Autor Wątek: Rihanna  (Read 16203 times)

Michelle

  • Gość
Rihanna
« dnia: Maj 05, 2012, 21:00:55 pm »


Muszę przestawiać? Chyba wszyscy znają piękną Barbadoskę. Lubicie Ri? Słuchacie jej muzyki? Uważacie, że jej nowe piosenki są lepsze niż te starsze? A może myślicie, że Rihanna się zeszmaciła? Wypowiedzcie się!

« Last Edit: Maj 05, 2012, 21:02:42 pm wysłana przez Michelle »

Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2012, 09:34:54 am »
Cóż. Kiedyś ją bardzo lubiłam. Ale teraz. Muzykę robi może fajną, ale swoim zachowaniem mnie zniechęca.
 

Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2012, 17:15:56 pm »
Preferuję "dawną" Rihannę, za czasów Umbrelli albo Pon de Replay, teraz jej muzyka mi się niezbyt podoba.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2012, 19:28:42 pm »
Preferuję "dawną" Rihannę, za czasów Umbrelli albo Pon de Replay, teraz jej muzyka mi się niezbyt podoba.
święte słowa. teraz wydaje mi się taka...obleśna.
 

elMarco

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2012, 20:24:55 pm »
Ja również na początku myślałem, że będzie miała jakieś fajne piosenki, jak i na począwszy było, ale teraz... no nie wiem. Po prostu jakoś za nią nie przepadam.

Devocion

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 08, 2012, 10:12:46 am »
Ja za Rihanną nigdy nie przepadałam. Uważam, że jest strasznie '' komercyjna '' . Na każdym kroku świeci du.pą , śpiewanie też nie za bardzo jej idzie ,  teksty bywają dość często puściutkie, a o teledyskach już się nie wypowiadam ;p

Offline Loba

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2012, 15:56:13 pm »
Preferuję "dawną" Rihannę, za czasów Umbrelli albo Pon de Replay, teraz jej muzyka mi się niezbyt podoba.
święte słowa. teraz wydaje mi się taka...obleśna.

Dokładnie, obleśna. Swoim zachowaniem tylko odstrasza, przynajmniej mnie.
saving people, hunting things, the family business.


Gerl

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 10, 2012, 12:49:00 pm »
Niewątpliwie macie świętą racje... Kiedyś to była dziewczyna z naturalnym pazurem, piosenki takie jak Umbrella zostały bardziej zapamiętane...
A co do jej włosów to nie pasują do jej karnacji... okropnie teraz wygląda

Michelle

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 13, 2012, 12:05:18 pm »
A co do jej włosów to nie pasują do jej karnacji... okropnie teraz wygląda
Teraz ma czarne. O ten kolor Ci chodzi? Według mnie najgorzej jej było w blond, a najlepiej w czerwieni.

Nati

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 13, 2012, 14:59:32 pm »
Wg mnie Rihanna sie poprostu zeszmacila :P Ostatania niezla jej piosenka bylo "Only girl", wszystkie jej obecne single to zalosne i puste do tego bardzo komercyjne kawalki. Oprocz tego swiecenie tylkiem na kazdym kroku nie jest zbyt fajne :/

Shakira

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 19, 2012, 15:00:09 pm »
Rihanna Hmm.. Moim zdaniem fajniejsza była jak zaczynała karierę teraz jest takie dziwne coś a la zGAGA bo czasem ma ciuchy jak ona ''dziwaczne'' :o  Ja lubię tylko kilka piosenek takie jak: S.O.S., Umbrella, Rosyjska ruletka czy jakoś tak i jeszcze kilka piosenek.

Gerl

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 19, 2012, 15:02:07 pm »
A co do jej włosów to nie pasują do jej karnacji... okropnie teraz wygląda
Teraz ma czarne. O ten kolor Ci chodzi? Według mnie najgorzej jej było w blond, a najlepiej w czerwieni.

Michelle właśnie mi chodziło o blond.... za Rih nie można nadążyć i tępa złapać  ;D A w ostatnim teledysku to bardziej nie mogła się odsłonić  ::)

Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 28, 2012, 13:46:48 pm »
Kiedyś bardzo lubiłam jej piosenki. Często słuchałam "Umbrellę" czy "Shut up and drive". Teraz moim zdaniem trochę za bardzo woda sodowa uderzyła jej do głowy.:( Ostatnio też za dużo imprezuje, oby tylko w miarę szybko się opamiętała...A co do włosów, to według mnie najlepiej pasuje jej czarny kolor.

Scarlett

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 01, 2012, 20:22:04 pm »
To prawda... Zmieniła się, ale nadal wspominam Rihannę jako wspaniałą wokalistkę i... nadal ją lubię. Podobają mi się jej piosenki. ; )

Shakira

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 05, 2012, 13:35:16 pm »
Przypomniało mi się jak gdzieś przeczytałam albo usłyszałam jak przyleciała do Australii na koncert: ''Myślałam że w Australii są sami czarni?'' czy jakoś tak to leciało ??? Inteligentna to ona nie jest :P