedzą, czy ich idol śpiewa na żywo, czy nie, a pomimo tego idą na koncert tylko po to, żeby go/ją zobaczyć. Ja w życiu nie zapłaciłabym złamanego grosza za taki cyrk z udziałem gwiazdki ruszającej ustami. Na koncert idę, żeby posłuchać muzyki na żywo. Na występy z playbacku chodzą chyba jacyś fanatycy, albo zakochani w artystach tylko po to, żeby zobaczyć swoją "miłość" na żywo. xD

Offline Moscas

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #348 dnia: Marzec 10, 2015, 08:43:59 am »
Skoro mowa o koncertach ja zazwyczaj chodzę na te za dyszkę, czasem da się trafić na coś za 7 zł. Wiadomo zespoły to jeszcze młode roślinki, zupełnie niewyrobione, czasem powrzeszczą, pokryczą, coś pocharczą, tyle wynoszę z ich śpiewu - już o lirykę nie pytajcie. :D Muzyka strasznie głośna, i chaotyczna zarazem, ale klimat jakoś się trzyma.
Chciałabym pójść na koncert Shakiry pod jednym warunkiem - by ona nie skupiała się na najnowszej płycie (SHAKIRA). Inaczej byłoby to stratą pieniędzy.
I nie mogę doczekać się Percival Schuttenbach w Warszawie. :P Ostatnio grali z innymi grajkami folkowymi, ale nie stać mnie w takim wypadku.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #349 dnia: Marzec 10, 2015, 18:10:47 pm »

Chciałabym pójść na koncert Shakiry pod jednym warunkiem - by ona nie skupiała się na najnowszej płycie (SHAKIRA). Inaczej byłoby to stratą pieniędzy.


o to nie musisz się bać, bo po pierwsze trasa będzie promowała nową płytę która jeszcze nie wyszła a po drugie Shakira zawsze śpiewa z najnowszych płyt po 3 piosenki więc wiesz... xD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Moscas

Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #350 dnia: Marzec 22, 2015, 09:51:26 am »
Hej,
znacie jakieś orientalne piosenki dla duszy, jak i dla ciała? Fajnie, gdyby ich kompozycja łączyła te dwa elementy, tak jak np.


 
lub coś bardziej frywolnego:


Uwielbiam taką muzykę, ale oczywiście dobraną z gustem, mam nadzieję, że będziecie wiedzieli co polecić. ;)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #351 dnia: Marzec 22, 2015, 12:36:36 pm »
Jedyny taki zespół, który znam to Wardruna. To nordycka muzyka, moim zdaniem ma niesamowity klimat... Uwielbiam tego słuchać jak idę się przejść po lesie. Położyć się na ziemi w nocy słuchając tego i czuć naturę, coś niezwykłego. Taka energia bije od tej muzyki... Od razu widzę wikińskie lasy, osady, walki... Kilka numerów daję poniżej:


I tu cały album do przesłuchania, jakby Ci się tamte spodobały:

Co ciekawe, tytuły piosenek i sama muzyka inspirowana jest wierzeniami nordyckimi. Sam Yggdrasil to drzewo, którzy utrzymuje cały wszechświat. My żyjemy w Midgardzie.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #352 dnia: Marzec 22, 2015, 12:46:50 pm »
Nie boisz się być sama w lesie słuchając takiej muzyki xD?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Muzyka, czyli coś co kochamy (modne i mniej modne)
« Odpowiedź #353 dnia: Marzec 22, 2015, 16:59:36 pm »
Co Ty, ja uwielbiam takie klimaty XD To jedyne co mi się podoba w takich bardziej wiejskich klimatach ;D Kocham las. To prawda, że czasem dreszcze biorą jak się tej muzyki słucha w nocy, w dodatku poza domem, ale ja to uwielbiam. Przy ostatniej mojej takiej "wycieczce" znalazłam pełno run wyrytych na drzewach, nigdy wcześniej tego nie widziałam w tym lesie. To jest wręcz magiczne dla mnie... A wszyscy się dziwią, dlaczego noszę Mjollnir na szyi XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...