Autor Wątek: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [KONIEC]  (Read 2332 times)

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Najlepszy teledysk z ery She Wolf [KONIEC]
« dnia: Listopad 29, 2014, 18:05:53 pm »
Najlepszy teledysk ery She Wolf


Wszystkie teledyski możecie obejrzeć klikając na tytuł danej piosenki


/
/ /

/




« Last Edit: Luty 12, 2015, 17:55:07 pm wysłana przez sordomuda »
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2014, 19:32:26 pm »
Na pierwszy ogień idzie "Did It Again" za te sceny z tymi kobietami w saunie, obrzydlistwo. xD

To chyba będzie dla mnie najłatwiejsze głosowanie. ;D

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2014, 19:52:10 pm »
Chyba żartujesz, DIA nadrabia bardzo scenami "łóżkowymi", ten taniec jest świetny. Teraz musi odpaść największę g*wno jakie Shakira popełniła - Give It Up To Me, ten klip jest tragiczny.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2014, 19:57:57 pm »
Że niby co ona tam robi w saunie? Chyba nie byłaś nigdy na saunie i nie wiesz, że dokładnie tak wygląda tam  :babcia: a w Finladii i krajach skandynawskich kobiety i mężczyźni siedzą we wspólnych saunach nago. Ja akurat bym się wstydziła ale regularnie chodzę z przyjaciółką na saunę i normalnie siedzimy tam w ręcznikach i są nawet faceci i nie widzę w tym nic dziwnego. A sceny z tańcem na łóżku są epickie. Shakira się popisała tam. Oczywiście, że najpierw musi odpaść jej największa porażka czyl GIUTM
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 29, 2014, 20:30:07 pm »
Dla mnie Did it again to najlepszy teledysk z całej ery. Akurat sceny z sauny są bardzo estetyczne, Shakira wygląda pięknie wręcz anielsko.  :awww:
Mój przebieg głosowania wygląda następująco:
Najpierw odpada Give it up to me, potem kolejno Gypsy i She wolf  :gif_50x50_e1eb0d:

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 29, 2014, 21:10:49 pm »
Dla mnie najgorszy jest GIUTM. Ale reszta jest swietna. Uważam, że ta era była bardzo udana jesli chodzi o teledyski. She wolf jest bardzo seksowne, Did it again - te sceny na łóżku są mega, a Gypsy jest bardzo ładny i delikatny, a Shak bosko tam wygląda. Będę miała problem na co potem głosować.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 29, 2014, 21:18:43 pm »
Wedlug mnie najgorszym teledyskiem jest GIUTM. Nawet z tą choreografią nie dorasta reszcie do pięt :rukiddingme: Co do najlepszego, mam dylemat pomiędzy Gypsy a DIA  :yynie:

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 29, 2014, 21:22:35 pm »
A ja wam powiem, że od początku nie lubiłam teledysku do Gypsy  :yynie: I mam nadzieję, że szybko odpadnie, choć chyba szanse są małe XD
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Katherine

Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 29, 2014, 21:52:09 pm »
Ja też uwielbiam DIA.. ta choreografia jest genialna i w ogóle Shakira tam przepięknie wyglądała.. bardzo podobały mi się jej włosy w tej erze, zwłaszcza w klipie DIA i SW
A teledysk GIUTM i sama piosenka są siebie warte..  :aha:

Offline Loba

Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 29, 2014, 22:54:55 pm »
GIUTM i Gypsy to dla mnie porażka. W Gypsy jedynie ładnie wygląda nic poza tym. Natomiast DIA uwielbiam, zawsze bardzo mi się podobał. She Wolf też.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Suerte

Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 29, 2014, 23:29:49 pm »
Że niby co ona tam robi w saunie? Chyba nie byłaś nigdy na saunie i nie wiesz, że dokładnie tak wygląda tam  :babcia: a w Finladii i krajach skandynawskich kobiety i mężczyźni siedzą we wspólnych saunach nago. Ja akurat bym się wstydziła ale regularnie chodzę z przyjaciółką na saunę i normalnie siedzimy tam w ręcznikach i są nawet faceci i nie widzę w tym nic dziwnego.
Lol, przecież nie chodzi tutaj o saunę, tylko o podteksty z tymi kobietami, np. jak jedna z nich położyła jej głowę na kroczu (WTF?), druga gdzieś z tyłu gładzi ją po ramieniu, poza tym gapią się na nią jakby ją miały zaliczyć, a to normalne nie jest i nie wmawiajcie mi, że tak wygląda atmosfera w saunie. xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 29, 2014, 23:48:59 pm »
Najciekawszy jest teledysk do Did It Again, ze względu na choreografię. Ale powiem Wam szczerze, że tak na prawdę żaden teledysk z tej ery nie jest jakiś powalający, moim zdaniem oczywiście :D W klipie do She Wolf zawsze mnie śmieszą niektóre sceny, np. to jak pod koniec robi takie "kółka" nad głową i brzuchu, haha, nie wiem jak to wyjaśnić, czy wiecie o co chodzi XD Co do GIUTM nie powiem nic nowego, najgorszy zdecydowanie. W Gypsy Shakira ładnie wygląda, ale tak to teledysk trochę nudny...

moim zdaniem kolejność taka: GIUTM<Gypsy<She Wolf(ogólnie za pomysł i dosyć dużo się tam dzieje, dużo różnych scen)<DIA
« Last Edit: Listopad 29, 2014, 23:53:34 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 29, 2014, 23:52:00 pm »
poza tym gapią się na nią jakby ją miały zaliczyć, a to normalne nie jest i nie wmawiajcie mi, że tak wygląda atmosfera w saunie. xD

Nie mówiąc o koedukacyjnych... Sauna to jedno z ulubionych miejsc schadzek homoseksulistów, także atmosfera tak nie wygląda, ale tylko dlatego, że często jest jeszcze ostrzej  :spoko:

Offline Suerte

Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 29, 2014, 23:59:49 pm »
Sauna to jedno z ulubionych miejsc schadzek homoseksulistów, także atmosfera tak nie wygląda, ale tylko dlatego, że często jest jeszcze ostrzej  :spoko:
Tak, tylko że Shakira nie jest homoseksualistką, więc w jej przypadku wizyta w saunie powinna wyglądać jak zwykłe spotkanie z przyjaciółkami, bez podtekstów. :D

W klipie do She Wolf zawsze mnie śmieszą niektóre sceny, np. to jak pod koniec robi takie "kółka" nad głową i brzuchu, haha, nie wiem jak to wyjaśnić, czy wiecie o co chodzi XD
Mnie najbardziej śmieszy to coś: http://youtu.be/booKP974B0k?t=2m47s xD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Najlepszy teledysk z ery She Wolf [ETAP 1]
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2014, 00:08:12 am »
^ Hahah, no XD Mówię, tam jest sporo śmiesznych momentów, a to tylko kilka z nich XD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...