Autor Wątek: M Jak Miłość  (Read 1888 times)

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2014, 17:45:43 pm »
Kaśka będzie siostrą Marcina, bo przecież ona też chyba wychowywała się w domu dziecka. Jeśli tak będzie to rezygnuję całkowicie z oglądania. XD

Właśnie to samo pomyślałam jak tylko usłyszałam we wczorajszym odcinku, że zaginionym rodzeństwem Marcina jest jednak SIOSTRA a nie braciszek..

Swoją drogą bardzo się ucieszyłam, że Irek tak porządnie doje...walił temu oblehowi...  :whoagreat: niech się Irka prześpi z tym Lubińskim bo nie chce by Irek znowu siedział... Tak wgl za parę tygodni Marysia wróci do serialu! :D

Brakuje mi troszkę walki kocic : czyli Ewy I tej Anny
« Last Edit: Styczeń 21, 2014, 17:48:48 pm wysłana przez Gerl »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 21, 2014, 19:02:48 pm »
Moim zdaniem to by było całkiem bez sensu, zresztą to dziecko ma na imię Ola no i Kasia chyba nie była w domu dziecka skoro jej wujek miał gospodę i w jego sprawie ścigali ją przestępcy. Być może był to tak mało istotny fakt, że moja pamięć go pominęła. Bądź co bądź to wątpię żeby ta teoria okazała się prawdą, przecież oni razem się :ooops: I jeszcze kiedyś chyba w kulisach było, że Marcin z matką pojechali do tego brata do domu.

Byłam tak ciekawa, że aż wklepałam i wyskoczyła mi w google stronka o mjm i tam piszą:

Cytat: m-jak-milosc.blog.pl
Czy to oznacza, że Marcin tak naprawdę ma siostrę a nie brata? Nic z tych rzeczy! Po prostu Łucja, która stoi za tajemniczym zniknięciem swojego siostrzeńca zrobiła wszystko co w jej mocy, by Aleksandra nigdy się nie dowiedziała, że jej syn żyje. Mało tego, już w 1035 odcinku „M jak miłość” wyjdzie na jaw, że ciotka Marcina wcale nie umarła.

Teraz to wyklucza tę teorię. I bardzo dobrze. A co do Mirki i Lubińskiego to dziewczyna okazałaby się zwykłą kur** nawet jeśli zrobiła to żeby uratować Irka. O i przeczytałam na tym blogu, że aktorka, która gra Ewę (kochankę Mareczka) jest w ciąży. Ciekawe czy zaciąży się w serialu czy gdzieś wyjedzie. A z tą Natalką, córką Marka, to nie będzie chodziło, ze jest w ciąży tylko chłopak będzie chciał ją zabrać na wakacje. xDDDDD Polecam przejrzeć tego bloga http://m-jak-milosc.blog.pl/. Piszą też, że wreszcie zobaczymy żonę Lubińskiego no i potwierdzi się, że Tomek zdradzi Gośkę. Wkurza mnie wątek Marcina, Eryki i Janki. Kaśka powinna znaleźć sobie jakiegoś mega przystojnego chłopaka żeby Marcinowi oko zbielało z zazdrości.
« Last Edit: Styczeń 21, 2014, 19:06:25 pm wysłana przez Mizey »


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 21, 2014, 20:54:26 pm »
Z tym Tomkiem i tą jego "podopieczną" to już w pod koniec października przewidziałaś co się będzie święcić :D

Ja bym wypierdzieliła tą Janke i Erykę - a tą pierwszą to już zupełnie bym ją wypierdzieliła bo ona grała w Julce czy jakoś tak - i irytuje mnie dziołcha.

A Paweł też dobry jest... najpierw się chciał oświadczyć Madzi.... a tej drugiej mówi, że to tylko taki przyjacielski pakt.

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 21, 2014, 22:10:00 pm »
No jak tylko zobaczyłam tą podopieczną i Tomka to przeczuwałam co się będzie działo. :D Janka grała w serialu "Majka" + też jej nie lubię xD A Paweł to faktycznie głupio zrobił, fakt, była umierająca, ale to nie powód żeby brać ślub lol. Dobrze, że poszła na operację i ze ślubu nici były :D Swoją drogą to ciekawe co teraz dzieje się z Joanną, byłą żoną Pawła.


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 21, 2014, 23:00:53 pm »
Joanna <3 ta ślicznotka  ohuhu ooh ale, żeby nie było... potępiam ją za to, że wybrała tego swojego ex starego dziada...

Swoją drogą oglądając kulisy - również pomyślałam, że Natalka jest w ciąży... no ale oni tak specjalnie to złożyli, żeby widzowie byli pewni i trzymało ich w napięciu..... do.... następnego tygodnia


P.S to jakiś żart z tym, że nie było dzisiaj m jak miłość  :falldown:

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2014, 14:08:06 pm »
No mecz był... dzisiaj mojego "na dobre i na złe" też nie będzie :( Ale cóż zrobić? Ten brat Marcina to całkiem przystojny gostek będzie  :zboczuchface:


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:46:10 pm »
Ja w ostatnim odcinku byłam tak bardzo wpatrzona w Kasie - a raczej w jej sukienkę! <3 :D Pożyczyłabym sobie na wesele :D

Ciekawe czy ta Agniecha zginie w tej strzelaninie - jeżeli tak to mój tata byłby w skowronkach bo jej nie lubi i uważa ją za straszydło xD

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:52:33 pm »
A no właśnie... mogłaby xD I tak jej nikt nie lubi :D A niedługo Janka i Eryka będą się kłócić o Marcina i Pani Basia będzie starała się załagodzić sytuację bo Kisielowa znajdzie ogłoszenie Marcina xD


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2014, 18:58:38 pm »
O właśnie... KISIELOWA - w końcu ktoś (oprócz Chucka Norrisa) ujrzy tą kobiete :D

oglądam już od 12 lat i na ten moment czekałam :D

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2014, 19:02:47 pm »
No właśnie :D Często o tej Kisielowej mówią, a tylko raz ją pokazali ;______;


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: M Jak Miłość
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 10, 2014, 18:15:41 pm »