Autor Wątek: Turystyka i podróże  (Read 3444 times)

Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2013, 08:01:56 am »
Ja chciałabym pojechać do Barcelony, Paryża, Tokio, Wenecji, Monachium, Pragi, Lwowa, Londynu, Edynburga, Nowego Jorku, Sydney...
  

Michelle

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2013, 19:18:03 pm »
Wyobraź sobie, że na przykład ja :)
No dobrze, jednak prawda jest taka, że większość Polaków jednak za nimi nie przepada. I ja do tej grupy niestety (lub stety) należę. Nie lubiłam, nie lubię i nie polubię. Aczkolwiek mam swoje powody, w przeciwieństwie do innych.

W sumie to chciałabym zwiedzić cały świat, może kiedyś ;D Jednak najbardziej ciągnie mnie do Anglii  o3

Ilona

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2013, 19:46:13 pm »
No dobrze, jednak prawda jest taka, że większość Polaków jednak za nimi nie przepada. I ja do tej grupy niestety (lub stety) należę. Nie lubiłam, nie lubię i nie polubię. Aczkolwiek mam swoje powody, w przeciwieństwie do innych.
Ja tak samo. W sumie ogólnie nic do nich nie mam (nawet moja znajoma ma niemieckie korzenie), niemniej jednak gdybyście zamieszkali tu, gdzie ja raczej nie darzylibyście ich szczególną sympatią...

Adahu

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 15, 2013, 20:18:21 pm »
 
A ja chciałabym jeszcze do Japonii. Wiosną. Wtedy jest tam pięknie. I chciałabym do Tokyo, do Shibuyi *0* Nie pogardziłabym zwiedzeniem Osaki.

Wiosną jest pięknie w Japonii, bo rozkwitają tamtejsze wiśnie, co jest swoją drogą nieziemskim widokiem...  opuss


Co do Niemców - niektórzy ich nie lubią zapewne dlatego, iż "wpajano" od małego że Niemcy to nasi najgorsi wrogowie od czasów I i II wojny światowej - co jest wg mnie dziecinadą i niepoważne trochę whaat Co mają poradzić współcześni Niemcy że mieli takich przodków a nie innych - na logikę ;-/ Ja do Niemców też nic nie mam, ale nie ukrywam że chciałbym kiedyś tam pojechać. Niemcy znają się na motoryzacji najlepiej w całej Europie, co można stwierdzić po ilości marek aut z tego kraju.  8)
« Last Edit: Kwiecień 15, 2013, 20:27:20 pm wysłana przez Adahu »

Ilona

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 15, 2013, 20:35:55 pm »
Co do Niemców - niektórzy ich nie lubią zapewne dlatego, iż "wpajano" od małego że Niemcy to nasi najgorsi wrogowie od czasów I i II wojny światowej - co jest wg mnie dziecinadą i niepoważne trochę whaat Co mają poradzić współcześni Niemcy że mieli takich przodków a nie innych - na logikę ;-/
Ja nie zwracam uwagi na wątki historyczne, tylko na to, co się teraz dzieje. Nie mówię, że wszyscy są tacy sami, ale zachowanie większości pozostawia wiele do życzenia. Zapraszam na Pomorze Zachodnie, tutaj najlepiej można się o tym przekonać.

Devocion

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 15, 2013, 20:51:16 pm »
Moim marzeniem jest mieszkać w Stanach. Mieliśmy okazję wyjechać w 2001 lub 02 roku, ale niestety tatuś wolał zostać w Polsce.   niechcenatopaczac Chyba jego najgorszy błąd w życiu no ale dobra.
Życie wygląda zupełnie inaczej, wgl wszystko jest tam jakieś inne.
Oczywiście chciałabym wyjechać do Hiszpanii, ale tylko na wakacje. U nich jest jeszcze większe bezrobocie XD

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 13, 2013, 21:14:49 pm »
Ja do tej pory zwiedziłam Szwecję, Niemcy, Danię, Czechy i Słowację.
Marzę o tym, żeby kiedyś pojechać do Chorwacji, Norwegii, Włoch, Stanów i Hiszpanii.
Jeśli chodzi o kraje, w których byłam to najpiękniejsza jest Szwecja, zdecydowanie. Jednak podróż tam jest bardzo droga (ceny 2-3 razy wyższe niż u nas). Ja akurat jeżdżę tam do rodziny co lato :)

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:54:50 pm »
bylam w sobote w Wenecji, calkiem inaczej wyobrazalam sobie to miasto (polecam jako jednodniowy wypad jakby ktos byl w poblizu nad morzem)

W tamtejszej Hard Rock Cafe maja sukienke Shakiry z wystepu u Jay Leno ;))
We´re all mad here

Offline rabiosa

Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:17:54 pm »
Na razie miałam okazje zwiedzić tylko Czechy, Słowacje, Ukraine, Węgry, Rumunie, Austrie, Bułgarie i Włochy. Włochy to kraj w którym jestem straaasznie zakochana. Podoba mi sie tamtejsze jedzenie, kultura, muzyka, ludzie, obyczaje, klimat, miasta, architektura, flora, samochody, faceci - wszystko ;3 Na następne wakacje jade (przynajmniej takie są plany) na całe dwa miesiące do Londynu. Moim marzeniem jest jeszcze podróż do Nowej Zelandii i Irlandii.

la tortura

  • Gość
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 03, 2013, 14:44:13 pm »
Nie będę tu wypisywała miejsc, które chciałabym odwiedzić, bo jest ich mnóstwo. Najbardziej jednak chciałabym zwiedzić Hiszpania, a w szczególności Malagę i Barcelonę. Mam nadzieję, ze moje studia mi to umożliwią. Od października będę studentką Turystyki i Rekreacji. Skończę studia, zostanę przewodniczką, animatorką lub będę pracować na lotnisku ( o tym zawsze marzyłam) i mam nadzieję, ze umożliwi mi to spełnienie marzeń

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 26, 2014, 22:00:40 pm »
Wybieracie sie gdzieś w następnych miesiącach? Ja lecę w piątek na Kretę. Był ktoś, moze coś polecić?
We´re all mad here

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:20:23 pm »
Wybieracie sie gdzieś w następnych miesiącach? Ja lecę w piątek na Kretę. Był ktoś, moze coś polecić?

zazdroszczęęęęęęęęęęęęęęęęee. Ze znajomymi lecisz czy jak tam ?  :1:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 27, 2014, 13:32:50 pm »
Tak ze znajomymi ;) 8 osób nas będzie :D
We´re all mad here

Offline Suerte

Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:12:14 pm »
Wow, super, zazdroszczę! A na długo lecicie? :)

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Turystyka i podróże
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 27, 2014, 14:18:41 pm »
Na 7 dni ;))
We´re all mad here