Autor Wątek: Gry - temat ogólny.  (Read 6481 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 25, 2014, 00:34:59 am »
Jeśli ktoś chce mieć za darmo kolekcję podstawy i dodatków do Simsów 2 do pobrania to może skorzystać z oferty:
http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=5692&p=124063

Podobno działa, ale ja nie sprawdzam, bo mam większość dodatków, a nie opłaca mi się pobierać całej paczki z wszystkimi częściami, bo waży 12,6GB. No ale jak ktoś ma sprawny net to może skorzystać. :D


Offline Loba

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 25, 2014, 00:46:48 am »
Ściągnęłam, grałam i wszystko działa jak należy. Oferta ważna do 31 lipca bodajże, także jak ktoś się zastanawia to niech się szybko decyduje. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 25, 2014, 11:52:31 am »
Lobciu, a ile zajęło ci pobieranie? Tam jest jakiś szybszy transfer? xd


Offline Loba

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 25, 2014, 14:00:15 pm »
Wydaje mi się, że nie. Mi się ściągnęło w niecałe 40 minut, ale na tłyterach czytałam, że np. niektórym ściągało się już godzinę i mieli dopiero po 10%. D:
saving people, hunting things, the family business.


Offline Aga

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 27, 2014, 13:18:45 pm »
założyłam sobie konto na słodki flirt i prawde mówiąc, nie myslałam że aż tak się w to wciągnę :D utknęłam na 2 odcinku, bo musze iść na randkę z Kenem a nie mam hajsu żeby kupić strój. Najwyższy lovemetr mam z Kenem właśnie, chyba dlatego że nie umiem mu niczego odmówić XD za to jak gadam z Natanielem to on robi facepalma, a z tym Kastielem to już w ogóle nie mogę sie dogadać
 
Jeśli ktoś chce mieć za darmo kolekcję podstawy i dodatków do Simsów 2 do pobrania to może skorzystać z oferty:
http://lowcygier.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=5692&p=124063

Podobno działa, ale ja nie sprawdzam, bo mam większość dodatków, a nie opłaca mi się pobierać całej paczki z wszystkimi częściami, bo waży 12,6GB. No ale jak ktoś ma sprawny net to może skorzystać. :D
oo, ja od 2 dni ściągam i już będzie z 10 godzin, a mam dopiero 68% ;/ pobrałam sobie też w Origin Fifę

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 27, 2014, 19:16:46 pm »
hahahahah ten face palm Nataniela jest tak dobijający, że aż się nóż w kieszeni otwiera XD już wolę wygiętą w pałąk gębę Kastiela XDD mi z Natanielem zmalał lovelas za to, że się go spytałam kiedy bieg na orientację imdead Kenowi to nie trudno dogodzić, wystarczy kupić mu ciastka i już jest usatysfakcjonowany XD Za to jak Kastielowi niesiesz struny do gitary w zębach to powie ci tylko, że "czasem możesz się na coś przydać" i tyle z podziękowań XD

w ogóle fajnie, że kilka osób się w to wkręciło :D
« Last Edit: Lipiec 27, 2014, 19:20:02 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 27, 2014, 21:49:50 pm »
Omg, a ja nie dosyć, że nie skończyłam JESZCZE 4 odcinka to popsułam z prawie każdym stosunki, bo jak byłam wkurzona na marnowane PA to wyżywałam się na chłopakach i z każdym mam na minusie, chociaż nawet nie wiem czemu, bo nic takiego nie mówiłam Natanielowi, a za każdym razem był zły. -.-"

Mam nadzieję, że jutro już skończę, bo przed randką zabrakło mi PA. :C


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 27, 2014, 21:59:31 pm »
no mówię, że Szataniel jest dziwny i tak wku... rzający czasem, że zabić to mało XD z resztą oni tam wszyscy potrafią za byle gó*no się obrazić. jak mi go dadzą w odcinku 9, na plaży, gdzie wszystko będzie się kręcić wokół jego siostry i jeszcze trzeba będzie im kupować jakieś paletki, sretki, lody i kremy do opalania, to kopnę go w dupę jak przyjdzie Dake i koniec historii XD chociaż ja tam bym chciała Lysandra najchętniej *0* chociaż... Kastielem też nie pogardzę...  ;>

w ogóle mogliby do tej gry dodać jakiegoś długowłosego z brodą, wyrywałabym :8omglookplz:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 27, 2014, 22:17:14 pm »
A ja mam ich już gdzieś. Najwyżej moja bohaterka zostanie starą panną, pff. Chociaż nie, naprawdę zależy mi, żeby chociaż dotrzeć do 10 odcinka... XD


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 27, 2014, 23:15:56 pm »
Ja to chyba nigdy nie dotrę do 10 odcinka, cały czas tkwię w trzecim. xDD

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 27, 2014, 23:45:11 pm »
z trzecim też się długo męczyłam, losie, ile jest tam łażenia... większość czasu trza kręcić się jak w przeręblu. najbardziej wkurzające było jak się kogoś spotykało i ciągle ten sam tekst typu "nie widziałem żadnego mopsa, jeśli to chcesz wiedzieć" XD ale za to 4 o dziwo miałam szczęście i szybko mi poszedł, bo gdzie się nie ruszyłam zawsze ktoś był ;D
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 28, 2014, 13:45:23 pm »
Mam nadzieję, że w 4 też mi szybko pójdzie. :D

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 28, 2014, 14:41:25 pm »
Ja dzisiaj wreszcie skończyłam 4 odcinek, yaaay!


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 30, 2014, 00:41:35 am »
Gerl jest sprawa XD Pamiętasz może o co chodziło w odcinku 22 gdzie trzeba będzie jakiś sojusz z Amber przyjąć? W solucjach nie jest nic za bardzo napisane na ten temat... (ale chyba nie chodziło o to, że jak się kopnie Kastiela, to Amber powie nam dlaczego Nataniel "nie spędził miłego weekendu"? XD)

mam odcinek plażowy, 9 XD ciekawe kogo mi dadzą do pary haha
« Last Edit: Lipiec 30, 2014, 00:58:04 am wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Gerl

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,803
  • Total likes: 390
  • RANGA : Zimna Sucz
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • La Tortura, Dia Especial, Si Te Vas < święta trójca <3
Odp: Gry - temat ogólny.
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 30, 2014, 13:56:04 pm »
No Lobciu... ja właśnie też się wkurzyłam jak zobaczyłam, że nie uzupełnili solucji... Głupia Su chciała baaardzo wiedzieć dlaczego Nataniel tak bardzo boi się swojego ojca - dochodzi jeszcze sprawa siniaków na jego plecach... i tu postanawiamy, że musimy jakoś ugadać tą wredną blondi - ja wybrałam opcje, że nie bd utrzymywała kontaktów z Kastielem - potem musimy go znaleźć powiedzieć mu to w twarz (on mnie wyśmiał i powiedział, że jestem większą idiotką niż myślał - no ale ja mam z nim -58 ahaha) potem znowu musimy spotkać się z tą małpą (na końcu korytarza) i wkręcić się do niej na chate jako niby jej psiapsióła a tak naprawde zapewne w 23 odcinku podpatrzymy co ona tam się dzieje w ich domu.

Wgl jak chce wejść na francuską stronę gry albo francuski fanpage na FB to mi strona się nie wczytuje a bardzo bym chciała wiedzieć czy testują już następny odcinek bo ja już mam 100 PA :D