Shakira wystąpi podczas koncertu „Global Goal : Unite for Our Future”

27 czerwca Shakira wystąpi podczas koncertu Global Goal: Unite For Our Future.  Jest to inicjatywa Global Citizen, która ma na celu zapewnienie jednakowego dostępu do testów, leczenia oraz szczepień przeciw COVID-19  dla ludzi z całego świata.

2 godzinny koncert prowadzony będzie przez Dwayne Johnsona, a pojawią się na nim poza Shakirą Coldplay, Usher, Jennifer Hudson, Justin Bieber and Quavo, Miley Cyrus, Chloe x Halle, J Balvin, Yemi Alade, Christine and the Queens, Chris Rock, Hugh Jackman, Kerry Washington, Charlize Theron, Forest Whitaker, David Beckham, Salma Hayek Pinault, Billy Porter, Diane Kruger, Antoni Porowski, Ken Jeong, Nikolaj Coster-Waldau, Olivia Colman.

Całe wydarzenie będzie można obejrzeć w wielu krajach w telewizja oraz na platformach streamingowych m.in na YouTube, Twitterze, Facebooku.

Potrzebujemy równości w dostępie do opieki zdrowotnej i globalnej sprawiedliwości, wiemy, że tylko jednocząc się w walce o świat, którego chcemy, możemy wrócić do zdrowszej przyszłości dla nas wszystkich.

~Shakira