Autor Wątek: Sylwia Grzeszczak  (Read 3855 times)

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Sylwia Grzeszczak
« dnia: Maj 20, 2015, 21:07:40 pm »
Sylwia Grzeszczak– polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów.Urodziła się 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu.
W wieku 19 lat wydała swoją pierwszą płytę-"Ona i On".Później wydała dwie kolejne-"Sen o Przyszłości" i "Komponując Siebie".
Te ostatnie są moimi ulubionymi.A wy lubicie Sylwię i jej piosenki?

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2015, 09:16:11 am »
Byłam na koncercie Sylwii Greszczak 2 lata temu. Moim zdaniem ma świetny głos ale trochę miałki repertuar. Powinna odejść od popu i zacząć eksperymentować z innymi muzycznymi gatunkami.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 12, 2015, 13:49:53 pm »
Uważam, że jej głos jest niezły, ale kompozycje same w sobie jakoś mnie nie przyciągają. Nie słucham jej muzyki, nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz słyszałam jakąkolwiek jej piosenkę.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2015, 20:18:39 pm »
Byłam na koncercie Sylwii Greszczak 2 lata temu. Moim zdaniem ma świetny głos ale trochę miałki repertuar. Powinna odejść od popu i zacząć eksperymentować z innymi muzycznymi gatunkami.

Ale miałaś szczeście  :eheehe:.Ja nie byłam,ponieważ przyjechała wtedy, kiedy byłam w całkiem innej części kraju XD.
A mnie podoba się pop.Szczególnie uwielbiam słuchać płyty "Komponując siebie".

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2015, 21:28:11 pm »
Sylwia na koncercie dała czadu. Popisywała się swoim głosem do czego miała prawo bo skala głosu ogromna. Podobały mi się nowe aranżacje znanych hitów. Ogólnie Sylwia jest jedną z najlepszych piosenkarek na polskim rynku muzycznym, aczkolwiek wszystkie piosenki ma na jedno kopyto. Poza tym ja już wyrosłam z takiego cukierkowego popu, wolę coś z pazurem, brudnego, nieperfekcyjnego. W muzyce pop wszystko jest idealnie ułożone od A do Z. Nie ma miejsca na szaleństwo i niezależność.

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 15, 2015, 14:43:12 pm »
Również uważam, że Sylwia powinna poeksperymentować. Moim zdaniem marnuje swój talent na pop i nigdy nie wybije się poza kraj, jeśli wszystkie jej piosenki będą do siebie podobne i właściwie będą mówić wciąż o tym samym. Myślę, że albo brakuje jej weny, albo odwagi. Najgorsze jest jednak to, że często wrzuca się ją do jednego worka z osobami typu Eweliny Lisowskiej, Honey czy Margaret - uważam, że to dwie różne bajki (nie chcąc tu nikogo urazić).
Osobiście nie słucham Sylwii Grzeszczak, bo już dawno nie słuchałam takiej prostej muzyki. Jednak cieszyłabym się, gdyby w jakiejś własnej piosence dała czadu tak, jak tu:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aXFuel4UYhM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aXFuel4UYhM</a>

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,188
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 15, 2015, 15:32:06 pm »
Jakie barany, że tak długo zastanawiali się czy Sylwia przejść do następnego etapu.   :zboczuchface: Przecież jak na 16 latkę zaśpiewała bardzo dobrze. Od razu słychać, że ma mocny głos. Jeszcze nie potrzebnie ją stresowali tą karą śmierci.
Myślę, że Sylwia nawet nie marzy o międzynarodowej karierze, wystarczy jej sukces krajowy. Zamknęła się w swojej strefie komfortu i produkuje sprawdzone piosenki, które chętnie będą grały radia i to czego większość fanów od niej oczekuje.

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 18, 2015, 14:36:01 pm »
Zawsze denerwują mnie jurorzy w takich programach. Nie powinni tak odnosić się do uczestników. Rozumiem płaca im za to by robić show, ale bez przesady. Najbardziej mnie wpienia Wojewódzki. Jak ktoś ma uwierzyć w siebie, starać się, być odważnym i ambitnym gdy słyszy takie teksty i jest w takich emocjach? Są osoby które sobie lepiej z tym radzą inne gorzej, ale mimo wszystko tego nie lubię.

