Autor Wątek: El Dorado World Tour  (Read 27991 times)

Offline Diana

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #555 dnia: Październik 22, 2018, 14:30:10 pm »
Szkoda że tak pusto na forum. Shakira już raczej nie powróci do Europy tak mi się wydaję.
Wróci, do Barcelony do Pique :p

Offline maniek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #556 dnia: Listopad 04, 2018, 15:32:08 pm »
A jakikolwiek koncert z trasy był rejestrowany? Można się spodziewać wydania dvd, czy nie?

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #557 dnia: Listopad 04, 2018, 16:07:42 pm »
A jakikolwiek koncert z trasy był rejestrowany? Można się spodziewać wydania dvd, czy nie?
Koncert w Los Angeles był nagrywany, więc na pewno Shak wyda DVD tym bardziej, że może być to ostatnie DVD w jej karierze
https://shakirabrasil.com/2018/08/shakira-vai-gravar-dvd-da-el-dorado-world-tour-em-los-angeles/

Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #558 dnia: Listopad 04, 2018, 22:46:40 pm »
Eee tam bez przesady, ze ostatnie... I co by w tym zyciu porabiala? Zreszta cos gadala, ze jak wroci z trasy to moze wroci do studia a takie deklaracje to juz cos w jej przypadku

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #559 dnia: Listopad 14, 2018, 18:30:10 pm »
No i mega, że będzie DVD. Właśnie tak się nad tym ostatnio zastanawiałam, wchodzę na forum i tu bum, jednak będzie XD  :smiley-happy036: Też myślę, że nie ma co przesadzać, że to ostatnia jej trasa. W Europie na pewno będzie grała i przynajmniej w Kolumbii. Może i Shakira jest mega skupiona na rodzinie i bardzo dobrze, ale muzykę ona kocha i wątpię, żeby zrezygnowała kompletnie z koncertowania. Na pewno nie teraz.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #560 dnia: Listopad 15, 2018, 21:12:52 pm »
Już nie mogę się doczekać kiedy będzie DVD  :redface: :smiley-happy105:
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #561 dnia: Listopad 22, 2018, 18:52:27 pm »
Byly jeszcze w Meksyku rejestrowane te koncerty, ale to chyba do telewizji. Mam nadzieje że jeszcze w tym roku wyda to dvd
We´re all mad here

Offline kasiashak

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #562 dnia: Listopad 27, 2018, 22:39:18 pm »
Ja też nie mogę się doczekać tego dvd :D mi to się tak wydaje, że zatęskni za muzą nawet, jak oficjalnie pójdzie na emeryturę. Także z dystansem podchodzę do słów Shakiry xD
Nie jestem fanką Malumy, ale to chyba też za sprawą duetów z nim nabrała takiej fazy na studio. Zawsze też można liczyć na Gerarda, że da jej jakiegoś kopa energetycznego :D
Dzisiaj sobie właśnie tak pomyślałam, że fajnie, że już ten czas tak płynie bo to oznacza tyle, że oddalamy się od premiery El Dorado, a zbliżamy do ewentualnego nowego albumu xD może za jakieś dwa lata... :D

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #563 dnia: Grudzień 03, 2018, 18:07:17 pm »
Pisząc że to pewnie ostatnia trasa koncertowa Shakiry miałam na myśli jej problemy zdrowotne a nie brak chęci do pracy. Z wiekiem wiotczeje krtań a u Shakiry dodatkowo dochodzi problem krwawiących strun głosowych także musimy liczyć się z tym, że któregoś dnia nasza Shakira zakończy swoją karierę i już więcej nie wyjdzie na scenę. Życzę jej, aby jak najdłużej śpiewała i nagrywała piosenki, ale jestem realistką i mam spore obawy. Być może niepotrzebnie panikuję, bo podobno cuda się zdarzają.
Ja też nie mogę doczekać się premiery DVD. Z marketingowego punktu widzenia strzałem w 10 byłoby wydanie DVD przed świetami Bożego Narodzenia, no ale nie wiadomo czy Shakira i jej team wyrobią się z czasem. Znając perfekcjonizm Shakiry edytowanie materiału może potrwać kilka miesięcy, nie wspominając o fizycznej produkcji DVD.

Offline Diana

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #564 dnia: Styczeń 12, 2019, 18:11:58 pm »
« Last Edit: Styczeń 12, 2019, 18:15:45 pm wysłana przez Diana »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #565 dnia: Styczeń 12, 2019, 23:09:44 pm »
Też mnie to w kij rozbawiło, jak oglądałam live Rabiosy XD W ogóle, tylko moim zdaniem te legginsy, które ma Shak na sobie, są mega brzydkie? XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline maniek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #566 dnia: Luty 01, 2020, 07:56:17 am »
Komukolwiek udało się obejrzeć/zdobyć? U nas niedostępny koncert :/

Offline maniek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #567 dnia: Luty 02, 2020, 22:27:50 pm »
Wspaniałe dwie godziny przed tv; bawiłem się świetnie, montaż i inne zabiegi zacne i pasujące do całości. Wstawki zza kulis to coś niesamowitego dla mnie; poszła w stronę trendów tego typu produkcji i bardzo dobrze. Aż łezka się zakręciła, że odwołała pierwotne daty, kiedy miało się bilet do Koloni. Mam nadzieję, że przy następnej okazji już się uda :)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #568 dnia: Luty 03, 2020, 13:51:16 pm »
Wspaniałe dwie godziny przed tv; bawiłem się świetnie, montaż i inne zabiegi zacne i pasujące do całości. Wstawki zza kulis to coś niesamowitego dla mnie; poszła w stronę trendów tego typu produkcji i bardzo dobrze. Aż łezka się zakręciła, że odwołała pierwotne daty, kiedy miało się bilet do Koloni. Mam nadzieję, że przy następnej okazji już się uda :)
Gdzie udało ci się obejrzeć całość? Ja widziałam tylko fragmenty w relacji na żywo udostępnionej przez fana z Kolumbii na Facebooku, ale nawet te fragmenty wystarczą mi żeby stwierdzić że to najlepsze DVD w całej karierze Shakiry.

Offline maniek

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #569 dnia: Luty 03, 2020, 14:50:34 pm »
W odmętach internetu udało mi się znaleźć, nie było łatwo.