Autor Wątek: Beata Kozidrak&BAJM  (Read 1438 times)

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Beata Kozidrak&BAJM
« dnia: Wrzesień 09, 2015, 17:52:39 pm »
Beata Elżbieta Kozidrak-polska piosenkarka,wokalistka zespołu Bajm.Urodziła się 4 maja 1960 roku w Lublinie.W 1980 roku, w
wieku 18 lat, wzięła ślub z Andrzejem Pietrasem, który jest starszy od niej o 6 lat.Jej córkami są Katarzyna i Agata Pietras.
Zespół powstał w 1978 roku.Ich pierwszą piosenką jest :Piechotą Do Lata" (pierwszy raz została ona zaśpiewana o Opolu).Moją ulubioną jest "Biała Armia" okama olove.
Powstało ponad 10 albumów, w tym kilka solowych Pani Beaty.W tym roku wokalistka chce nagrać 2 albumy-pierwszy solowy, a
drugi-koncertowy.

W 2012 roku Ewa Tutka (obecna menadżerka Bajmu) wydała książkę biograficzną pt.:''Płynie w nas gorąca krew'', w którą się zaopatrzyłam.

I tutaj się pochwalę, że posiadam 2 autografy Pani Beaty.Byłam na 4 koncertach zespołu i naprawdę było warto.
Lubicie Panią Beatę i zespół?

Offline Shewolf

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Total likes: 6
  • Porque uno y uno no siempre son dos
    • Ulubiona płyta:
      El Dorado
    • Toneladas, Nada, Loca Por Ti, Lo Que Mas, La Tortura, Gypsy
  • Imię: Paulina
  • Mój twitter: Sale el Sol
Odp: Beata Kozidrak&BAJM
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 03, 2016, 15:37:31 pm »
Od kilku miesięcy Beata i Bajm intensywnie pracują nad kolejną płytą. Mieliśmy okazję usłyszeć single "Bingo" oraz "Upiłam Się Tobą".
Bingo:
https://www.youtube.com/watch?v=VyK2hZRpXFs
Upiłam Się Tobą:
https://www.youtube.com/watch?v=OVn1ucW1H2E
 Już niedługo,bo 16 września krążek Beaty pod tytułem "B3" będzie miał swoją premierę.
Wokalistka stworzyła także wersję Deluxe.Posiada ona 2-gą płytę,na której jest kilka nowych piosenek oraz ich akustyczne wersje.Co myślicie o nowej płycie wokalistki i BAJMu? :greaaat: :)