Autor Wątek: Anime, Dramy  (Read 1747 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Anime, Dramy
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 27, 2017, 03:23:21 am »
W ostatnim czasie obejrzałam kilka ciekawych dram, więc pomyślałam, że warto wznowić wątek  :yahoo: Poleciłabym przede wszystkim:

1. Dream High - zarówno pierwszy jak i drugi sezon. Co prawda zaczęłam trochę od tej drugiej strony, bo to właśnie Dream High 2 obejrzałam jako pierwsze ze względu na to, że grał tam JB (nie, nie Justin Bieber gdyby ktoś pytał, tylko Jae Bum z zespołu GOT7) i się po prostu zakochałam! Świetna drama, zabawna i czasami wzruszająca, ogólnie opowiadająca o marzeniach, byciu idolem i problemami z tym związanymi. Niektóre odcinki oglądałam po kilka razy hah. Pierwszy sezon już aż tak do mnie nie trafił, ale możliwe, że dlatego, że oglądałam na odwrót, bo czytałam, że ludzie, którzy oglądali najpierw pierwszy sezon nie polubili za bardzo drugiego. Chyba już na zawsze moje NO. 1 wśród dram.

2. Scarlet Heart: Goryeo - ogólnie spodziewałam się czegoś lepszego, ale nie jest źle. Im dalej tym bardziej zaczynała mnie irytować fabuła. Drama historyczna, więc nie każdy może polubić.

3. She Was Pretty - mega zabawna drama, świetnie dobrane role. Choi Siwon wypadł szczególnie dobrze, ale tego mogłam się po nim z góry spodziewać, jest genialnym aktorem. Opis z dramawiki: Losy pewnej pary o odmiennych losach - ślicznej dziewczynki, która wyrosła na niezbyt urodziwą kobietę, oraz niezbyt ładnego chłopaka, który zamienił się w ideał męskiej urody.

4. Oh! My Lady - Opis na dramawiki. Znów genialna rola Siwona, bardzo udana drama :D

5. Goblin: The Lonely and Great God - mój ostatni hit, właśnie skończyłam ją oglądać. Drama jest PRZEPIĘKNA. Chyba nigdy na żadnym filmie, żadnej dramie, bajce etc nie wylałam tylu łez... Naprawdę, od dawna nic mnie aż tak nie wzruszyło. W jednej minucie wyłam ze śmiechu, a już w drugiej nie mogłam powstrzymać płaczu. Polecam obejrzeć każdemu. Oprawa muzyczna też może zachwycić, OST jest wspaniały. Aktorzy idealnie odegrali swoje role, fabuła niezmiernie ciekawa no i dająca dużo do myślenia. Myślę, że mogłoby się spodobać nawet tym, którzy na ogół nie przepadają za dramami. Na pewno jeszcze nie raz do niej wrócę.

to

^ czy muszę dodawać więcej? XDDDD
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...