Autor Wątek: BRAZIL 2014  (Read 9720 times)

Offline Suerte

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 13, 2014, 10:25:34 am »
Brazylia będzie miała ciężki orzech do zgryzienia jeśli reszta ekipy nie zacznie pracować. Gdyby nie Neymar i Oscar to pewnie przegraliby ten mecz, a Marcelo to już całkowita katastrofa. ;/ Dotychczas nawet Messi i Ronaldo nie potrafili w swoich reprezentacyjnych drużynach zagrać tak dobrze jak Juniorek. Po raz kolejny potwierdza się to, co widzę od dawna - Barca niepotrzebnie faworyzuje Messiego, Neymar nie powinien być w jego cieniu, gdyż zapowiada się na większego piłkarza od niego. Król Pele miał rację.

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 13, 2014, 15:51:25 pm »
Pochwalę się, że celnie wytypowałam wynik spotkania. :D

A co do samego meczu to był dość dobry, nie był nudny. Karny może i niezasłużony, ale jakoś bardzo mnie to nie skrzywdziło, bo w tym roku kibicuję m.in. Brazylii, więc pretensji zbytnich nie mam, chociaż oczywiscie pokrzywdziło to Chorwatów. Moim zdaniem, że gdyby nie ten karny to i tak Brazylia by coś ustrzeliła, bo i tak regularnie próbowała wkopać coś do siatki. ;)

Dzisiaj oglądam mecz Hiszpanii, liczę na nich. Oby mecz był obfity w gole i ciekawe sytuacje, a nie w oddawanie podań, które nie wnoszą nic do gry. ;D


Offline Loba

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 13, 2014, 16:03:23 pm »
Tak bardzo nie lubię Brazylii i tak bardzo cieszyłam się z tego samobója. Wiem, jestem okropna. Szkoda, że Brazylia miała 12 zawodnika w pewnych sytuacjach ale cóż, FUTBOL. Szkoda mi tylko Chorwacji. No i zauważyłam, że Neymar przestał nurkować. Cud świata chyba.
Po raz kolejny potwierdza się to, co widzę od dawna - Barca niepotrzebnie faworyzuje Messiego, Neymar nie powinien być w jego cieniu, gdyż zapowiada się na większego piłkarza od niego.
Całkowicie się z tym nie zgadzam. XD

Oby mecz był obfity w gole i ciekawe sytuacje, a nie w oddawanie podań, które nie wnoszą nic do gry. ;D
Hiszpania z tego słynie więc ja się zdziwię gdy tego nie będą robić. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 13, 2014, 16:15:32 pm »
Osobiście nie przepadam ani za Brazylią ani za Chorwacją, jednak podczas tego meczy byłam za gospodarzami. Cieszę się z wyniku choć czuję żal w stosunku do Chorwatów... Ten karny za przeproszeniem był z dupy wzięty. Jednak ogólnie cały mecz był bardzo ciekawym widowiskiem :)
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:15:51 pm »
ja się nie wypowiem na temat tego meczu, bo widziałam tylko pierwszą połowę. zbyt zmęczona jednak byłam XD nie wiem co tam było nie tak, przemilczę. ale dziś wcale nie lepiej, dwa gole dla Meksyku nieuznane, a gole prawidłowe. parodia jakaś. bardzo dobrze, że mimo wszystko i tak Meksyk dał radę, bo było od razu widać, że sędzia przekupiony. bramek nie uznawał, Meksykanów faulowali, oczywiście zero reakcji... cóż, teraz będziemy często oglądać takie widowiska  ogvup a Hiszpanii w dzisiejszym meczu życzę... przegranej  :fabulous:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:35:06 pm »
Mecz Meksyku i Kamerunu był mało zabawną komedią.... Nie wiem skąd oni biorą tych sędziów, czysta porażka.Jednak cieszę się, że mimo tych zdarzeń Meksykanie wygrali. Mam nadzieję, że mecz Hiszpanów i Holendrów nie będzie "bogaty" w takie wydarzenia, wtedy bym się chyba załamała XD 
Oczywiście trzymam kciuki za La Roje :D
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:40:15 pm »
Dzisiejszy mecz Meksyk - Kamerun ---- bez komentarza :/ sędzia przekupiony jak nic...... totalna porażka.. Specjalnie zamontowali po 7 kamer na każdą bramkę, żeby mieć pewnosc co do spalonych, itp. Po co? I tak tym wszystkim rządzi pieniądz.. :/

A do tej pory najbardziej podobała mi się gra Meksykanów, bardzo szybkie i zwinne akcje, bez złosliwosci i aktorstwa, super :)

Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 13, 2014, 20:40:43 pm »
Sędziowie jak na razie się nie popisują...
A dzisiaj ma wygrać Hiszpania, bo się wkurzę!!
Hasta que salga el sol

Offline Loba

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 13, 2014, 21:04:36 pm »
Powiem tak, drugi dzień mundialu i drugi dzień cyrku.
Z tego co oni tam odpierdzielają już dzisiaj obstawiam finał Brazylia - Hiszpania.
saving people, hunting things, the family business.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 13, 2014, 21:25:55 pm »
no to znowu grałyby dwie "najlepsze" drużyny XD


prawda, drugi dzień cyrku. im dalej, tym "ciekawiej" się zapowiada.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Diana

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 13, 2014, 22:52:32 pm »
Chyba nikt się nie spodziewał takiego rozwoju sytuacji
5:1 Holandia Hiszpania

Offline Loba

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 13, 2014, 22:57:15 pm »
Bwaaaaaaaaaaaaa, hahahahahahah, piękny pogrom Hiszpanii. Omg, to był cudowny mecz!
saving people, hunting things, the family business.


Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 13, 2014, 22:57:58 pm »
Aż mi szczena opadła...
We´re all mad here

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 13, 2014, 23:01:22 pm »
ależ się uśmiałam XDDD brawo MISTRZOWIE ŚWIATA, brawo XDD jeden gol i to z karnego, którego równie dobrze mogłoby nie być, bo nie powiem, że w pełni zasłużony był ten karny. ale mniejsza o to. kompromitacja na całej linii, nie powiem, żeby było mi szkoda z takiego rozwoju sytuacji XD poniżyli i dokopali im jak trzeba ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: BRAZIL 2014
« Odpowiedź #59 dnia: Czerwiec 13, 2014, 23:05:22 pm »
dwa gole dla Meksyku nieuznane, a gole prawidłowe. parodia jakaś. bardzo dobrze, że mimo wszystko i tak Meksyk dał radę, bo było od razu widać, że sędzia przekupiony. bramek nie uznawał, Meksykanów faulowali, oczywiście zero reakcji...
Dokładnie! Myślałam, że rozwalę telewizor podczas oglądania tego meczu. Meksykanie grali bardzo dobrze i w pełni zasłużyli na te gole. Cały świat to widział. Sędzia za coś takiego powinien zostać wykopany na zbity pysk za przeproszeniem. Dziwi mnie, że takie karygodne decyzje są wciąż akceptowane. ;/
Jeśli chodzi o Hiszpanię byłam bardzo zdziwiona, nie spodziewałam się takiego wyniku, ale fakt grali słabo, a Holendrzy byli w bardzo dobrej formie i umiejętnie potrafili to wykorzystać.