Autor Wątek: Kącik urody i zdrowia  (Read 22994 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2013, 16:11:37 pm »
Beykira właśnie ten sposób robienia loków na szmatki chciałam wypróbować ;] Dołożę do tego jeszcze piankę do włosów...

A co do rozczesywania włosów - to takie błędy młodości Asiu xD

Offline Loba

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2013, 16:52:51 pm »
dlatego lepiej ich nie czesać i tylko u nasady głowy przyklepać
Ja zawsze tak robiłam bo jak tylko ruszyłam szczotką moje loki to wyglądałam jakby piorun we mnie strzelił. Odkąd je ścięłam nie mam takiego problemu bo zaraz je prostuje więc wyglądam w miarę jak człowiek.

Ja swego czasu, gdy miałam długie włosy, maniakalnie robiłam warkocze na noc. Miałam później takie fajne i delikatne loczki. To mi się podobało bo naturalnie moje loki wyglądają jak sprężyny i mnie zawsze to strasznie wkurzało a jak zrobiłam sobie warkocze to miałam loki w sam raz. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2013, 17:32:22 pm »
Na warkocze tez często robię. Ja chyba wyprobowalam większość sposobów robienia loków.

A co do sposobu na sznurki to chyba to samo co mój na skarpetki. Ja zawsze przed zakreceniem dodaje jeszcze pianki do włosów i pózniej bardzo długo sie trzymają...
We´re all mad here

Offline Katherine

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 02, 2013, 17:48:02 pm »
A słyszałyście o tym sposobie na hmm w sumie bardziej fale niż loki. Na włosy nakłada się materiałową opaskę i zaplątuje się pojedyncze kosmyki przez opaskę i za każdym razem zawija się coraz więcej włosów. Efekt jest cudny.. niedawno próbowałam i wystarczyło, że lekko je zrosiłam wodą albo po myciu jak trochę przeschną  :puszczaoczko: Bez użycia ciepła a efekt dużo lepszy niż po użyciu prostownicy  :taktaktak: I tak fajnie podwija się grzywka i razem z nią coraz więcej włosów.. efekt a'la Katerina z Pamiętniki Wampirów

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 02, 2013, 18:30:59 pm »
Katherine, a znalazłabyś jakiś instruktaż do tego? Bo ja tak na opis nie umiałabym wyprodukować takich loczków, a moim marzeniem są falowane włosy/loki. XD


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 02, 2013, 20:35:00 pm »
też mi się podoba sposób kręcenia na opaskę ale niestety na moje włosy nic nie działa  imdead

śmiesznie, bo odkryłam tę metodę i ten filmik kilka dni temu

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3fzCnJ0PCtQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3fzCnJ0PCtQ</a>
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 02, 2013, 21:45:29 pm »
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kkNAXiy6KKE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kkNAXiy6KKE</a>

To ja też się podzielę filmikiem, który też jest chyba podobny... te włosy w 3 dzień najbardziej mi się podobają xD Ale wiadomo, że jak ktoś myje włosy codziennie lub co drugi dzień to będzie bał się sprawdzić czy faktycznie tak długo się utrzymują ;]

Ja osobiście myje co drugi a często nawet co 3 dzień - tak sobie wytrenowałam włosy ;D

Ale w sumie w sam raz fajne na wesele i na drugi dzień na poprawiny

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 03, 2013, 12:03:44 pm »
wow ładne te loki tylko moim zdaniem za nisko zaczęte powinny wyżej się zaczynac.

Ja też myję co 2 dni. Kiedyś myłam codziennie ale trochę pomęczyłam i udało mi się je odzwyczaic.
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 03, 2013, 12:42:31 pm »
Włosy można do tego przyzwyczaić. Nigdy włosy mi się nie przetłuszczały, ale i tak myłam co 2 dzień. Po jakims czasie byłam już zmuszona myć co 2. A teraz przyzwyczaiłam je do mycia raz na 4-5 dni. Oprócz tego uprawiam sport. Tylko o tyle mam lepiej, że moje włosy w ogóle się nie tłuszczą, więc jest mi łatwiej. A loków sobie nie zrobię, bo i tak się zaraz wyprostują.. mam włosy proste jak druty. Już próbowałam, ale loki wystarczają na max 2 godziny, a potem już są proste..

