Autor Wątek: Godne polecenia  (Read 5480 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2014, 20:46:35 pm »
Fanką nie jestem, ale bardzo lubię czasem posłuchać. W tym roku, podczas iławskiej Famy będę miała ten zaszczyt usłuchać ich na żywo i na pewno będzie warto.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Loba

Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 11, 2014, 15:26:41 pm »
Tak jak Inn, fanką pierwszorzędną nie jestem ale uwielbiam ich od czasu do czasu posłuchać.
saving people, hunting things, the family business.


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2014, 18:40:19 pm »
Do mnie jakoś oni nie przemawiają chłopaki zabłysnęli bo długim tourne z Slashem. Robione jest to trochę pod takich starych Guns'ow ,którzy byli na przełomie swojej kariery lat 90 nie do podrobienia :). Lecz do HUNTERa nie ma co mnie przekonywać bo w wolnym czasie bardzo lubię ich posłuchać ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2014, 19:38:25 pm »
Hunter jest świetny na żywo, co by nie zagrali i tak będzie bardzo dobrze. Ale myślę, że to nie tylko co kwestia świetnej muzyki, ale też jakichś własnych przemyśleń, doświadczeń czy interpretacji związanych z ich tekstami. Wtedy jakoś tak inaczej odbiera się to co robią. Mogłabym ich słuchać, zwłaszcza na żywo, bez końca.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 17, 2014, 21:45:41 pm »
Uwielbiam Kult! ;D Miłością do ich muzyki zaraził mnie starszy brat, za co mu ogromnie dziękuje.

A Akurat znacie? Mi przypadła do gustu płyta "Pomarańcza".
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/fUbx3Da_OFQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/gqyEYu1y7WQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/NQu0OjC_zRY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Lubię też czasami posłuchać Happysad. Najczęściej powracam do tych utworów:
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/EPUygQ8sZzM?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/2zahfPA96BI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/mDRXULGgh-A?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 17, 2014, 22:19:21 pm »
A kiedyś słuchałam często tego zespołu... jakieś kilka lat temu i mi właśnie najbardziej podchodziła piosenka LUBIE MÓWIĆ Z TOBĄ :D Ale z racji tego, że mam nią związkowe wspomnienia to na dzie zisiejszy jej nie nawidzę :D może kiedyś jak odnajde swoje szczęście :P

Offline Loba

Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 18, 2014, 00:23:21 am »
Uwielbiam happysad! Akurat to tak średnio, nie słuchałam nigdy zbyt wielu ich piosenek ale z tych co przesłuchałam to jakoś tak nie bardzo mi podchodzą.
saving people, hunting things, the family business.


Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2014, 12:26:16 pm »
happyzgredów słucham od dawien dawna ;) Wybieram się końcem wakacji na Czad Festiwal i właśnie panowie występują. Będzie to już ,któryś ich koncert u mnie ,ale nigdy się nie znudzą :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 21, 2014, 15:11:13 pm »
Happysad to moj ulubiony polski zespol, maja swietne piosenki z swietnymi tekstmi. A akurat ma swietna piosenke Lubie mówic z toba :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 03, 2014, 01:55:35 am »
Jeśli ktoś lubi akustyczne granie polecam płytę "Borrowing Trouble" Todda Kernsa. W środowisku mocniejszych brzmień znany bardziej jako basista z grupy The Conspirators, współpracującej ze Slashem. Działa również solo, a w 2010 roku wydał płytę z zespołem Sin City Sinners, jednak jest to bardzo mało znany zespół i póki co nie znalazłam nigdzie tej płyty do pobrania tak więc... A szkoda, bo Todda bardzo lubię i fajnie byłoby go posłuchać gdzieś indziej niż tylko ze Slashem. Współpracował również z kilkoma innymi zespołami, m.in. Steel Panther, prócz basu gra na gitarze, jest wokalistą. Tak więc jak ktoś lubi gitarowe, akustyczne granie to polecam: http://uploaded.net/file/d8jm8tom

Jedna z piosenek na płycie, nagrywana z koncertu bo ciężko znaleźć jego kawałki w dobrej jakości, ale tu akurat wyraźnie słychać:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/wt8-rfI9i1k?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Tutaj inny jego kawałek, nie ma go na tej płycie:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/4LH6xIGCoCw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

A tu coś ze Slashem:

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/JsCaEBdm4eE?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
« Last Edit: Maj 03, 2014, 02:15:45 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 24, 2014, 22:34:25 pm »
Indila - francuska piosenkarka R&B, indyjskie i egipskie korzenie = połączenie idealne. No i się zakochałam xD
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/K5KAc5CoCuk?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/ouxNVX-2mNc?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/SOMRU7TPz9s?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nikki Yanofsky - jazzowo popowa kanadyjska piosenkarka, której przy tworzeniu trzeciego albumu studyjnego pomógł Quincy Jones.
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/_bzFbTFIttA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/BtRjMD9ImVA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/PveCO0611X8?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ella Eyre - brytyjka śpiewająca głównie pop i R&B.
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/lqPC3dmKFdw?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/z-GffafL-DQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

No i na koniec polaczek - Fismoll (właściwie Arkadiusz Glensk), którego piosenkę usłyszałam dzisiaj w programie "W tonacji+" w canal+ dzięki Tatianie Okupnik. Coś dla fanów Ed'a Sheeran'a. Byłam zaskoczona, że to polak, ale oczarował mnie zupełnie jak Ed. Balsam dla duszy!
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Z2LsuTMXQzo?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/ZLZyMEjp8pI?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/ROyQv5HTE6U?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/Mvu-I0XAdSs?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Loba

Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 25, 2014, 00:14:17 am »
Przez to, że w kółko w radio leci piosenka Derniere Danse, nie może mi wyjść to z głowy a najlepsze jest to, że mi się to nawet nie podoba.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2014, 15:14:44 pm »
Nie wiem czy ktoś tu lubi U2, ale wydali dzisiaj płytę i jest na iTunes za darmo do ściągnięcia.

Właśnie przesłuchuje tą płytę ;))
We´re all mad here

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2014, 15:38:46 pm »
Ja lubię niektóre piosenki. Też zabieram się za przesłuchanie. ;)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Godne polecenia
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2014, 17:43:56 pm »
Nie wiem czy ktoś tu lubi U2, ale wydali dzisiaj płytę i jest na iTunes za darmo do ściągnięcia.

Właśnie przesłuchuje tą płytę ;))
Fajnie :) też posłucham z ciekawości. A co oni tacy charytatywni, że rozdają piosenki za darmo?