Autor Wątek: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel z nadchodzącego albumu  (Read 8101 times)

Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 18, 2016, 15:40:15 pm »
Zawalisty teledysk :D ta świnka jest dobra :D a te ruchy Shakiry KOCHAM <3
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 18, 2016, 16:19:17 pm »
Świnka na smyczy? LOL Laught Teledysk trochę mi Dodą zalatuje. W sumie nic ciekawego, taka historia bez ładu i składu. Shakira pokazuje stare, wyuczone i dobrze nam znane ruchy, ale z pewnością teledysk będzie miał wiele wyświetleń. 100% seksapilu 0% inwencji twórczej

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 18, 2016, 16:25:12 pm »
Teledysk świetny wygląda super :D mogli zmienić te sceny na kanapie bo już były w tym klipie z tekstem ;)

a świnka mega  :smiley-laughing021:

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 18, 2016, 18:00:28 pm »
Teledysk sam w sobie okej, ale pierwsze co pomyślałam to że Shak mogłaby się pokusić o stworzenie fajnej choreografii do tego. Trochę się na tym zawiodłam. Oby na żywo nie było znowu tych samych ruchów... Ale wygląda sexy, to trzeba przyznać :D

Offline Reckless

  • Przyjaciel Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 887
  • Total likes: 300
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
  • Imię: Mateusz
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 18, 2016, 19:03:00 pm »
To jest typowo klubowa piosenka, nie ma co oczekiwać w klipie jakieś historii, tym bardziej że sam teledysk jest naprawdę przyjemny dla oka. Jak dla mnie o wiele lepszy niż np. Rabiosa. A Shakira - wygląda jak za czasów Laundry Service, w takiej się zakochałem. Bardzo mi się podoba  :yeahh:

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 18, 2016, 21:31:58 pm »
Jak dla mnie, teledysk BOMBA! Shakira jest w świetnej formie :smiley-happy105: HIT jak nic!  :love: Chodź czasem tęsknie za Shakira z czasów Orali, to jednak teraz bardzo mi się podoba. Uwielbiam jej wdzianka z teledysku  :smiley-love017:

Offline voyo

Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 18, 2016, 23:05:23 pm »
Piosenka jest uzależniająca, teledysk fajny, jest hit! Nie chce hejtować, ale nie dało się jakoś lepiej tego brzucha "zrobić" po tych ciążach? :-)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 19, 2016, 00:49:20 am »
Dla mnie teledysk jest nudny  :dozey: Shakira wykonująca przez trzy minuty te same ruchy (i szarpiąca się z koszulką), które oglądaliśmy miliony razy, to nie to, na co czekałam po takim czasie przerwy. Video nie pokazuje żadnej historii, rozumiem to, bo piosenka klubowa itp itd, myślałam, że nadrobi tańcem, ale to też biednie wyszło. Brak ciekawej choreografii, dla samego klipu, jest duuużym minusem. Cóż, chyba wychodzi na to, że największą atrakcją jest ta świnka na smyczy..... XD Sama piosenka jak dla mnie jest super, bardzo ją lubię, ale teledysku raczej oglądać nie będę.

Może lekki niedosyt mam tak samo, że brak jakiejś choreografii no i, że nie tańczy z Malumą jak np. w La Torturze z Sanzem... Ah... Marzenie ściętej głowy.
Pamiętaj, że Pique patrzy i wszystko widzi XD ja nawet nie liczyłam na jakiś kontakt Shakiry z Malumą w tańcu  :dbana:
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline maniek

Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 19, 2016, 11:52:56 am »
ciekawe, czy w najbliższym czasie pojawi się jakaś forma promocji piosenki, wyłączając clip ;)

Czy "Chantaje" gdziekolwiek jest notowane na listach? Pewnie w kręgach latynoskich tylko?

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 19, 2016, 15:08:51 pm »
Nie oczekujmy od takiej piosenki nie wiadomo jakiego artystycznego klipu.
Ja jestem zadowolona. Może lekki niedosyt mam tak samo, że brak jakiejś choreografii no i, że nie tańczy z Malumą jak np. w La Torturze z Sanzem... Ah... Marzenie ściętej głowy.

Nadal pozostanę przy swoim zdaniu, że Jaime'mu po prostu brakuje pomysłów. Nie twierdzę, że teledysk to ma być mini film z ambitnym scenariuszem, ale na litość boską, on już idzie po najmniejszej linii oporu, z resztą Shakira też się nie stara, improwizuje a mogłaby wynająć choreografa. Starsze teledyski Shakiry były dużo ciekawsze, choć w jej repertuarze nigdy nie brakowało tanecznych piosenek, cała płyta She Wolf jest poniekąd klubowa. W teledysku Did it again nie widzimy Shakiry, malującej usta w męskim kiblu i szarpiącej się za koszulkę, bo Sophie Muller miała głowę na karku i wiedziała co chce osiągnąć.

