Shakira > Prasa

Shaki w gazetach

(1/85) > >>

Gerl:
Tak jak w temacie... Jak pojawi się plakat albo jakaś wzmianka o naszej ulubienicy proszę o niezwłoczne podzielenie się tym z innymi  ;)
Założyłam ten temat bo luka była pusta a warto by na forum było wszystko przejrzyste i do odnalezienia. ;D

Fiom:
Znalazłam to na tumblr.com
Nie bardzo wiem co tam jest napisane, bo nie uczę się jeszcze hiszpańskiego:
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m52hgceW2l1rsazayo1_500.png

Z tego co się domyślam, to pewnie jest tu o tym jak Shak kibicuje Pique ;>

Michelle:
Sądzę, że raczej nikogo nie zainteresuje artykuł z hiszpańskiej gazety. Uważam, że Gerl chodziło o to aby wrzucać tu informacje o wzmiankach z Shak w polskich gazetach, aby kupić, poczytać lub powiesić plakat. A ostatnio w ogóle w polskich czasopismach nie ma nic o Shak, albo ja nie zauważam ;/

Devocion:

--- Cytat: Michelle w Czerwiec 04, 2012, 19:51:07 pm ---Sądzę, że raczej nikogo nie zainteresuje artykuł z hiszpańskiej gazety. Uważam, że Gerl chodziło o to aby wrzucać tu informacje o wzmiankach z Shak w polskich gazetach, aby kupić, poczytać lub powiesić plakat. A ostatnio w ogóle w polskich czasopismach nie ma nic o Shak, albo ja nie zauważam ;/

--- End quote ---

Nie nie ma ;/ Ostatnio plakat widziałam w 2011 roku.

Gerl:
Ostatnio mój siostrzeniec w tamtym tygodniu kupił jakąś piłkarską kropkę z biedronki i tam był opis dziewczyn lub żon drużyny Hiszpanii... i tam było zdj Shak z reklamy Seata i wzmianka o tym jak się poznali, z kim była wcześniej w związku i takie tam ale niestety mały wycinek

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version