Autor Wątek: BRAZIL 2014  (Read 9516 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #255 dnia: Lipiec 12, 2014, 19:18:02 pm »
Ogólnie będzie ciekawy finał. Te dwie drużyny nie przepadają za sobą.

W 2006 po przegranej Argentyny zaczęli sie bić.  rly

Jedyne wideo jakie znalazłam.
http://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=w1A1E4kJMqc
pamiętam to jak przez mgłę, ale pamiętam XD to były czasy, jeszcze Ballack grał, on jest niezastąpiony. mam nadzieję, że tym razem obejdzie się bez bijatyki XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #256 dnia: Lipiec 13, 2014, 00:16:35 am »
Mecz Holandia-Brazylia był dość nudny, obie drużyny za bardzo się nie starały. Brazylia bez Neymara całkowicie umarła, jedynie Oscar próbował stworzyć jakąś akcję, jednak z niezbyt udanym skutkiem. Mam nadzieję, że jutrzejszy mecz będzie bardziej emocjonujący, chociaż trudno o brak emocji w finałowych rozrywkach. Jednak dla mnie moralnym zwycięzcą tegorocznych Mistrzostw jest Kolumbia, od początku grali znakomicie, mieli po prostu pecha, że trafili na Brazylię w ćwierćfinałach. Gdyby nie ten mecz możliwe, że wszystko potoczyłoby się inaczej.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #257 dnia: Lipiec 14, 2014, 13:39:55 pm »
Taaaaaaaaaaak wreszcie zdobyliśmy puchar! Aż skakałam z radości jak Götze strzelił gola!
We´re all mad here

Offline Suerte

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #258 dnia: Lipiec 14, 2014, 15:02:22 pm »
Szkoda mi trochę Argentyny, zwłaszcza gdy patrzyłam na zapłakanych kibiców, którzy zadłużali się tylko po to, żeby przyjechać na finał. Ale cóż, w tym meczu więcej szczęścia mieli Niemcy, chociaż Argentyńczycy wcale nie grali od nich gorzej.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #259 dnia: Lipiec 14, 2014, 15:22:23 pm »
Argentyna bardzo dobrze grała. Prawie dostałam zawału jak na początku strzelili bramkę, ale na szczęście był spalony.
Gdyby Niemcy przegrali to ja bym płakała.
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #260 dnia: Lipiec 14, 2014, 19:15:40 pm »
Taaaaaaaaaaak wreszcie zdobyliśmy puchar! Aż skakałam z radości jak Götze strzelił gola!
tak jest, nareszcie! ja to bardziej płakałam ze szczęścia, niż skakałam, ale mniejsza XD jak Bastiana ciągle faulowali, w końcu sam wstać nawet nie mógł, wtedy już nie wytrzymałam, ale na końcu to rozpacz już tylko z radości była ;D chłopaki zasłużyli na to złoto jak nikt inny.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...