Autor Wątek: Pretty Little Liars  (Read 8885 times)

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 21, 2014, 17:40:18 pm »
No tak myślę. Musiało tak być, bo kto inny? :D

Nie wiem już co mam myśleć, stracił ten serial dla mnie sens. To co mówił Ezra było prawdą? O co teraz chodzi bo w ogóle nie rozumiem? Co będzie dalej? ; ____ ;


Offline Loba

Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 21, 2014, 18:52:04 pm »
Mnie też rozwaliła ta scena, że nagle Aria sobie tak normalnie do domu przychodzi jak przed chwilą na wyciągu taka akcja z Ezrą była. Ale cóż, serial. :dealwithit:
W ogóle to ze Spencer, co to teraz będzie... :dramatime: :dramatime: :dramatime:
saving people, hunting things, the family business.


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 21, 2014, 20:11:22 pm »
przez akcję ze Spencer pewnie trochę ucichnie sprawa Ezry i A ale widziałam fotki jak Aria w pokoju Ezry robi rozpierdówę i tam znowu coś znalazła i dziewczyny z nią były. Nieee mi się wydaje, że Ezra kłamał jej na tym wyciągu. Ale jak mógł jej nie kochac  onoooo
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 07, 2014, 23:51:59 pm »
Oglądałyście? Ja właśnie skończyłam. Jednym obrazkiem mogę podsumować moje wrażenia oglądając ten sezon [KLIK]

Moje wrażenia z ostatniego odcinka:

[SPOILERY]

Bardzo wkurza mnie ostatnio Aria, a raczej to, że scenarzyści od razu ją z kimś związali. Wg mnie to trochę chore, a raczej jestem zazdrosna i zła, bo nadal mam taki cień nadziei, że Ezra i Aria coś coś. Właśnie, a propos Ezry - scenarzyści zarzekali się, że wątek Ezry nie będzie miał takiego rozwiązania jak Toby i będzie do końca tym złym, a zrobili z niego niewiniątko - chyba ogarnęli już, że jeśli tak się wydarzy to serial nie będzie miał dalej sensu. Szkoda, że nie wpadli na to wcześniej. Oszczędziliby nam nerwów, a przynajmniej mi. Z jednej strony jestem zła, ale z drugiej... Ezra nie był jednak aż takim chamem, więc mogę go bez wyrzutów sumienia dalej kochać. :D Paige mnie wkurzyła, na miejscu Emily już bym z nią zerwała. Boże, jak można być takim egoistycznym i bezmyślnym jednocześnie?  ozomg
Skoro już jesteśmy przy temacie romansów - Holbrok nie, Travis tak. Chłopak jest uroczy, chyba pierwszy chłopak Hanny, którego uwielbiam.  o3
A z tego co czytałam to Toby na razie nie będzie w serialu, więc Spence też ma pole do popisu. I to... całkiem przystojne pole.  orite

Teoria z matką Ali jako A może miałaby sens, gdyby nie to, że to jest zbyt oczywiste. Niemożliwe, żeby reżyserzy tak po prostu nam o tym powiedzieli i dawali takie wyraźne wskazówki. Na bank jest to ktoś inny. Jak na razie nie mam pojęcia kto mógłby być A, ale błagam... niech to nie będzie nikt przystojny! :3

[/SPOILERY]


Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 27, 2014, 07:48:20 am »
po ostatnim odcinku wydaje mi się że A to Jason Dilaurentis  :mysli:
ale już parę razy nas oszukali, więc kto wie :D

Ezra musi żyć  :pfuuu: icry

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 27, 2014, 15:51:22 pm »
Tak przeżywałam ostatnią scenę. Zastanawiam sie ciągle co się wydarzyło po tym, gdy dziewczyny zobaczyły postrzelonego Ezrę. Z ostatnich chwil odcinka słyszymy jak panikują, wołają o pomoc. Cały czas myślę o tym - zadzwoniły po karetkę i tym samym ściągnęły na siebie policję? Czy Ezra już umarł? Jeśli nie to czy zdążą go uratować?

Ja też obstawiam Jasona! Pewnie Jessica zobaczyła jak pijany syn "zabija" córkę i chcąc go chronić zakopała Alison. Nadal nie ogarniam momentu wydostania się Alison. Nie umiem sobie tego wyobrazić. Jak jej się udało przeżyć? Przecież jeśli nie mogła się ruszyć to czy mogła wtedy oddychać? Jeśli tak to jakim cudem jej mama tego nie zauważyła? Ba, która matka zamiast ratując dziecko w jakiś choćby desperacki sposób zakopałaby je? Jakim cudem udało się jej wydostać? Normalnie to człowiek chcąc oddychać, udusiłby się ziemią, no chyba, że czegoś nie wiem o takich śmierciach [na szczęście]. Nadal sobie nie wyobrażam pani Grunwald, która zjawia się w pobliżu i zauważa rękę. Meeega naciągane.

Wiecie, że będzie kręcony 6 sezon? Mnie ta wiadomość dobiła. Teraz, gdy już wszystko zaczyna się układać w całość scenarzyści wpadają na kolejny genialny pomysł? Bezsensu, wszystko dla oglądalności. ;x


Offline Loba

Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 27, 2014, 16:06:08 pm »
Jak jej się udało przeżyć? Przecież jeśli nie mogła się ruszyć to czy mogła wtedy oddychać? Jeśli tak to jakim cudem jej mama tego nie zauważyła? Ba, która matka zamiast ratując dziecko w jakiś choćby desperacki sposób zakopałaby je? Jakim cudem udało się jej wydostać? Normalnie to człowiek chcąc oddychać, udusiłby się ziemią, no chyba, że czegoś nie wiem o takich śmierciach [na szczęście]. Nadal sobie nie wyobrażam pani Grunwald, która zjawia się w pobliżu i zauważa rękę. Meeega naciągane.
Dla mnie też jest to mega naciągane. Normalnie człowiek udusiłby się ziemią jak piszesz a Alison jeszcze zdążyła rękę wyciągnąć. :whoagreat: Poza tym, Alison powiedziała dziewczynom, że matka widziała, że ona się obudziła a mimo wszystko ją zakopała. To jest dopiero jakieś mega porąbane.

