Off Topic > Książki

Książki, których nie polecacie

<< < (2/2)

Lara:
To teraz takie książki czyta się w szkołach? Jak ja byłam dzieckiem to jako lekturę szkolną czytaliśmy "Naszą szkapę", "Dzieci z Bulerbyn", "O psie, który jeździł koleją" i "Harrego Pottera".

Moscas:
"Oto jest Kasia" miała być książką dla przyjemności, niestety były 3 podejścia za namową koleżanki, której się to bardzo podobały codzienne rozterki Kasi :/

Percabeth:
My nie mieliśmy HP :-(
Niektóre lektury to śmiech na sali moim zdaniem.
A jeśli chodzi o książki.. Hm... Trzecia I końcówka drugiej części Niezgodnej przynudza moim zdaniem. Przeczytałam pierwszą która jest fajna i druga, ale trzeciej nie chciałam. Poza tym nienawidzę jednego z głównych bohaterów Tobias/Cztery. Aczkolwiek na drugą część filmu pójdę. Nie wiem jak ta książka mogła wyprzedzić Igrzyska, nie dosięga jej do pięt....

Tola:
Ja już dobre trzy lata temu kupiłam beznadziejną książkę Xanth. Próbowałam się do niej zabrać parę razy, ale po kilkudziesięciu stronach wymiękłam - autor to seksistowski facet, który stawia na pierwszym miejscu urodę dziewczyny. Tak mnie denerwowała ta powieść, w dodatku tak nudna, nie dotarłam nawet do żadnej ciekawej sceny.

Jeśli chodzi o lektury, to również nie przepadam za książkami typu Anaruk. Również Tomek Sawyer (dobrze napisałam? :P) był dla mnie torturą.

Shewolf:

--- Cytat: Percabeth w Marzec 18, 2015, 19:45:59 pm ---A mi się podobała ta książka.
Nienawidzę Pinokia, jak już jesteśmy przy lektura
Daje głowę, że ty z głodu także byś zjadła surowe mięso

--- End quote ---

Tak, wiem.Chodziło mi o to,że sama treść była strasznie nudna.Już po paru stronach miałam tej książki dosyć  :)) ;).

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version