Sylwia ma piękny głos, świetnie gra na fortepianie/pianinie. Mogłaby rozwinąć skrzydła

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 21, 2015, 18:06:40 pm »
Zawsze denerwują mnie jurorzy w takich programach. Nie powinni tak odnosić się do uczestników. Rozumiem płaca im za to by robić show, ale bez przesady. Najbardziej mnie wpienia Wojewódzki. Jak ktoś ma uwierzyć w siebie, starać się, być odważnym i ambitnym gdy słyszy takie teksty i jest w takich emocjach? Są osoby które sobie lepiej z tym radzą inne gorzej, ale mimo wszystko tego nie lubię.

Sylwia ma piękny głos, świetnie gra na fortepianie/pianinie. Mogłaby rozwinąć skrzydła

Ta, masz rację. Bardzo lubię, kiedy gra na fortepianie.Nie przeszkadza mi, że nie zmienia nastroju muzyki.
To mój klimat,utwory są bardzo fajne  :voice001: :gif_50x50_741f70:.

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2015, 19:21:56 pm »
Sylwia poinformowała swoich fanów na Facebooku:

05.12.15....Nasza mała Bogna przyszła na świat !!! Emotikon smile
 Dziękujemy Wszystkim osobom z Ginekologiczno-Położniczego Klinicznego Szpitala UM w Poznaniu za troskę ,wsparcie i opiekę która była tak bardzo ważna w ostatnim czasie!
 Wszystkim tym ,którzy od samego początku kibicowali ,za kwiaty, sms-y,kartki,piękne słowa!
 Naszym najbliższym oraz rodzicom na których z dumą patrzymy że zostali dziadkami .. i Tobie Panie Boże za ten cenny dar jakim jest życie! Że możemy tego doświadczać..!

Przepraszam, że napisałam tak póóóóźno  łyy :D.

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 27, 2016, 10:51:21 am »
Kilka dni temu do Internetu wpłynęła nowa piosenka Sylwii-Tamta Dziewczyna.Dodatkowo,piosenkarka zaczęła pracę nad kolejną płytą,która ma się ukazać jesienią 2016 roku.
Link do piosenki: https://m.youtube.com/watch?v=M5UqFj-uk78
A wy co myślicie o nowym utworze Sylwii :-)?

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 27, 2016, 11:48:18 am »
Słyszałam raz i nie przyszłoby mi do głowy, że to Sylwia śpiewa :o ale do samej piosenki mam mieszane uczucia

Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 27, 2016, 13:53:57 pm »
Właśnie miałam o tym pisać, przed chwilą słyszałam w radiu. Bardzo się cieszę, że pracuje nad nową muzyką ale czekam na coś lepszego, stać ją na to  :lollol:

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 16, 2016, 10:17:26 am »
Nową piosenka Sylwii "Tamta Dziewczyna" w ciągu 3 tygodni (z datą 14 czerwca) osiągnęła 6 milionów wyświetleń!Po dwóch dniach liczba wzrosła do 7 milionów!Dodatkowo,utwór zdobył pierwsze miejsce w EsceTv oraz RMF fm :D

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Sylwia Grzeszczak
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 09, 2016, 19:55:15 pm »
10 minut temu Sylwia wstawiła piosenkę,która zapowiada jej 3 album pt.:"Tamta Dziewczyna" .
Wokalistka skomponowała go,mając 15 lat :O!
Do nagrania utworu zaprosiła Mateusza Ziółko,zwycięzcę (chyba :P) IV sezonu "The Voice of Poland".
Premiera krążka została zaplanowana na 25 listopada.

"Kochani , oto mój nowy singiel "Bezdroża". Kompozycja dla mnie wyjątkowa, powstała kiedy miałam 15 lat!!! Dziś ujrzała światło dzienne i zapowiada mój trzeci solowy album pt. "Tamta dziewczyna".
Do współpracy zaprosiłam Mateusza Ziółko:) Wszystko z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Consonus:) Miłego słuchania❤️"


Tutaj audio :)
https://www.youtube.com/watch?v=3eZ8MRdl7jY
Co o nim myślicie? :)
Według mnie jest ok.