Autor Wątek: Avril Lavigne  (Read 5676 times)

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 08, 2013, 17:52:16 pm »
Nom miała, miała męża.



Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 08, 2013, 20:20:32 pm »
Własnie też tak kojarzyłam, że męża już kiedys miała :) Ona ma taki denerwujący głos w nowych piosenkach, ale na żywo jest genialna, głos ma bardzo dobry i bardzo czysty. Nie wiem po co stara się go zmienić, nie wychodzi to na plus..

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 09, 2013, 13:07:45 pm »
No co racja, to racja. Nie można powiedzieć o jej głosie nic złego, jeśli bierze się pod uwagę filmiki z koncertów. Ja się właśnie tak nią "zainteresowałam", po obejrzeniu z koleżanką, jej DVD koncertowego z Tokyo chyba... No ale w końcu i tak się jakoś w jej twórczość nie zagłębiłam XD Nie rozumiem po co pozwala sobie tak psuć głos w studio. Czyżby desperackie próby robienia z siebie wiecznie nastolatki?
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 09, 2013, 20:11:30 pm »
Szczerze mówiąc nie miałam ochoty słuchać tej piosenki zanim dowiedziałam się, że śpiewa go z wokalistą Nickelback. Wgl zaskoczyło mnie, że są po ślubie. Lubię głos tego gościa, kilka utworów zespołu także. W każdym razie miła odmiana po wcześniejszej piosence Lavigne. Oczywiście, jak już wspomnieliście, jest to zasługa Chad'a, ale Avril też pokazała na co ją stać. Przyjemnie się słucha :)

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 09, 2013, 20:13:23 pm »
Przyjemnie się słucha :)

Brat katuje ten utwór, ale jakoś mi nie przeszkadza tak jak Rock'n Roll xD   :puszczaoczko:

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 09, 2013, 20:17:51 pm »
Zgadzam się z Michelle. Jakoś jej głosu tutaj też się wyjątkowo przyjemnie słucha niż na poprzednich dwóch singlach. Nie jest tak zepsuty różnymi "bajerami".
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 15, 2013, 19:22:44 pm »
Nowy teledysk!

Powiem tylko tyle: super piosenka i super teledysk! Myślę, że ma szanse sukces  :puszczaoczko:
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/AqajUg85Ax4?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 15, 2013, 20:00:37 pm »
Ładny teledysk... pasuje bardzo do klimatu piosenki. Udał im się :)
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 20, 2013, 00:12:58 am »
Zakochałam się. Wciąż replay...

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 20, 2013, 12:07:58 pm »
Mi też się ten teledysk podoba, oglądałam kilka razy... Tylko jedno co mi się nie podoba, bo te wieczne reklamy w jej teledyskach... w Rock N' Roll była reklama smartfona czy czegoś takiego, tutaj tablet...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 20, 2013, 12:18:47 pm »
Zarówno piosenka jak i teledysk mega mi sie podobaja. Pięknie sie ich glosy uzupelniaja, do tego motyw teledysku jest piękny <3
Tylko ta rażąca reklama tabletu wrrrr od ery What the hell ciągne pojawiaja sie reklamy produktów sony, ehh w niektorych momentach naprawde niszczy koncepcje, tak jak tutaj teledysk wystylizowany na stare czasy a tu nagle TABLET ehhh ja wiem ze to pieniadze ale w delikatniejszy sposob sie nie da?

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 20, 2013, 15:29:15 pm »
wow jest w szoku piosenka jest super  :taktaktak: jestem zdziwiona, bo dotychczasowe jej single były dla mnie porażką aż nie mogłam ich słuchac  :ooops: byłam tak nią zniechęcona, że nawet tego nie chciało mi się odpalic ale jednak odsłuchałam i świetne jest  opuss w ogóle uwielbiam jak pary razem ze sobą śpiewają zawsze wtedy im coś świetnego wychodzi, szkoda, że Shakira nie ma muzyka za chłopaka  optrf :heheszki:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 21, 2013, 10:09:31 am »
Też uwielbiam tą piosenkę i teledysk.. :) ale tablet..... strasznie razi.... w ogóle nie pasuje do klimatu.. No ale teraz to już bardzo często tak bywa, że w teledyskach są reklamy. Szkoda, że nie zrobili tego jakos subtelniej. Chociaż i tak chyba by się nie dało subtelnie tego zrobić :P Ja też zupełnie przestałam słuchać Avril (od wieeelu lat) ale ta piosenka jest genialna.... :)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2013, 19:17:09 pm »
nowa płyta wyciekła, można ściągnąć

może ktoś się skusi XD ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Avril Lavigne
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 29, 2013, 16:49:25 pm »
Przesłuchałem cały ten album xD

Są piosenki, które naprawdę są dobre np. Let me go (feat. Chad Kroeger), Give You What You Like, Bad Girl (feat. Marilyn Manson) czy Hello Heartache.

W miarę fajne są też  Here's to Never Growing Up, Bitchin' Summer oraz Sippin' On Sunshine.

Najgorsza piosenka to Hello Kitty (elektronika zwłaszcza w refrenie). Reszta taka sobie.

W sumie to nawet dobry jest ten album xD Daję 6-7/10  :puszczaoczko: