Off Topic > Sport

Ulubieni piłkarze?

<< < (6/7) > >>

#TóxicoTomasz.:
Messi , Fabregas , Dawid Nowak , Krzysiu Pilarz , Zizu ( Niestety już nie na murawie ) , Rooney .

Mizey:
Hahaha ale jaja, podałam Lewandowskiego hahahahahahahahahahaha :D Człowiek młody, głupi :D Moja lista dalej jest aktualna z wyjątkiem "Prawego" i Persiego (pff kasy mu się zachciało i do UTD przeszedł) dodałabym jeszcze piłkarzy z Man City :D Ale tacy moi najukochańsi to Pedro Rodriguez, David Silva, David Villa i Cristian Tello i KJ7 (piłkarzyna z mojej klasy xD)

TheXani:
Ja kibicuję Realowi Madrid i Manchesterowi, a moi ulubieńcy to: Iker Casillas, Sergio Ramos, C.Ronaldo, Kaka, Zidane, Figo, David Beckham, Rooney, Robin van Persie, Nani, Stephan El Shaarawy, Zlatan Ibrahimovic.

made94line:
Torres, Lewandowski, Suarez, Caseres, Casillas, Gerrard + praktycznie wszyscy piłkarze Borussi Dortmund i Barcelony :) Kiedyś bardzo nie lubiłam Neymara, ale od mundialu jakoś coraz bardziej mnie do siebie przekonuje :)

kochaniemexd:
Ja mam dwóch piłkarskich idoli: Sancheza i Casillasa...z zagranicy lubie Messigo, Ramosa, Pique, Bartre, Naniego, a z Polski Rzeźniczaka, Koseckiego, Bereszyńskiego, Brzyskiego i Błaszczykowskiego..ulubione kluby to (L)egia Warszawa i Barca  :heheszki:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version