Autor Wątek: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014  (Read 2966 times)

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« dnia: Sierpień 31, 2014, 15:09:35 pm »
I oto rozpoczęły się tak długo wyczekiwane Mistrzostwa w "siatkę" .  Pierwszy mecz wygraliśmy z Serbami po bardzo ładnej walce 3:0  ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2014, 16:04:47 pm »
Nie lubię i nie oglądam siatkówki, ale to dobrze, że Polacy ładnie zaczęli :D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 31, 2014, 17:02:47 pm »
Mega się cieszę, że wygraliśmy. Żałuje, że nie byłem w domu, to musiał być piękny mecz, uwielbiam siatkówkę. W ogólne dla mnie jest niepojęte jak ktoś woli oglądać tą nudziarską piłkę nożną, gdzie mogę być 90min biegania w kołko i wynik 0:0. Normalnie emocje jak na grzybograniu. Nie to co w siatcie, w sekunde akcja, ile razy ja wchodziłem w ekran prawie   :facepalmpoziomdrugi:

Offline Loba

Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2014, 18:01:42 pm »
Kocham reprezentacyjną siatkówkę i bardzo wyczekiwałam tych mistrzostw. Jestem niesamowicie szczęśliwa po wczorajszym rozbiciu Serbów. Byleby każdy następny mecz do samego złota tak wyglądał.
W ogólne dla mnie jest niepojęte jak ktoś woli oglądać tą nudziarską piłkę nożną, gdzie mogę być 90min biegania w kołko i wynik 0:0. Normalnie emocje jak na grzybograniu.
Sport każdy sam w sobie jest piękny i głupie jest kwestionowanie czegoś słowami "jak ludzie mogą to oglądać?"
saving people, hunting things, the family business.


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2014, 18:19:48 pm »
Sport każdy sam w sobie jest piękny i głupie jest kwestionowanie czegoś słowami "jak ludzie mogą to oglądać?"

Powiedziałem woli, co jest znaczną różnicą. Anyway, gusta są różne.

Offline rabiosa

Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2014, 19:37:58 pm »
Mój wątek!  jupidd :densimy: :voice011:

Na chwilę obecną jestem zadowolona z MŚ. Sama ceremonia otwarcie była lepsza, niż się spodziewałam. Najbardziej podobał mi się moment, gdy flaga Polski "przeobraziła się" w logo FIVB i gdy kibice podnieśli te czerwone i złote kartki :') Przeszkadzało mi tylko wygwizdanie Rosjan podczas prezentacji drużyn. Na takim wydarzeniu nie powinno się łączyć sytuacji politycznej na arenie międzynarodowej oraz sportu. Jestem prawie pewna, że rosyjscy siatkarze nie mają nic wspólnego z czołgami na Ukrainie.
Hymn MŚ po kilkunastokrotnym przesłuchaniu też nie jest zły, ale powinni chociaż zrobić DOBRY teledysk. W obecnym jest zaprezentowana tylko Polska, nie ma nawet sekundy poświęconej Brazylii, Wenezueli, Argentynie, Kamerunowi itp. Te mistrzostwa nie są tylko dla Polaków, ale też dla innych krajów.
Polska - Serbia 3-0 Muszę przyznać, że to był dość dobry mecz w wykonaniu Polaków. Aczkolwiek Serbowie nam pomogli, bo jak sami przyznali - nie mogli się skupić, bo oglądali trybuny.
Cytuj
- Każdy z nas patrzył na trybuny. Nie mogliśmy skupić się na grze. Atmosfera była idealna do siatkówki, ale za bardzo zwracaliśmy na to uwagę. Nie skoncentrowaliśmy się na parkiecie, to był główny problem – powiedział Podrascanin.
Nie dziwię się :)
Włochy - Iran 1-3 Jestem zadowolona z wyniku, bo nie lubię reprezentacji Włoch. Jednak podczas Ligi Światowej prezentowali o wiele lepszą formę niż w tym meczu. A w pierwszym secie to nawet nie wiedziałam, co się dzieje. Travica tak jakoś nieobecny. Jedynie Zaytsev jakoś to ciągnął. Jakby Ivana nie było, to już ogólnie klęska. A co do Iranu, t pozytywnie zaskakuje (dopóki nie będą grali z Polakami) Jeśli tak dalej pójdzie, to będą mieli realną szansę na podium, a w przyszłości mogą być siatkarską potęgą.
Argentyna - Wenezuela 3-0 No cóż, zaskoczenia nie było. Jednak Wenezuela pokazała swój potencjał i sprawiła niemałe kłopoty w pierwszym secie.
USA - Belgia 3:2 Ale za to Ci mnie zaskoczyli. USA nie poznaje, szczególnie że niecałe dwa miesiące temu wygrali złoto Ligi Światowej. Komentatorzy szczególnie wieszali psy na Andersonie. Ale liczę na to, że to tylko szok i presja, a na następnych meczach będzie lepiej i lepiej. Są jedną z moich ulubionych drużyn i chętnie zobaczyłabym ich na podium :)

