Autor Wątek: Justin Bieber  (Read 2997 times)

Shak

  • Gość
Justin Bieber
« dnia: Kwiecień 30, 2013, 17:57:00 pm »
Justin Drew Bieber (ur. 1 marca 1994) – kanadyjski wokalista popowy/R&B, autor tekstów i aktor. Bieber został "odkryty muzycznie" za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube w 2008 roku przez Scootera Brauna, który następnie objął funkcję jego menedżera. Braun zaaranżował spotkanie Biebera z Usherem, a krótko po tym Justin związał się z Raymond Braun Media Group (RBMG), czyli joint venture pomiędzy Braunem i Usherem, by następnie podpisać kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records, zaoferowany przez L.A. Reida.


Większość ludzi mówi o nim źle. A, Wy co o nim sądzicie i o jego twórczości ?

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 30, 2013, 18:02:05 pm »
yyyyyyy nie!  ozomg

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 30, 2013, 18:08:48 pm »
Hm... jego muzyki nigdy nie lubiłam i nie polubię. Typowe lekkie melodyjki dla dzieci i nastolatek. Nie słucham jego piosenek, ale nic do niego nie mam. Są gwiazdki, które o wiele bardziej mnie irytują  ogvup

P.S Bardziej od niego, wkurzające są jego fanki. Nie wszystkie, ale większość. I myślę, że też przez to w jakiejś mierze ludzie są do niego uprzedzeni.
« Last Edit: Kwiecień 30, 2013, 18:12:32 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 30, 2013, 18:19:15 pm »
P.S Bardziej od niego, wkurzające są jego fanki. Nie wszystkie, ale większość. I myślę, że też przez to w jakiejś mierze ludzie są do niego uprzedzeni.
Oo, dokładnie! Myślę, że ludzie nie widzieliby go w takim złym świetle gdyby nie te jego fanki, które w większości mają nierówno pod sufitem. Niektóre śmieją twierdzić, że przewyższa wielkie legendy, jak np. Freddie Mercury.

Ogólnie muzyki jego nie lubię i nie słucham. Niech sobie śpiewa, tańczy, czy co on tam sobie chce, mi nie przeszkadza. To i tak będzie gwiazda o której za kilka lat mało kto będzie pamiętał. ;)
« Last Edit: Kwiecień 30, 2013, 18:23:08 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 01, 2013, 12:34:57 pm »
Hmm jako osoby go nie lubie, co do muzyki ipierwszym plytą mówię stanowcze NIE! Ale tej co wydal w 2012 roku mówie TAK :D Uwielbiam As Long As You Love Me, a wersja akustyczna zwala mnie z nog <3

Michelle

  • Gość
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 04, 2013, 21:03:22 pm »
Nigdy nie lubiłam jego twórczości i raczej już nie polubię. Jest mi obojętny, jednak jego fanki są wredne. Nie raz się o tym przekonałam.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2013, 19:49:42 pm »
jednak jego fanki są wredne. Nie raz się o tym przekonałam.
Miałam to samo. Człowiek kulturalnie wyraża swoją opinię na jego temat, bez żadnych wyzwisk a oni z mordą i ogólnie mówiąc, mało ładnymi słowami. I, że jak słucham "darcia mordy" (tym mianem jedna z fanek określiła rock) to myślę, że jestem lepsza -.-' Bez komentarza  oxd
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Adahu

  • Gość
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 24, 2013, 19:51:00 pm »
Krótko - 3 x NIE... olalalaa

Pozdrawiam ^^

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 24, 2013, 22:14:01 pm »
Uwielbiam As Long As You Love Me, a wersja akustyczna zwala mnie z nog <3

Ja też :D Od razu widać, że moja krew :D

hmm, z początku byłam do niego uprzedzona, chyba tak jak większość śmiałam się z niego i wgl ale od czasu gdy dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest jego fanką to przestałam o nim mówić różne rzeczy i wgl - gdy ktoś coś o nim złego mówi to zwyczajnie milczę bo wiem, że dla K. to na pewno ciężkie gdy w jej obecności ktoś obraża jej idola. Artysta jak każdy inny - nic do niego nie mam, fanką też nie jestem ;)


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2013, 15:19:03 pm »
Ja też :D Od razu widać, że moja krew :D

hmm, z początku byłam do niego uprzedzona, chyba tak jak większość śmiałam się z niego i wgl ale od czasu gdy dowiedziałam się, że moja przyjaciółka jest jego fanką to przestałam o nim mówić różne rzeczy i wgl - gdy ktoś coś o nim złego mówi to zwyczajnie milczę bo wiem, że dla K. to na pewno ciężkie gdy w jej obecności ktoś obraża jej idola. Artysta jak każdy inny - nic do niego nie mam, fanką też nie jestem ;)

ja tak samo  o3 kiedyś nie słyszałam żadnej jego piosenki, bo od razu założyłam że są zjebane nie ma co się sugerowac innymi. Nie jestem fanką ale kilka piosenek z nowej płyty mi wpadło w ucho, super się do nich buja  okama
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:44:49 am »
Przeglądałam tak sobie z ciekawości różne artykuły z nim związane i zmieniam o nim zdanie. On nie jest irytujący, tylko po prostu śmieszny. Oglądając różne zdjęcia nie przychodziło mi nic innego do głowy, niż myśl, że to zwykły śmieszny debil, którego fanki mają z dziwnych względów za wzór wszelakich cnót  oxd Z nim jest to samo, co np. z Majli Sajrus jak próbowała na siłę zrobić z siebie dorosłą. On samym swoim zachowaniem zniechęca, co tu dopiero mówić o muzyce. Najlepsze były foty z jego wspaniałą gęsią klatą XD Nie rozumiem jak można czymś takim się zachwycać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 30, 2013, 20:07:57 pm »
Inevitable, pudelek i plotek to nie najlepsze źródło informacji. Przypominam, że tam piszą 'chwytliwe' i kontrowersyjne artykuły, żeby popsuć opinię takich właśnie gwiazd. No i nabijają sobie przy tym wyświetlenia. Co gorsze, osoby czytające takie artykuły wyrabiają sobie taką, a nie inną opinię i potem nazywają go np. 'śmiesznym debilem'. Co do klaty itp. to wiesz, większość nastolatek gustuje w chłopakach 16-20 lat, dlatego może lubią go takiego, jakim jest.  :)

Tak podsumowując - są gusta i guściki.

A co do samego artysty nic nie mam, na początku też na niego najeżdżałam, ale po tym jak stałam się fanką Shak, to jakoś znudziło mi się bycie hejterem, bo sama bym nie chciała, żeby ktoś tak traktował mojego idola.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 30, 2013, 20:48:00 pm »
Fiommy Hah, a kto ci powiedział, że wysunęłam takie wnioski przeglądając właśnie Pudelka czy inne gó*no? x.x
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 30, 2013, 20:49:10 pm »
Słowo 'artykuły' i od razu pomyślałam o pudelku. xd

Boże, wybacz jeśli mój post cię gdzieś uraził, bo mógł, ale często najpierw piszę, potem myślę.   odizz
« Last Edit: Czerwiec 30, 2013, 20:57:11 pm wysłana przez Fiommy »


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Justin Bieber
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 02, 2013, 23:02:56 pm »
Ja z repertuaru Biebera lubię tylko piosenkę "Boyfriend" ale teledysk już nie za bardzo...