Autor Wątek: Rihanna  (Read 16205 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2012, 19:46:08 pm »
Może żartowała? Albo plotka. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że by tak powiedziała :/

Shakira

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:21:16 pm »
Po niej można się wszystkiego spodziewać :P

Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:32:26 pm »
Inteligencją nie grzeszy, to fakt. Poza tym nie ukrywajmy - talentu też jej brak.

Fiom

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:38:53 pm »
Poza tym nie ukrywajmy - talentu też jej brak.

Nie zgodzę się. Talent ma, a teraz tylko po prostu "gwiazdorzy". ;x

Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:10:04 pm »
Występami na żywo co innego udowadnia...

Fiom

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:18:18 pm »
Występami na żywo co innego udowadnia...
Jeśli jest tak jak mówisz, to zwracam honor. Nie oglądałam występów na żywo, więc na ten temat nie będę się wypowiadać.

Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:51:10 pm »
Wcześniej myślałam, że jej fałszowanie jest efektem narkotyków, czy "wody sodowej". Ale nie, ona nigdy nie umiała śpiewać! Oto dowód: http://w340.wrzuta.pl/film/5RBdiTeHokZ/ Rihanna to produkt, a jej piękny głos, który słyszymy na płytach, to efekt pracy dźwiękowców. Podobnie jak Aguilera, czy Iglesias. Na żywo śpiewają, mówiąc nieco kolokwialnie - jakby ich obdzierali ze skóry. Shakira, to jedna z niewielu gwiazd, która naprawdę potrafi śpiewać.

Fiom

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 06, 2012, 21:58:19 pm »
@Ilona: Wychodzi na to, że nawet ja mogę być gwiazdą! :D

Ilona

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:08:25 pm »
Wystarczy tylko skąpo się odziać, nagrać teledysk i kasa sama się pojawi nie wiadomo skąd. :D

Shakira

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:12:52 pm »
Wystarczy tylko skąpo się odziać, nagrać teledysk i kasa sama się pojawi nie wiadomo skąd. :D

hahaha :P

elMarco

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 09, 2012, 11:23:29 am »
Wcześniej myślałam, że jej fałszowanie jest efektem narkotyków, czy "wody sodowej". Ale nie, ona nigdy nie umiała śpiewać! Oto dowód: http://w340.wrzuta.pl/film/5RBdiTeHokZ/ Rihanna to produkt, a jej piękny głos, który słyszymy na płytach, to efekt pracy dźwiękowców. Podobnie jak Aguilera, czy Iglesias. Na żywo śpiewają, mówiąc nieco kolokwialnie - jakby ich obdzierali ze skóry. Shakira, to jedna z niewielu gwiazd, która naprawdę potrafi śpiewać.

Święta racja! Nie wiem czym tu się można ekscytować w jej muzyce - ani dobrego głosu, ani urody, ani fajnych piosenek.

Michelle

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 09, 2012, 12:15:18 pm »
Nie wiem czym tu się można ekscytować w jej muzyce - ani dobrego głosu, ani urody, ani fajnych piosenek.
Kwestia gustu...

dominika1088

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 27, 2012, 21:21:35 pm »
Rihanna to jedna z niewielu 'gwiazd', która nieźle działa mi na nerwy. Nie mogę jej strawić, tak jak niektórych z was odstrasza mnie, szczególnie swoim zachowaniem. Nie toleruję takich osób, które na każdym kroku świecą dupą i cyckami :/ Na początku jej kariery nic do niej nie miałam, nawet lubiłam jej piosenki ale teraz to masakra, robi z siebie totalną szmatę. Piosenki do dupy, choć wyjątki się zdarzały. I nie wiem czemu praktycznie wszyscy uważają, że jest ładna? :O Wcale nie jest i śpiewać też nie potrafi.

Gerl

  • Gość
Odp: Rihanna
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 03, 2012, 22:30:57 pm »
Wydaje mi się, że Rihannie wyczerpują się pomysły.... Ale to nie dziwota jak tak mało czasu daje sobie na odpocznięcie i zebranie materiału na płyte - i kolejne mózgojeby zrobione na szybcika

Offline Aga

Odp: Rihanna
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 04, 2012, 14:41:47 pm »
Niektóre jej piosenki lubię, ale raczej te starsze, ale też pare tych nowych. Moja koleżanka jest jej fanką i to chyba dzięki niej bardziej polubiłam Rihannę.