O 20:15 zaczynają się kolejne mecze: Australia - Kamerun, w którym będę kibicować Kamerunowi, a co. Pierwszy raz ich widzę, aczkolwiek wyglądają przyjaźnie :



W tym samym czasie odbędzie się również mecz pomiędzy Francją a Portoryko. Ranking FIVB mówi, że większe szanse ma Francja, ale liczę na niespodzianki.

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2014, 22:01:11 pm »
On ma te włosy naturalne czy pechowo się nachylił nad ogniem  oxd
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline rabiosa

Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2014, 16:18:48 pm »
On ma te włosy naturalne czy pechowo się nachylił nad ogniem  oxd

Nie wiem, ale oglądałam ostatni mecz Kamerunu i niestety już takich nie ma. A szkoda, bo fajne  :e8:

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 02, 2014, 21:46:09 pm »
Świetny mecz z Australią idziemy po 3:0.. ;)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 02, 2014, 22:14:58 pm »
Pięknie było, 6 punków już mamy! jupidd

Offline rabiosa

Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 02, 2014, 22:52:59 pm »
Jeśli chodzi o fazę grupową to radzimy sobie świetnie  :gif_50x50_01b77e: Na tle innych nasza grupa jest grupą marzeń. Jedynym zespołem, który może zrobić nam jeszcze niespodziankę to Argentyna. Potem już tylko obawiam się połączenia z grupą D, bo tam jest USA, Francja, IRAN no i ci nieszczęśni Włosi.
A jeśli chodzi o Włochów to już zdążyli się aktywować. Grali w tym samym czasie, co Polacy. Najpierw przegrywali z Francją 0:2, a tu nagle zdążyli ugrać te trzy sety, i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla Włoch. 2 punkty przechodzą na konto Zajcewa i jego kolegów  :gif_50x50_af397f:


EDIT:
Właśnie Polacy zakończyli fazę grupową, na koncie mają 15 pkt, więc są na pierwszym miejscu. Nie przegrali ani jednego meczu, brawo!
Polska, Argentyna, Serbia i Australia wychodzą z grupy. Łączymy się z grupą D, z której wyjdą Francja, Iran, USA i najprawdopodobniej Włochy.
« Last Edit: Wrzesień 07, 2014, 18:29:07 pm wysłana przez rabiosa »

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 11, 2014, 11:38:26 am »
No i Stany pokazały nam miejsce w szeregu eh nie przejmuję się bo jakoś te Mistrzostwa mnie nie naciągały.. lecz zgrzyt pozostaję..  :B
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 11, 2014, 14:23:24 pm »
No i Stany pokazały nam miejsce w szeregu eh nie przejmuję się bo jakoś te Mistrzostwa mnie nie naciągały.. lecz zgrzyt pozostaję..  :B

No niby gdzie? To tylko jeden mecz, więc bym się wstrzymał z takimi tekstami. O niczym on nie przesądza, a poza tym każdy kto oglądał ten mecz widział, że USA wygrało nie tylko dlatego, że było lepsze (bo zdecydowanie było), ale też coś się naszej drużynie stało, jak widziałem niektóre akcje to chyba zaćmienie mózgów mieli, choćby koniec 2. seta (co to k**wa było?!)

Offline Loba

Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 11, 2014, 15:41:24 pm »
No i Stany pokazały nam miejsce w szeregu eh nie przejmuję się bo jakoś te Mistrzostwa mnie nie naciągały.. lecz zgrzyt pozostaję..  :B
To jeden słaby mecz a nie przegrane Mistrzostwa. :lollol:
saving people, hunting things, the family business.


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej 2014
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2014, 23:15:32 pm »
No i jest pięknie, wygraliśmy ostatni mecz fazy grupowej z Francją 3:2, która skończyła na pierwszym miejscu w grupie E. Przechodzimy do szóstki nawet bez pomocy Argentyny. Z grupy E awansuje Francja, Polska i Iran a z grupy F Brazylia, Rosja i Niemcy. Zaraz losowanie i będzie wiadomo co i jak w III rudzie od wtorku.  :gif_50x50_7d5149:

EDIT:
Było losowanie. Gramy z Brazylią i Rosją, będzie ciężko  :niewyczymam:
« Last Edit: Wrzesień 15, 2014, 00:10:12 am wysłana przez Reckless »