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 03, 2013, 12:54:07 pm »
Próbowałam kiedyś tę metodę na opaskę, ale fale trzymały się tylko chwilą...   Ihaveaproblem
Wygląda bardzo ładnie ale jest to zbyt słabe jak na moje włosy.  :pfuuu:
Ja myje moje włosy co 3-4 dni.Powinna myć co 2-3 bo strasznie mi się przetłuszczają, ale mama mówi mi, że od tak częstego mycia będzie jeszcze gorzej..
Samo utrapienie z tymi moimi kłakami.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 03, 2013, 13:51:18 pm »
U mnie odrazu po umyciu mam włosy jak sianko ;] dopiero tak z 15h po umyciu stają się bardzo fajne

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 03, 2013, 14:38:26 pm »
Włosy można do tego przyzwyczaić. Nigdy włosy mi się nie przetłuszczały, ale i tak myłam co 2 dzień. Po jakims czasie byłam już zmuszona myć co 2. A teraz przyzwyczaiłam je do mycia raz na 4-5 dni. Oprócz tego uprawiam sport. Tylko o tyle mam lepiej, że moje włosy w ogóle się nie tłuszczą, więc jest mi łatwiej. A loków sobie nie zrobię, bo i tak się zaraz wyprostują.. mam włosy proste jak druty. Już próbowałam, ale loki wystarczają na max 2 godziny, a potem już są proste..

no mi też się po chwili prostują  oyell

wow co 4 dni nieźle XD ja w usmie lubię często myc włosy, bo jednak jakiś tam brud w nich jest po kilku dniach szczególnie właśnie po treningu jednak głowa się poci no i kurz też jest itd XD ja jak mam trening ostry to na drugi dzień taki przetłuszcz, że hej XD ale jak nie trenuję to dwa dni spokojnie dni trzymają i na prawdę coraz lepiej jest  :taktaktak:

Próbowałam kiedyś tę metodę na opaskę, ale fale trzymały się tylko chwilą...   Ihaveaproblem
Wygląda bardzo ładnie ale jest to zbyt słabe jak na moje włosy.  :pfuuu:
Ja myje moje włosy co 3-4 dni.Powinna myć co 2-3 bo strasznie mi się przetłuszczają, ale mama mówi mi, że od tak częstego mycia będzie jeszcze gorzej..
Samo utrapienie z tymi moimi kłakami.

hmm no tak ma rację od częstego mycia przetłuszczają się bardziej ale mimo wszystko moim zdaniem jeśli czujesz się niekomfortowo i nie ukrywajmy tłuste włosy nie wyglądają ładnie to jednak lepiej myc je co 2 dni a nie 4 albo kupic lepszy szampon. Na prawdę to da się zwalczyc ale nie od razu.
« Last Edit: Październik 03, 2013, 14:40:10 pm wysłana przez sordomuda »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 03, 2013, 14:41:35 pm »
a potem wam, że ja trzymałam warkoczyki dwa przez noc... rano rozplątałam i do następnego ranka miałam jeszcze troszkę pokręcone no ale musiałam już umyć. Musze przyznać, że KRĘCĄ mnie takie włosy ;D Właśnie chciałabym miec takie jak po warkoczykach albo proste jak drut... Aż kusi taka lekka trwała ale to może za parę ładnych lat

Offline Katherine

Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 03, 2013, 14:46:44 pm »
Też myję co cztery dni i wcale nie wyglądają źle w ostatni dzień.. no chyba, że na przykład wf da w kość to robię wyjątek i myję wcześniej... Mój typ włosów to przetłuszczające się u nasady i suche na pozostałej części włosa  ogvup aaa i jak wyprostuję włosy to bardzo szybko się przetłuszczają.. a tak to nie mam większych problemów, poza tym, że się puszą i bardzo wypadają ale to ostatnie wydaje mi się, że przez stres  :pfuuu:

Ostatnio wypróbowałam wcierkę Jantar (stosowałam przez półtora miesiąca) poprawił się stan moich włosów.. są super lśniące ale nie pojawiło się zbyt dużo baby hair a na tym mi najbardziej zależało   onoooo

« Last Edit: Październik 03, 2013, 14:53:33 pm wysłana przez Katherine »

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Kącik urody i zdrowia
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 03, 2013, 15:04:41 pm »
A co to Baby Hair? To kolejne nowe włosy tak?