Autor Wątek: Polityka i społeczne tematy  (Read 8416 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 19, 2013, 18:38:42 pm »
A co Ci z tego, że nie będziesz tolerował? Będziesz czuł się lepszy, czy co? W Biblii jest napisane, ale jakoś księży-gejów nie brakuje. Żałosne jest to, że ludzie nie chcą legalizacji związków partnerskich. Jakby myśleli, że od tego ci wszyscy, co są homoseksualni nagle przestaną nimi być.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 19, 2013, 18:44:52 pm »
Ja już sama nie wiem, chyba internet i media za dużo namieszały w mojej głowie. Jednak większa moja część mówi, że to nie jest po Bożemu... ale tak sobie myślę mi nic to nie robi, nie przeszkadzają mi aczkolwiek w naszym kraju szczególnie objawia się taka nietolerancja do nich, wyzywanie itp. moim zdaniem mogą sobie być razem ale byle aby nie mieli dzieci.  Tyle w temacie :)


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 19, 2013, 19:11:32 pm »
Jeśli jesteśmy już przy homoseksualistach. Kościół Katolicki mówi, żeby ich tolerować, szanować jeśli chodzi o ich związki tego mamy nie tolerować, no chyba, że obydwaj panowie/panie żyją w czystości. Nie wiem czy wiecie, ale w księdze powtórzonego prawa napisano, że należy ukamieniować kobietę która nie jest dziewicą w dniu ślubu. A teraz mi powiedzcie ile jest osób, które tego przestrzegają? Niewiele. Więc jeśli ktoś ma coś do homoseksualistów niech lepiej sam spojrzy na to, co robi ze swoim chłopakiem/dziewczyną przed ślubem, taka sama nieczystość jak w innych przypadkach. Nie jestem ani za pierwszym ani za drugim, ale cóż człowiek ma wolną wolę i ma prawo żyć tak jak chce, pod warunkiem, że swoim postępowaniem nie krzywdzi innych.

elMarco

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 19, 2013, 19:13:12 pm »
A co mnie obchodza ksieza? Kosciol katolicki i tak glosi wiele bredni, o ktorych nawet nie ma wzmianki w Biblii, albo sa zle zinterpretowane. To nie ksiadz bedzie Cie w Niebie osadzac, ani on Cie nie uratuje. Najstraszniejsze jest to, ze wszyscy wierza w Boga, ale tego, co jest napisane w Biblii nawet nie znaja! Przykladem jest ta cala tolerancja dla pedalow. Poglady moga byc rozne, ale to jest grzech. I taka jest prawda. Jesli mowie cos zle, prosze, na podstawie Biblii, powiedzcie co.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 19, 2013, 19:43:47 pm »
W Biblii nawet nie ma wszystkich ksiąg, które powstały.
Nie rozumiem jak homoseksualizm może być grzechem, skoro to nawet nie jest zależne od naszej woli. I nie wiem jak za grzech można uznawać coś, co nikomu nie szkodzi. No chyba, że ktoś ma już jakieś swoje psychiczne urojenia i uprzedzenia. Ale to już jego problem. Większe zło już zrobią ci wszyscy politycy z bożej łaski, niż jakiś tam człowiek o innej orientacji. Poza tym, co do tego ma religia?

Dobra, tolerancji się nikogo nie nauczy. Każdy zostanie przy swoim. Ja powiedziałam, co miałam do powiedzenia.
« Last Edit: Marzec 19, 2013, 19:45:48 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 19, 2013, 19:47:30 pm »
Większe zło już zrobią ci wszyscy politycy z bożej łaski, niż jakiś tam człowiek o innej orientacji. Poza tym, co do tego ma religia?

No właśnie! Dziś ksiądz powiedział bardzo ładne zdanie w kazaniu, że politycy za bardzo zajmują się tymi związkami homoseksualistów i innymi sprawami niż na tym aby ludzie mieli w Polsce godne warunki i mieli za co wychowywać dzieci.


Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 19, 2013, 19:50:20 pm »
Mizey, no bo wiadomo, że oni to robią celowo. Aby odwrócić ludzi uwagę od tego co się wyprawia w kraju. Nakręcają wokół jednego, a te najistotniejsze sprawy "leżą w kącie".
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 19, 2013, 19:55:13 pm »
Tak samo parady równości. Wiecie, że większość gejów ich nie chce. Uważają, że zamiast pomagać tylko szkodzą, gdyż w telewizji pokazuje się najwięcej świrów i gejów myli się z transwestytami, a gej to taki sam mężczyzna jak hetero, nie maluje się, nie łazi w damskich ciuszkach. Przykład: Matt Bomer. A co do związków partnerskich jestem za, ale macie racje dziewczyny, że są o wiele ważniejsze sprawy niż legalizacja związków partnerskich. Poza tym zawsze można spisać dokument u notariusza dotyczący spraw spadkowych, etc. Nie trzeba legalizować związków partnerskich.