Co do tańca to widać, że Shakira potrafi tańczyć taniec brzucha, natomiast gorzej radzi sobie z innymi stylami, między innymi z tańcem towarzyskim, z resztą z Malumy żaden tancerz, oby dwoje musieliby potrenować. Pod koniec teledysku tańczą razem, Jaume na pewno nakręcił więcej materiału, ale zdecydował się to wyciąć na rzecz Shakiry leżącej na sofie i polewanej wodą, co akurat było jakimś tam urozmaiceniem.
« Last Edit: Listopad 19, 2016, 15:25:37 pm wysłana przez Lara »

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 19, 2016, 18:58:19 pm »
To jest typowo klubowa piosenka, nie ma co oczekiwać w klipie jakieś historii, tym bardziej że sam teledysk jest naprawdę przyjemny dla oka.

Masz rację, ale tylko w kwestii, że teledysk jest miły dla oka. Znam mnóstwo klubowych piosenek, do których powstały fajne teledyski z historią w tle ;)

Ja mam spory niedosyt, chociaż teledysk nie jest najgorszy. Kompletnie nie widzę chemii między bohaterami,a patrząc na tekst piosenki powinna być :no: Zabawy z koszulką są zbędne (tu odsyłam do momentu 1:27 i 2:52 - K O M I C Z N E! ), Shakira w różowej peruczce z prosiakiem -  :smiley-dance018:


Offline Percabeth

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 616
  • Total likes: 134
  • Porque eres tu mi sol...
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
  • Imię: Julia
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 19, 2016, 22:27:17 pm »
Ooo Mizey zawitała :D
Pamiętaj, że Pique patrzy i wszystko widzi XD ja nawet nie liczyłam na jakiś kontakt Shakiry z Malumą w tańcu  :dbana:

Gerard pewnie stał za kamerą i był jak ,,Te, Pretty Boy czy jak Ci tam, nie za blisko?"

Offline Peligrosa

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 97
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Octavo Día
  • Imię: Ola
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 20, 2016, 15:24:04 pm »
Teledysk może nie jest nudny, ale nie ma w sobie niczego zachwycającego. A przynajmniej mnie niczym nie zaskoczył, bo podobne (jeśli nie identyczne) teledyski można zobaczyć u innych wokalistek. Ten look na początku i ta świnka w ogóle mi nie pasują do Shakiry. Jedyne co mi pasuje do Shakiry w tym teledysku to ruchy, które też są już nieco oklepane. Ten motyw z podwijaną (?) koszulką nieco skojarzył mi się z La Torturą  :laughing: Pocieszam się faktem, że piosenka wreszcie wpadła mi w ucho i miło mi się jej słucha  :smile:

"Hay que empezar de cero
para tocar el cielo."

Offline Crystal

  • Służący Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Total likes: 17
  • Hakuna matata
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 26, 2016, 13:03:37 pm »
Starsze teledyski Shakiry były dużo ciekawsze, choć w jej repertuarze nigdy nie brakowało tanecznych piosenek, cała płyta She Wolf jest poniekąd klubowa. W teledysku Did it again nie widzimy Shakiry, malującej usta w męskim kiblu i szarpiącej się za koszulkę, bo Sophie Muller miała głowę na karku i wiedziała co chce osiągnąć.

Tu muszę się z Tobą zgodzić. Era She Wolf była wyjątkowa (każda była pod jakimś względem) jeśli chodzi o teledyski. Cóż, muszę powiedzieć, że Shakira stała się wtedy bardziej "amerykańska". Pamiętam, że She Wolf był dla mnie zaskoczeniem, taniec w Did It Again zmysłowy i agresywny zarazem był ciekawy. No może Gypsy było nudniejsze, ale za to w Give it up to me fragmenty tańca z afroamerykankami w tle też były czymś nowym. I ten look Shak w wysoko zaczesanej kitce!  :mrauu: :kiss:
Teledysk do Chantaje zły nie jest, ale drażnią mnie już niektóre powtarzane po raz milionowy ruchy typu szamotanina (nawet nie wiem jak to nazwać) w 0:57, w ogóle wszystkie te jej ruchy w klubie przy barze były jakieś dziwne, wymuszone, jakby już nie wiedziała co robić, bo jej nikt nie powiedział  :>>

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Chantaje ft. Maluma - pierwszy singiel płyty 2016
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 28, 2016, 11:50:10 am »
Mi piosenka po prostu mega wpadła w ucho



Z jednej strony chciałam choreografię w teledysku ale z drugiej strony się jej nie spodziewałam. Jej teledyski to zazwyczaj spontaniczne taneczne ruchy (no może nie licząc GIUTM) i dopiero podczas występów zamienia je w choreografie. Chociaż i to niezbyt często robi xD więc ten kto liczył na typową choreografię na prawdę jest naiwny heh.

Shakira wygląda seksownie, po prostu nie wierzę, że zaraz jej wskoczą cztery dychy na kark!
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona