Autor Wątek: Kolarstwo  (Read 1732 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 10, 2014, 02:08:34 am »
Szkoda mi Nibali'ego, nikt go nie chce całować, pewnie jest mu przykro. xD
hahahhahahhahaha dowaliła XDDD pewnie myśli, że śmierdzi, czy co XDD

dziś to był etap... pogoda im nie dopisała. jeden kolaż aż zrobił niemal "fikołka" z rowerem. jeszcze ta jazda po bruku, nie dziwię się, że się wywracali. ale było ciekawie, było kilka grupek, które uciekały od reszty, nie jechali całym peletonem, jak to było trochę w pierwszym etapie, gdzie tak naprawdę nic ciekawszego się nie działo. reklamy są strasznie wkurzające, to prawda, ale idzie się przyzwyczaić nawet XD jak oglądałam tenis to przerywali nawet w trakcie gry, więc.. XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 19, 2014, 23:29:07 pm »
Rafał Majka wygrał dzisiejszy etap na Tour de France! Polak pokazał ogromną klasę, cieszę się, że w końcu się udało. Miło jest widzieć jak nasz rodak jako pierwszy przekracza linię mety. Emocje były ogromne! :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2014, 03:33:22 am »
No i skończył się Tour de France... szkoda :c Zawsze szybko to zlatuje XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2014, 13:41:43 pm »
Na szczęście jest jeszcze Tour de Wallonie a już niedługo Tour de Pologne. :D Wczoraj tak bardzo cieszyliśmy się z sukcesu Rafała Majki, że aż Nibali załapał się na oklaski. xD Przyznam szczerze, że tegoroczny wyścig Tour de France był dla mnie bardziej emocjonujący niż Mundial w Brazylii. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 28, 2014, 17:06:07 pm »
to jest akurat prawda... mało było ciekawych momentów, mało jakichś emocjonujących ucieczek, ale ogólnie to mój ulubiony wyścig, więc za każdym razem szkoda, jak się kończy XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Kolarstwo
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 10, 2015, 18:18:07 pm »
Boże, jakie tu pustki. o_O xD Pytanie retoryczne do Asi, oglądałaś Giro d'Italia? :D Alberto po raz kolejny pokazał klasę. Teraz niech odpoczywa, a ja z niecierpliwością znowu czekam nam Tour de France. ;D

Rozwalają mnie nowe stroje Tinkoff Saxo:

Ok, żółć całkiem spoko, bo ta wcześniejsza, oczojebna mogła trochę irytować (ale przynajmniej było ich widać na kilometr xD) i chociaż dobrze komponowała się z niebieskim. Teraz jest gorzej niż tragicznie, ciężko się będzie przyzwyczaić. xD