Autor Wątek: Romanse Shakiry  (Read 4483 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 09, 2013, 22:00:50 pm »
Haha no pamiętam tę serenadę ;D To było genialne. Ale o większej ilości takich akcji z Antonio mogła sobie pomarzyć XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline voyo

Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 09, 2013, 23:19:28 pm »
Bo Pique jest młody i aktywny a Antonio był ok. 40 i w ogóle zapuszczony, pewnie najchętniej siedział w gaciach z piwem przed tv xD. Drugą sprawą jest to, że Shakira jeszcze niedawno była dość zacofana technologiczne :D

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 10, 2013, 08:29:16 am »
Bo Pique jest młody i aktywny a Antonio był ok. 40 i w ogóle zapuszczony, pewnie najchętniej siedział w gaciach z piwem przed tv xD. Drugą sprawą jest to, że Shakira jeszcze niedawno była dość zacofana technologiczne :D

hahahahah no masz rację w sumie  oxd
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Loba

Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 10, 2013, 17:40:03 pm »
Mi zawsze Antonio to się kojarzył bardziej z gorylem Shak a nie jej facetem. Zawsze taki sztywny i w ogóle. No ale z drugiej strony też nie wiemy jak było z nimi gdy paparazzi nie cykali im fotek. Może Antek też miał duszę romantyka ale nie okazywał tego publicznie? :oloooool:
saving people, hunting things, the family business.


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 10, 2013, 19:18:23 pm »
Może Antek też miał duszę romantyka ale nie okazywał tego publicznie? :oloooool:

Każdy facet ma w sobie duszę romantyka - tylko jest milion sposobów na okazanie tego... A poza tym tak jak napisaliście wcześniej - Pique jest młody i na dodatek jest sportowcem - i wiadomo, że lubi wszelkiego rodzaju aktywności... sama shakira przy nim mentalnie "odmłodniała"

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 10, 2013, 19:54:00 pm »
Racja, Shakira przy Gerardzie młodnieje z dnia na dzień :)
A co do Anteczka to jakoś nigdy go nie lubiłam.... Zawsze wydawało mi się, że Shak stać na kogoś lepszego. Niby patrzy się na wnętrze a nie wygląd, ale ona taka piękna a on taki "goryl".
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline SolekFasolek

Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 01, 2014, 14:03:45 pm »
Taak, Wy tu wspominacie o Brendanie... oswt A ja jak sobie pomyślę, jak ja wymyśliłam tą teorię i w ogóle, to masakra jakaś. Co ja brałam oxd Solek bawiąca się w detektywa, omatkoooooo XD
Co do Antoniego, to nigdy go nie lubiłam. Wyglądał jak małpiszon i w ogóle... Jakoś nigdy nie mogłam sobie wyobrazić, żeby Shak miała z nim dzieci :pfuuu: Mam na moim osiedlu gościa, który podobnie wygląda i czasami widzę go w sklepie, ten to przynajmniej nie jest aż tak gorylowaty i zarośnięty oxd Z Gerim też sobie nie wyobrażałam jej związku, bo on taki młody, taka różnica wieku, omo... Ale w końcu uznałam, że są słodcy razem i fajnie, że mają Milana opuss

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 23, 2014, 21:09:41 pm »
Dzięki za listę.
Nie znałam tych wszystkich chłopaków Shakiry.
Swoją drogą Shakira miała ciągoty do starszych facetów. Pique jest pierwszym młodszym od niej partnerem

Offline Moscas

Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 21, 2014, 23:19:22 pm »

