Autor Wątek: El Dorado World Tour  (Read 27978 times)

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #540 dnia: Czerwiec 06, 2018, 22:19:53 pm »
Czytałam o tym ale chamstwo. Pisali że Shakiry mama i tata byli w domu dobrze że nic im się nie stało bo to rożnie bywa.  Też bym chciała być na tej strasie marzenie.💟 Mogli by u nas dać koncert. :redface:
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #541 dnia: Czerwiec 21, 2018, 17:26:50 pm »
Ale tu posucha panuje xD ja już po 4 koncertach i jednym selfie z Shakira 😎 było zarabiscie. Teraz czekają na mnie oba koncerty w Barcelonie 😍
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #542 dnia: Czerwiec 21, 2018, 18:06:31 pm »
Ale tu posucha panuje xD
a o czym mamy pisać jak nic się nie dzieje u Shakiry a na koncert nie idziemy

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #543 dnia: Czerwiec 23, 2018, 09:04:20 am »
Ale tu posucha panuje xD ja już po 4 koncertach i jednym selfie z Shakira 😎 było zarabiscie. Teraz czekają na mnie oba koncerty w Barcelonie 😍

Za mną trzy koncerty. W Monachium miałam mały niedosmak, jakiś bezuczuciowy był ten koncert. Cieszę się że byłam w innych miastach.

Na następnej tourze na pewno jeden early entry będę brała...
We´re all mad here

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #544 dnia: Czerwiec 23, 2018, 10:46:21 am »
Asia pokażesz selfie z Shak ? :) ale wam fajnie też tak bym chciała.
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #545 dnia: Czerwiec 27, 2018, 22:34:44 pm »
Asia pokażesz selfie z Shak ? :) ale wam fajnie też tak bym chciała.

Polecam chodzić z Asią na koncerty  :peace:
We´re all mad here

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #546 dnia: Czerwiec 29, 2018, 12:06:59 pm »
Ale super że Wam się udało! :smiley-happy105: Rozmawiałyście chwilkę ? Czy szybka akcja ?

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #547 dnia: Czerwiec 30, 2018, 08:48:13 am »
W wolnej chwili napiszcie coś więcej :) Oglądałam tylko jakieś fragmenty. Czym Was Shaka zaskoczyła? Czy piosenki były zmienione czy znowu w tej samej aranżacji?

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,187
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #548 dnia: Lipiec 01, 2018, 10:02:13 am »
Fajnie, że udało Wam się zrobić selfie z Shakirą. Ciekawa jestem czy setlista na każdym koncercie wygląda tak samo czy jednak Shaki wprowadza pewne zmiany.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #549 dnia: Lipiec 02, 2018, 11:29:37 am »
      Byłam w Kolonii, więc koncert był kilka dni po tym pierwszym, otwierającym trasę. Starałam się nie czytać spoilerów i nie oglądać zdjęć, ale czasem moja ciekawość zwyciężała. Jednak i tak byłam zaskoczona, bardzo mi się podobało! Mój entuzjazm chyba przytłaczał inne osoby, które były na koncercie, bo siedziałam na trybunach (stałam, usiadłam tylko na Antologię XD), ale skakałam, darłam się i piszczałam jak ci ludzie na płycie! Mam nadzieję, że ci wszyscy, którzy byli za mną nie denerwowali się na mnie aż tak bardzo. Ale w sumie... nawet jeśli, to mam to gdzieś. Nie przyszłam na koncert siedzieć spokojnie i patrzeć jak reszta się bawi, no nie? XD
      Ponieważ miałam zobaczyć pierwszy raz Shakirę na żywo to dostawałam minizawałów za każdym razem gdy ktoś krzyczał jej imię lub gdy ludzie z płyty piszczeli, bo myślałam, że to już ten moment, że Shaka wychodzi! Ale nie, nie wyszła tak po prostu na scenę! I to był jeden z tych momentów, który wspominam najmilej, bo nie mogłabym sobie lepiej wymyślić otwarcia koncertu niż Estoy aqui. Naprawdę wprowadziło mnie w taki wzruszający nastrój to, gdy zaczęły się pojawiać zdjęcia, po czym za moment był ten moment euforii, gdy Shak wyskoczyła na scenę! Kolejnym takim momentem, w którym byłam zaskoczona pozytywnie i który dał mi z jakiegoś nieznanego powodu ciarki, to ten moment, w którym wybuchają te papierki konfetti (czy co to jest), gdy zaczyna się Donde estas corazon. Woooow, po prostu wow!
      Nie czytałam żadnych opisów koncertów (udało mi się powstrzymać), tym bardziej nie oglądałam filmików, więc nie wiedziałam, że Shak zamierzała zrobić dobre show z koncertu. Pierwsze wrażenie zrobiła dobre. Pozytywem były dla mnie te fragmenty z Alejandro itd. no i oczywiście efekty z tymi konfetti, tancerki na ekranie. Świetnie to wyglądało na żywo. Nie podobało mi się za to "Loca", ale może po prostu mi się to wykonanie już przejadło? I nie jestem też zwolenniczką nowej wersji UYC. Nie byłam na to przygotowana. XD
      Żałowałam, ze nie czytałam spoilerów o Toneladas, bo może wtedy jakimś cudem bym się przemieściła bliżej. Chociaż to był wspaniały pomysł z wyjściem do publiczności i zazdroszczę tym wszystkim ludziom mocno, to ze względu na ten chaos, który tam wtedy panował, nie umiałam się wczuć w słuchanie piosenki, która jest moją ulubioną. To pewnie dlatego, że myślałam "jeju, chciałabym tam być", więc mogę mieć z tego powodu żal tylko do siebie. Ale i tak to było cudne! XD
      Podsumowując - moje życie stało się piękniejsze, spełniłam marzenie! Usłyszałam na żywo Tu, Toneladas i Antologię. Wyszłam z koncertu zszokowana, że to koniec, że tam byłam, że widziałam i słyszałam Shak na żywo. Pomyślałam wtedy "mogę umierać". I tu, rada na przyszłość - nie mówcie tak nigdy, bo los bierze to wszystko za bardzo do siebie. Mój lot powrotny się opóźnił o ponad trzy godziny z powodu awarii silnika, ale całe szczęście wszech świat chciał mnie tylko postraszyć. XDD

