Autor Wątek: Polityka i społeczne tematy  (Read 8179 times)

Offline SolekFasolek

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 06, 2012, 15:53:38 pm »
Dobra... przyjmijmy, że ta ustawa weszła w życie (bo tak naprawdę jest już o włos o podpisanie) i potem co? Tyle dzieci w domach dziecka? Często głodują, nie ma pieniędzy na ich utrzymanie, są zaniedbane albo co najgorsze rozpoczynie się handel takimi dziećmi no bo przecież ich jest za dużo... mówimy tu o całym świecie
Gerl, Gerl, Gerl, Gerl... jak dojdzie do przeludnienia, to zrobi się powstanie i na jego pamiątkę będą rozgrywane Głodowe Igrzyska - więc problem z głowy.
nie, a tak poważnie. wiesz ile ludzi chciałoby mieć dzieci a nie może? także tego. ja tam na przykład chciałabym mieć dziecko w przyszłości. ale nie swoje, tylko adoptowane. także tego.

Gerl

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2012, 16:00:19 pm »
Sądze, że gwałtów jest więcej  niż ludzi potrzebujących... a zresztą nie wiadomo... ludzie mogą być dziwni i mogą nie chcieć dziecka, które było zrobione w taki sposób.... niby głupie ale kto wie  ::)

Niby można zaadoptować a jednak i tak wiele dzieci jest bez opieki... no i? A jak wprowadza tą ustawę to może być jeszcze więcej
« Last Edit: Czerwiec 06, 2012, 16:05:50 pm wysłana przez Gerl »

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 01, 2012, 06:43:04 am »
Temat również bardzo kontrowersyjny: Co myślicie o homoseksualistach i ogólnie o homoseksualizmie? Jesteście za legalizacją związków partnerskich, czy może wręcz przeciwnie?

Offline SolekFasolek

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 01, 2012, 12:51:49 pm »
mi homoseksualiści jak najmniej przeszkadzają. każdy ma prawo kochać, kogo tylko zechce. nie znoszę ludzi, którzy mieszają z błotem homoseksualistów, a przecież to są ludzie tacy sami jak my. a że kochają przedstawicieli tej samej płci? co z tego?!

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 01, 2012, 15:34:27 pm »
Mi również homoseksualiści w ogóle nie przeszkadzają. Powinniśmy szanować każdego człowieka, każdy ma prawo do kochania i bycia szczęśliwym. Nie rozumiem ludzi, którzy dyskryminują i poniżają homoseksualistów. Wstyd mi tylko za takich ludzi.
« Last Edit: Sierpień 01, 2012, 15:36:03 pm wysłana przez Loba »
saving people, hunting things, the family business.


Gerl

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:54:35 am »
Ja mam dwóch znajomych homo no i mi to nie przeszkadza. Gadam z nimi i są bardzo spoko ;) Szczególnie, że nie obnoszą się z tym tylko normalnie i kulturalnie w domku.

Natomiast bardzo często się zdarza, że jak jestem w tramwaju to naprzeciwko mnie taki jeden siada okrakiem na drugiego i liżą się przez całą drogę. Sorry ale nie każdy może chce to oglądać. (Wiem też, że i normalnym parom dostaje się od innych za nadmierne okazywanie uczuć w miejscach takich jak tramwaj czy autobus) To tak jak puszczanie własnej muzyki - Nie mam nic do gustu muzycznego ale nie musi się nim chwalić
« Last Edit: Sierpień 02, 2012, 09:56:54 am wysłana przez Gerl »

Fiom

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2012, 10:34:21 am »
No właśnie, podzielam zdanie Gerl. Może i nic do nich nie mam, niech się kochają, ale niech miłość okazują sobie w domu. Nie każdy jest przyzwyczajony do par homo. ;D

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2012, 14:58:11 pm »
Natomiast bardzo często się zdarza, że jak jestem w tramwaju to naprzeciwko mnie taki jeden siada okrakiem na drugiego i liżą się przez całą drogę. Sorry ale nie każdy może chce to oglądać.
To akurat mi przeszkadza, ale nawet gdy robią to pary "normalne". Uważam, że swoje uczucia każdy powinien okazywać w domu, bo serio, mi niezbyt podoba jak idę np. do parku i widzę jak dziewczyna z chłopakiem etc, tak okazują sobie uczucia, że niedużo braku do tego by skończyło się to pikantniej. To jest okropne.
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:13:03 pm »
Natomiast bardzo często się zdarza, że jak jestem w tramwaju to naprzeciwko mnie taki jeden siada okrakiem na drugiego i liżą się przez całą drogę. Sorry ale nie każdy może chce to oglądać.
To akurat mi przeszkadza, ale nawet gdy robią to pary "normalne". Uważam, że swoje uczucia każdy powinien okazywać w domu, bo serio, mi niezbyt podoba jak idę np. do parku i widzę jak dziewczyna z chłopakiem etc, tak okazują sobie uczucia, że niedużo braku do tego by skończyło się to pikantniej. To jest okropne.
A najbardziej boli jak się idzie SAMEMU! XD

A tak na serio teraz. Uważam, że homoseksualiści są nawet sympatyczniejsi niż hetero. Znam osobiście dwóch i bardzo ich lubię. Takie związki mi nie przeszkadzają.

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:14:54 pm »
A tak na serio teraz. Uważam, że homoseksualiści są nawet sympatyczniejsi niż hetero.
W końcu, gej to najlepszy przyjaciel kobiety. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Fiom

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:19:31 pm »
A ja żadnego homoseksualisty nie znam, bo mieszkam na wsi, a sami wiecie jak to na wsi jest. :x

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:28:33 pm »
Ja ostatnio gdy wracałam do domu widziałam, jak pewna 15-stka lizała się pod lampą z jakimś gościem. xD
 
« Last Edit: Wrzesień 03, 2012, 05:13:48 am wysłana przez Ilona »

Fiom

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:59:46 pm »
Taa. Owszem przytulanko, cmokanko- okej, to nawet słodkie jak idzie sobie dziewczyna, a obejmuje ją chłopak. Ale nie lizanie się. Zwłaszcza, że nie mam chłopaka i jest mi wtedy przykro. XD

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2012, 16:31:40 pm »
Mi tam nie jest przykro, gdy widzę takie sceny, tylko to dla mnie jest troszkę dziwne. Tak samo jak kobiety karmiące piersią swoje dzieci w miejscach publicznych.  (chociaż jakbym zobaczyła gejów całujących się to by mi nie przeszkadzało, bo to słodkie). ;D
« Last Edit: Wrzesień 03, 2012, 05:21:16 am wysłana przez Ilona »

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2012, 17:31:31 pm »
Tak samo jak kobiety karmiące piersią swoje dzieci w miejscach publicznych.
To to jest w ogóle dla mnie paranoja. Nie wyobrażam sobie siebie, za parę lat, wychodzącą z dzieckiem na spacer i nagle koszulka do góry, cyce na wierzchu i dawaj dziecku jeść. To jest po prostu niesmaczne.
saving people, hunting things, the family business.