Autor Wątek: Ogólny  (Read 4381 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 19, 2014, 14:01:54 pm »
Podsumowanie 2014 roku przez Pop Danthology. Nawet Shakira jest tutaj przez jakieś 3 sekundy [a oglądałam dwa inne mashupy 2014 roku i w żadnym jej nie było]. :D

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/OOHYCZLmbyc?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Mashupy z poprzednich lat były lepsze, tutaj ma się wrażenie, że jest za dużo piosenek "na raz".


Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 19, 2014, 14:33:53 pm »
Fajny, ale odnoszę wrażenie, że z roku na rok te mashup'y są coraz gorsze. 2010, 2011 i 2012 bardzo mi się podobały, za to nie mogę powiedzieć tego samego o 2013 i 2014. Ale cóż.. ;) Fajnie, że Shakira się załapała w tej części.

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 02, 2015, 13:20:27 pm »
W sumie to temat ogólny więc myślę, że mogę tu się podzielić z Wami moją nową miłością.
Zaczął mi wczoraj doskwierać brak nowej muzyki z gatunku rock'a. Przejrzałam więc piosenki mojej siostry, a nuż ma coś nowego. No i trafiłam na piosenkę zespołu Florence and The Machine "Breathe of Life" i po prostu się zakochałam. Przesłuchuję albumy, ich muzyka jest piękna.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 02, 2015, 14:35:16 pm »
Widzę, że nie ja jedyna :P Gdy około rok temu "odkryłam" Florence and The Machine, to tak mi się spodobało, że też przesłuchałam całe dwa albumy. Moim ulubieńcem pozostał jednak "Ceremonials". Dziś nie słucham tak często, ale lubię powrócić do muzyki tej grupy, bo mają niesamowite utwory ;) Tak swoją drogą, o ile się nie mylę, jakoś niedawno wydali kolejny album - trzeba będzie to zbadać ;D

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 02, 2015, 15:15:08 pm »
W porę dziewczyny :D ja z Florence mam doczynienia od 5 lat po wydaniu jak dobrze pamiętam ich albumu Lungs. Co do bliższego zamknięcia w jednej komórce Florence The Machine się nie da bo to jest indie pop i rock połączony z indie i alternatywą czyli to co najlepsze :)
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 02, 2015, 15:57:16 pm »
Mi jakoś brakuje w ich muzyce czegoś... Ot takie do posłuchania raz na jakiś czas, ale nie mogę się przekonać na więcej. Może powinnam przesłuchać coś z nowych piosenek, może bardziej mi się spodobają.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 02, 2015, 17:31:04 pm »
Ja też nie mogę przekonać się do Florence + Machine. Żadnego albumu nie przesłuchałam od początku do końca. Podoba mi się kilka piosenek.

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Ogólny
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2015, 16:22:43 pm »
Skoro to wątek ogólny to mogę się z Wami podzielić moją nową miłością: Hurts - "Some kind of heaven" oraz "Rolling Stone" oraz większość piosenek na nowej płycie Imagine Dragons Smoke + Mirrors. Piosenki są naprawdę świetnie wykonane, mają piękną muzykę, teksty i wykonanie <3 Z Imagine Dragons szczególnie polecam piosenkę pt. "Shots". Dziewczyny, posłuchajcie, bo naprawdę warto! :)