Offline kasiashak

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #550 dnia: Lipiec 02, 2018, 14:17:36 pm »
Po koncercie w Lizbonie xD
co mogę powiedzieć :D było Wspaniale, niestety nie udało się nam spotkać z Shakirą, żeby pstryknąć pamiątkowe zdjęcie, ale widzieć ją z tak bliska... raz na mnie spojrzała i się uśmiechnęła- to mi na dziś wystarczy <3 :D
Wiem, że Niemcy i Francja kochają Shakirę z wzajemnością, ale był taki jeden kochany moment, w którym miała gęsią skórkę i się zatrzęsła i cały czas mówiła "wooow" i przecierała oczy ze zdumienia :D spisaliśmy się jako publika i mam nadzieję, że takie koncerty jak ten w Lizbonie dadzą jej kopa na kolejne albumy i trasy koncertowe, bo zauważyła, jak bardzo jej nam brakowało.
Miałam EE, dostałam torbę, a w niej koc, czapkę z daszkiem, smycz z wejściówką EE i zapalniczkę. Może potem podrzucę foto :D
« Last Edit: Lipiec 02, 2018, 14:21:04 pm wysłana przez kasiashak »

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #551 dnia: Lipiec 02, 2018, 14:24:02 pm »
Usłyszeć Tu na żywo, zazdroszczę <3
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gordita

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 286
  • Total likes: 3
  • jak opisać siebie w tysiącu słowach?
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Obtener un Si, Your Embrace, Toneladas, No, No Creo, Poem to a Horse, Try Everything
  • Imię: Zuzia
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #552 dnia: Sierpień 19, 2018, 19:15:00 pm »
Byłam w Monachium i troszkę szkoda, że pierwszy koncert, na jakim byłam i miałam podobne wrażenia, jak ladykiller (btw z "mogę umierać" miałam tak samo, 3 godziny opóźnienia Flixbusa do Berlina XD), był "bezuczuciowy". W każdym razie spełniłam swoje marzenie i bardzo mi się podobało, zwłaszcza, że spotkałysmy się z Asią <3
Co do UYC to spodobała mi się ta wersja, miałam bardziej mieszane uczucia co do CRTFY.A i super był moment, jak Shaki zdejmowała spódnicę podczas LT i utknęła w niej
  

Offline Diana

Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #553 dnia: Październik 12, 2018, 21:07:07 pm »
Szkoda, że cały czas ma te same stroje. Beyonce praktycznie co koncert miała jakiś zmieniony i ogólnie były one mega, ale Shakira to Shakira i nie oczekuję już od niej za wiele.

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: El Dorado World Tour
« Odpowiedź #554 dnia: Październik 18, 2018, 13:27:53 pm »
Szkoda że tak pusto na forum. Shakira już raczej nie powróci do Europy tak mi się wydaję.
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23