Po tym jak przeczytałam, że umawiała się z amerykańskimi bojami, którzy nie znali hiszpańskiego a ona angielskiego to przychodzi mi na myśl, że to może o którymś z nich jest tekst" I spoke so little english that the world stress would sound like something odd" albo jednym z tych amerykańskich bojów jest właśnie brendan  :oyhm:

bardziej prawdopodobne wydaje się, że Shakirze już nieszło z Antonio i powolutku oddalali się od siebie. Wiadomo, że w związku niektóre rzeczy po czasie ulegają wyczerpaniu. Z nimi na pewno tak było. Jeszcze Shak nie była gotowa na dziecko, widać że to w ogóle nie było pewne, czy połączy ich coś na dłużej - oprócz tych wspólnych lat. Później album She wolf, gdzie raczej nie ma opływających miłością do partnera piosenek. I Sale el Sol. I Gerard Pique - tu zaczyna się zmieniać. Już nie mówiąc a najnowszym albumie.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 14, 2014, 12:54:39 pm »
Z drugiej strony, wiemy, ze Shak mądrzeje, i się zmienia.

Dla mnie to ona głupieje. #sadbuttrue

Offline voyo

Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 14, 2014, 13:12:27 pm »
Zgadzam się, ostatnimi czasy Shak "cofa się w rozwoju". Ale skoro jest szczęśliwa... :)

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 14, 2014, 15:21:56 pm »
Racja, również się z tym zgadzam. Może i młodnieje, ale zarazem głupieje. Osobiście nie przepadam za Pique, więc wolałam już tego Antonio xD Ale cóż, ważne, że Shak jest szczęśliwa.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 14, 2014, 17:59:58 pm »
Oczywiście, że prawie każdy z nas woli Antonio, bo przy nim promocja była i wgl wszystko było  :gif_50x50_dc98d6: ale jeżeli Shak będąc z Pique porządnie zajmowałaby się karierą nikt by nie narzekał i my bylibyśmy szczęśliwi i Shakira byłaby szczęśliwa.
Hasta que salga el sol

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 14, 2014, 19:09:13 pm »
ja nie wiem jak można powiedzieć, że ciąża to promocja dla albumu, raczej to nie wpływa na korzyść, nic jej karierze to nie dało, poza tym, że znowu nic się nie dzieje XD i jakoś głośno o niej z tego powodu też nie jest, więc gunwo, a nie promocja XD

większości pique nie pasuje, no bo przez niego zaniedbuje muzykę, ale mi tam szczerze nie robi z kim ona sobie jest (nawet jeśli za pique nie przepadam...), byleby robiła swoje. jedyne co mi w ich związku nie pasuje to to, że on ją hamuje zawodowo, nie wiadomo czego tam jej jeszcze nie zabronił prócz nagrywania teledysków z facetami, ale o tym już było, więc nie będę się powtarzać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Romanse Shakiry
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 06, 2015, 17:02:54 pm »
Ja nie jestem ani za "Piqira" ani za "Antokira" (wiem średnio mi wychodzi nazywanie związków xD ) Mi tylko zależy na Shak.

Antonio znielubiłam za to, że finalnie tak załatwił Shakirę zamiast dogadać się na luzie... aczkolwiek był baaardzo zaangażowany w każdy aspekt jej kariery... przy płycie She Wolf pomagał jej szukać różnych inspiracji i nurtów, które mogła wykorzystać na krążek no i pisała złote teksty - tak więc dobrze, że Antek pojawił się w jej życiu... bo dajmy na to, że te 15 lat temu ona poznaje takiego Pique i wtedy z takim zapałem jaki ma teraz wypromowałaby się GÓRA na obie Ameryki. Tak naprawdę dzięki Anto teraz ma stabilną sytuacje na rynku muzycznym i nawet kilkuletnia przerwa w karierze nic złego nie namiesza w jej zarobkach.

Pique to dobry ojciec, miał parę wpadek ale zdarza się wszystkim. Wydaje się całkiem w porządku i jest miły. Jak wiemy zabronił jej kręcenia teledysków z facetami a ona się z tego jeszcze cieszyła - przystała na ten warunek bo dzięki Pique czuje się bardziej dowartościowana - i tak zrodziła się miłość. Argument, że Antek był gorylem zupełnie do mnie nie przemawia - bo uroda wyparuje z wiekiem jak woda :D ale co swoje nabroił to nabroił trzeba przyznać.
« Last Edit: Marzec 06, 2015, 17:06:21 pm wysłana przez Gerl »