Nowy zapach Dance Diamonds w sierpniu

W najnowszym wydaniu rosyjskiego Cosmopolitanu pojawiła się informacja, że w sierpniu do sprzedaży trafi nowy zapach od Shakiry. Dance Diamonds będzie drugim zapachem z serii Dance i zawierać będzie nuty sandałowca, bergamotki, kwiatu pomarańczy, piwonii, czerwonego pieprzu.

„Naprawdę lubię tą wodę toaletową, ponieważ zawiera mój ulubiony zapach sandałowca. Połączyliśmy go z kwiatem pomarańczy, piwonią oraz bergamotką. Wynikiem tego była zrównoważona kompozycja. Ponadto dodaliśmy trochę czerwonego pieprzu, bo musi w nim być coś ostrego ! Zawsze chciałam wydać zapach związany z tańcem. Wyobraź sobie, że zapraszam cię do błyszczenia ze mną.

Pozostałe fragmenty wywiadu dla rosyjskiego Cosmopolitanu:

O albumie
Na albumie są piosenki w języku angielskim i hiszpańskim. To prawdopodobnie pierwszy album w życiu, który tak szybko nagrałam. Okazało się, że najtrudniej było zacząć. Ciągle myślałam:”Nie było mnie w studio od tak dawna, jak mam to teraz zrobić?”, ale po nagraniu pierwszych dwóch utworów La Bicicleta i Toneladas odnalazłam ukryte rezerwy i wszystko poszło gładko. W tym momencie to mój ulubiony album.

O rodzinie
Rodzina zawsze była dla mnie wsparcie. Wydaje mi się, że mój ojciec pierwszy dostrzegł mój talent, a moja mama próbowało go rozwijać na każdy możliwy sposób. Nigdy nie powiedzieli mi, że moje marzenia o byciu piosenkarką są nieosiągalne. Zachowywali się, tak jakbym miała zagwarantowany sukces, ale aby go osiągnąć, będę musiała podjąć próbę. Wszystko jest możliwe, jeśli ciężko pracujesz.

O małżeństwie 
Moim zdaniem to osobisty wybór człowieka. Nie mam nic przeciwko małżeństwu, ale oboje [z Gerardem] czujemy się jakbyśmy byli małżeństwem bez formalności. Najważniejszą rzeczą w rodzinie jest miłość i wzajemny szacunek, a nie kawałek papieru mówiący „Teraz jesteście razem”.

O feminiźmie
Nie chce być łączona z tą lub jakąkolwiek inną etykietą. Wierzę w siłę kobiet i że nie ma dla nas granic. Są rzeczy, które kobiety robią lepiej niż mężczyźni, np. możemy robić kilka rzeczy naraz. W innych rzeczach czasem oni mają przewagę. To nie znaczy, że nie jesteśmy równi. Po prostu jesteśmy inni,ale tak powinno być, bo świat potrzebuje różnorodności.

O dzieciach
Każdego ranka zaprowadzam swoich synów do przedszkola, a potem staram się ćwiczyć. Następnie przed ich powrotem  pracuję kilka godzin. Gdy terminy gonią, albo trzeba dokończyć piosenkę robię to, gdy położę Milana i Sashę spać, ale szczerze mówiąc staram się tak nie robić. Gdy mam krótkie lub ważne wydarzenie  dzieci są zabierane przez rodziców Gerarda. Czasem zostają z nimi na weekend.

Inne kobiety w życiu jej synów
Dziewczyny? Nie! Nie chce nawet o tym myśleć!  Chce być dla nich jedyną kobieta tak długo jak to tylko możliwe.

O działalności charytatywnej
Od najmłodszych lat wiedziałam, że chce pomagać innym, ponieważ sama dorastałam w kraju z wieloma konfliktami i spotykałam codziennie z ubóstwem. Gdy skończyłam 18 lat zarobiłam wystarczająco dużo pieniędzy, aby założyć moją własną organizację charytatywną. Wybudowaliśmy już darmowych 6 szkół dla dzieci z ubogich rodzin i wkrótce ukończymy kolejną w moim rodzinnym mieście Barranquilli. Chodzi do niej 7000 dzieci. Możesz przekazać  pieniądze potrzebującym, ja od czasu do czasu to robię. Kiedy budujemy szkołę widzę, że może to zmienić czyjeś życie, dać szanse wyłamania się ze środowiska, ponieważ edukacja jest najlepszą inwestycją w przyszłość.

O ćwiczeniach i diecie
Prawię codziennie ćwiczę. nawet gdy nie mogę staram się trzymać mojego zwykłego reżimu. Czasem znajduję się w miejscach, gdzie nie da się biegać po sali z rakieta, dlatego idę na siłownię. Nie lubią diet i nigdy się nie głodziłam. Staram się przestrzegać zasad prawidłowego żywienia i jeść mniej węglowodanów i słodyczy, ale ja kocham słodycze.

Skany:
cosmoru01.jpg