Offline Loba

Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 19, 2013, 21:23:48 pm »
Nie rozumiem jak homoseksualizm może być grzechem, skoro to nawet nie jest zależne od naszej woli.
Dokładnie.
Homoseksualista to taki sam człowiek jak każdy inny, został stworzony przez Boga, kocha tak samo jak każdy inny, nie jest wyrzutkiem czy jak to nasz ksiądz w liceum ujął "odpadek Bożej pracy". Według niego homoseksualista to zwykły śmieć, osoba chora którą powinno spalić się na stosie albo zamknąć w psychiatryku. Tak, tak dokładnie powiedział KSIĄDZ, osoba która powinna uczyć tolerancji i szanowania innych. Wstyd mi za takich ludzi. Wstyd mi za takich polaków. My jako naród polski jesteśmy chyba najbardziej uprzedzeni do gejów czy lesbijek, najbardziej ich potępiamy. Chore.

Jestem za legalizacją związków partnerskich, nie mam nic do tego. Homoseksualiści mają takie samo prawo do szczęścia jak my. Ale jeżeli chodzi o rodzenie dzieci przez mężczyzn to nadal tego nie popieram.
saving people, hunting things, the family business.


Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 19, 2013, 22:03:24 pm »
Homoseksualista to taki sam człowiek jak każdy inny, został stworzony przez Boga, kocha tak samo jak każdy inny, nie jest wyrzutkiem czy jak to nasz ksiądz w liceum ujął "odpadek Bożej pracy". Według niego homoseksualista to zwykły śmieć, osoba chora którą powinno spalić się na stosie albo zamknąć w psychiatryku. Tak, tak dokładnie powiedział KSIĄDZ, osoba która powinna uczyć tolerancji i szanowania innych. Wstyd mi za takich ludzi. Wstyd mi za takich polaków. My jako naród polski jesteśmy chyba najbardziej uprzedzeni do gejów czy lesbijek, najbardziej ich potępiamy. Chore.
Właśnie. Nie rozumiem jak niektórzy księża mogą wygłaszać takie opinie. Pamiętam jednego, który kiedyś mnie uczył, obrażał wszystkie dziewczyny w klasie, podkreślał że jesteśmy gorsze od chłopaków. Nie znoszę księży, którzy swoim postępowaniem krzywdzą innych, poza tym przez nich katolicy uważani są za nietolerancyjnych dziwaków, którzy wszędzie plują nienawiścią. Przykre.

Jestem za legalizacją związków partnerskich, nie mam nic do tego. Homoseksualiści mają takie samo prawo do szczęścia jak my. Ale jeżeli chodzi o rodzenie dzieci przez mężczyzn to nadal tego nie popieram.
Ja tak samo. Nie pojmuję jak kobieta, która zmienia płeć na męską chce prawa do rodzenia dzieci. To po co zmieniać płeć? Według mnie takie osoby mają jakiś chwilowy kaprys, a zmiana płci to poważny zabieg, zanim zostanie wykonany powinno się zrobić serię rozmów z psychologami, aby upewnić się, że dana osoba naprawdę nie czuje się dobrze w swoim ciele. Jeśli kobieta chce rodzić dzieci to znaczy, że chce być kobietą, w związku z czym operacja zmiany płci u takiej osoby nie powinna być przeprowadzona.

Shaddy

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 19, 2013, 22:05:39 pm »
Właśnie... i skoro jest takie przyzwolenie dla gejów to powinno być i dla facetów rodzących dzieci... Wg mnie nie ma problemu

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 24, 2013, 22:06:52 pm »
Nie było mowy o mężczyznach rodzących dzieci tylko o heteroseksualnych kobietach, które zmieniają płeć na męską i rodzą dzieci. To nie jest normalne...

***

Widzieliście to:



Wstyd mi za takich ludzi jak Palikot...

elMarco

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 25, 2013, 07:55:30 am »
A Palipies to otwor tego calego, jak to on ujal 'szamba'.

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 25, 2013, 17:46:25 pm »
Nie toleruję tego pana! w ogóle nie wiem co on w Sejmie jeszcze robi xD
w ogóle co jego ta cała (pożal się Boże) partia tam robi ....

Ilona

  • Gość
Odp: Polityka, społeczne tematy i sączalnia jadu na wszystkich i wszystko
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 28, 2013, 09:23:14 am »
Nie toleruję tego pana! w ogóle nie wiem co on w Sejmie jeszcze robi xD
w ogóle co jego ta cała (pożal się Boże) partia tam robi ....
Dokładnie. Szczerze mówiąc na początku trochę ich popierałam, teraz patrząc na tę całą szopkę, którą odwalają nie chcę ich widzieć w rządzie. Kolejna "błyskotliwa" wypowiedź Palikota: www.pudelek.pl/artykul/53797/palikot_miejcie_odwage_nazywac_chujem_tego_kto_jest_chujem what
Za sprawowania władzy przez Kaczyńskiego może nie było najlepiej, ale nie było też aż tak źle jak za Tuska. Chyba właśnie na Jarka zagłosuję podczas najbliższych wyborów. Nie chcę Tuskolandii i jakiś palących kotów latających z wibratorami w rządzie...