Autor Wątek: The Vampire Diaries  (Read 991 times)

Scarlett

  • Gość
The Vampire Diaries
« dnia: Czerwiec 01, 2012, 20:04:34 pm »
Pamiętniki wampirów (ang. The Vampire Diaries) – amerykański serial na podstawie serii powieści L.J. Smith pt. Pamiętniki wampirów.


Cztery miesiące po tragicznym wypadku samochodowym, w którym giną rodzice 17-letniej Eleny Gilbert (Nina Dobrev) i jej 15-letniego brata Jeremy'ego (Steven R. McQueen) ciągle próbują poradzić sobie ze smutkiem i iść naprzód. Z początkiem nowego roku szkolnego, Elena i jej przyjaciele są zafascynowani nowym przystojnym i tajemniczym uczniem Stefanem Salvatore (Paul Wesley). Stefan i Elena natychmiast zwracają na siebie uwagę, Elena nie ma pojęcia, że Stefan jest półtora wiecznym wampirem, starającym się żyć spokojnie wśród ludzi, kiedy jego brat Damon (Ian Somerhalder) jest uosobieniem przemocy i brutalnego wampira. Teraz ci dwaj wampirzy bracia – jeden dobry, drugi zły – toczą wojnę o duszę Eleny i jej przyjaciół, rodziny i mieszkańców małego miasteczka Mystic Falls, w stanie Virginia.




animacje; mojego autorstwa. nie kopiować![/size]

Rozmowy na temat serialu. ;)

Offline Loba

Odp: The Vampire Diaries
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2012, 14:56:29 pm »
Uwielbiam TVD! :3

Podczas czekania na nowy, 4 sezon, obejrzałam już 3 sezon z cztery razy, bo się doczekać nie mogę^^ Teraz mam zamiar obejrzeć kolejny raz 1 sezon, którego daaaaaaawno nie oglądałam. :D
saving people, hunting things, the family business.


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: The Vampire Diaries
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2012, 19:27:59 pm »
Uwielbiam, szkoda mi tylko tego co zrobili z Klausem. Będzie mi brakować tego aktora - ma cos w sobie.
 

Offline Loba

Odp: The Vampire Diaries
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:36:24 pm »
Uwielbiam, szkoda mi tylko tego co zrobili z Klausem. Będzie mi brakować tego aktora - ma cos w sobie.
ale Klaus szybko powróci! :) Julie Plec w jednym wywiadzie mówiła, że Klaus niezadługo pobędzie w ciele Tyler'a ^^
saving people, hunting things, the family business.


Offline Jogi

  • Administrator
  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 750
  • Total likes: 5
  • blurbeblurbeblurbelyh
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Empire
  • Imię: Marta
  • Mój twitter: @czochrajbobra
Odp: The Vampire Diaries
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:45:15 pm »
Uwielbiam, szkoda mi tylko tego co zrobili z Klausem. Będzie mi brakować tego aktora - ma cos w sobie.
ale Klaus szybko powróci! :) Julie Plec w jednym wywiadzie mówiła, że Klaus niezadługo pobędzie w ciele Tyler'a ^^
dzieki Bogu. Jakoś sobie nie wyobrażam serialu bez niego