Ja już nie wiem kto może być A. W tym momencie to już każdy mógłby nim być.
saving people, hunting things, the family business.


Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 27, 2014, 17:53:11 pm »
O nie, tylko nie Jason... Lubię go więc ma nie być A xD
Mam nadzieję, że wróci Caleb skoro i tak nie będą kręcić Ravenswood (swoją drogą szkoda, bo podobało mi się).

oni sami się już tak pogubili, że chyba nie wiedzą kto w końcu będzie A xD

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 27, 2014, 19:14:27 pm »
A co sądzicie o powrocie Caleba? Ja za nim nie przepadam, teraz się zakochałam w Travisie, więc... :D


Michelle

  • Gość
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 17, 2014, 21:50:05 pm »
Ostatni odcinek mnie wkurzył. Bez sensu ten powrót Alison, bez sensu ciągnięcie tego dalej. Zawsze przeżywam a to seriale a to filmy i denerwuje się gdy bohater zrobi coś nie po mojej myśli. Tak też było gdy Hanna trzymając pistolet puściła A wolno. Mogła chociaż strzelić w nogę. Wtedy mogliby złapać A i według mnie to byłby dobry koniec. Tyle ode mnie.

Offline Loba

Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 18, 2014, 00:20:14 am »
Jak dla mnie to serial powinien się już skończyć wraz z powrotem Ali.
saving people, hunting things, the family business.


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 21, 2014, 17:37:10 pm »
ja dopiero teraz obejrzałam 3 ostatnie odcinki ale mam zapłon haha XDDD

ej masakra w ogóle , moim zdaniem Ezra nie umrze przecież to był lekki postrzał a on tam od razu niewiadomo co haha XDD w ogóle jak wtedy ten koleś strzelał to wydawało mi się, że go nie trafił więc zdziwiłam się jak zobaczyłam, że ma ranę.

ja w ogóle jużn ie ogarniam tych wszystkich motywów. To co pisałyście, że może Jason rzucił kamieniem i matka to widziała ma sens. Ale po jakiego grzyba wtedy nie wezwała policji tylko zakopała własną córkę lol ??? w oóle tego nie czaję ://// skoro myślała, że ona jest martwa to czemu jej normalnego pogrzebu nie zrobiła tylko ją w ciuchach w jakimś rowie zakopała a później była na jakimś fejkowym pogrzebie innym dziewczyny jakieś to nienormalne jest. i skąd i po co wtedy się wzięła ta zakopana dziewczyna co udawała Alison? Czemu po prostu prawdziwej nie pochowali? nie czaję tego zupełnie. i w ogóle co to za dziewczyna i kto ją zabił.

I ciekawe co Melissa powiedziała ojcu, ona wie kto zabił tą dziewczynę. Może ona albo jej paczka? ale akcja z tym, że ojciec Spencer wiedział, że Alison żyje i ciekawe co za pakt miał z matką Alison.

a noel to już w ogóle nie wiem co tam robi. zabrał dziewczynom komórki to też podejrzane. i ciekawe czy jak policja dojdzie do ezry to alison tam dalej będzie i będzie w kolejnym sezonie normalnie jawnie czy ucieknie znowu.


a kogo pochowali w ostatniej scenie? To matka Alison? Bo ja jakaś ślepa jestem XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 11, 2014, 12:46:45 pm »
Sordo, tak, to była jej matka. ;D

Nie mogę uwierzyć, że przetrwałam jakoś ten czas bez PLL. Już dzisiaj powinien pojawić się odcinek z polskimi napisami i obiecałam sobie, że nie będę już czytać mini-spoilerów [tych mniejszych spoilerów np. opisów odcinków itp.] i przecieków z planu, żeby nie psuć sobie zabawy. :D

PLL będzie miało jeszcze dwa sezony, wczoraj wyszła taka informacja. Martwi mnie to, bo myślałam, że wszystko się rozwiąże wkrótce... To oznacza, że prawdopodobnie wymyślą kogoś innego jako A i wszystkie wskazówki, teorie i dowody będą mieć coraz mniej sensu tak jak to z Ezrą. Cieszę się, że przynajmniej Ali będzie na bieżąco, uwielbiam Kłamczuchy razem mimo tego, że sama nie jest najsympatyczniejszą postacią. XDD

A tu jeszcze mała ploteczka dot. rzekomego konfliktu pomiędzy dziewczynami, a Lucy: http://pll-fansite.blogspot.com/2014/06/klotnie-na-planie.html


Michelle

  • Gość
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 18, 2014, 17:21:48 pm »
Nowy odcinek był beznadziejny. Chyba przestanę to oglądać całkowicie, bo z sezonu na sezon jest coraz mniej ciekawe, a bardziej irytujące.

Offline made94line

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Total likes: 10
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • La Tortura
  • Imię: Magdalena
Odp: Pretty Little Liars
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:13:27 pm »
Jeszcze nie widziałam tego nowego odcinka, ale tak jak piszecie czym dalej brną z tymi sezonami tym bardziej mieszają i przestaje to być logiczne. Mimo to nadal oglądam :D