Autorzy

3Administratorka – JOGI

Imię autorki: Marta
Data urodzenia: 27 luty
Skąd pochodzi: Koszalin
Zainteresowania: grafika, muzyka, taniec, filmy, seriale
Ulubione gwiazdy: Emilia Clarke, Jennifer Lawrence, Mia Wasikowska, Samantha Barks, Emma Stone, Elizabeth Olsen

O sobie: Jestem uzależniona od twittera – mogłabym spędzić tam cały dzień, gdyby nie fakt, że muszę chodzić do szkoły, gdzie nie ma wifi. Uwielbiam muzykę alternatywną, a moimi ulubionymi zespołami są Paramore oraz 30 Seconds To Mars. Studiuję pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkolną, więc uważajcie – może kiedyś będę męczyła Wasze dzieci :) Po więcej informacje skontaktujcie się ze mną.

GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?
email strony: shakirapolska@gmail.com
email prywatny: lovelyboots@gmail.com
twitter: @czochrajbobra
inne strony: Jennifer-Lawrence.pl, Emilia-Clarke.pl


1Administratorka – MIZEY

Imię autorki: Ania
Data urodzenia: 25 Lipca
Skąd pochodzi: Lublin
Zainteresowania: muzyka, sport, eksperymenty graficzne
Ulubione gwiazdy: Kylie Minogue, LemON,  Hardwell, 5SOS, Bruno Mars
O sobie:  Jestem osobą bardzo optymistycznie nastawioną do życia, która kocha sport. Od kiedy pamiętam kibicuję naszym skoczkom narciarskim oraz dwóm drużynom piłkarskim – FC Barcelonie i Manchesterowi City. Oprócz piłki nożnej i skoków oglądam także inne dyscypliny sportowe, ale te dwie, wymienione wcześniej, są najbliższe mojemu sercu. Obecnie jeszcze się uczę, ale w niedalekiej przyszłości planuję studia dziennikarskie. Jestem otwarta na przeróżne rodzaje muzyki – mogę słuchać dosłownie wszystkiego.

GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?
email strony: shakirapolska@gmail.com
email prywatny: fashionannem@gmail.com
twitter: @yekexyeke
inne strony: –


3Administratorka – Percabeth

Imię autorki: Julia
Data Urodzenia:
Skąd pochodzi: Czy to na prawdę aż tak ważne?
Zainteresowania: filmy, książki, muzyka, sport, taniec
Ulubione gwiazdy: Robert Downy Jr., Alexandra Daddario, Dylan O’Brien, One Ok Rock, Papa Roach, Girls’ Generation, Florence Welch
O sobie: Jestem szaloną i w moim mniemaniu nieco dziwną (:P) osobą. Jest we mnie pełno sprzeczności, ale raczej nie chcecie tego słuchać :D. Kocham sport, jestem zapaloną kibicką FC Barcelony. Tańczę, pływam, jeżdżę konno i robię wszystko co się da by… po co? Nie wiem, na prawdę :D Jeśli chodzi o muzykę, to słucham właściwie wszystkiego, ale na mojej playliście znajdziecie najwięcej rock’a i koreańskiego/japońskiego popu. Czytam też mangi i oglądam wszelkie anime. Co chcę robić w przyszłości? Zobaczymy….

GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?
email strony: shakirapolska@gmail.com
email prywatny:
twitter:
inne strony: nieprofesjonalny ale dający wiele radości blog poświęcony Alexandrze Daddario http://aadaddario-polska.blogspot.com/
Forum Shakifanów możecie mnie znaleźć na forum strony, pod tą samą nazwą co tutaj. Serdecznie zapraszam, ja udzielam się praktycznie codziennie.

 

SHAKIRA.ORG.PL