Autor Wątek: El Dorado World Tour  (Read 28380 times)

Offline Lara

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,192
  • Total likes: 349
    • Ulubiona płyta:
      MTV Unplugged
    • Quiero mas
  • Imię: Larysa
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #300 dnia: Sierpień 07, 2014, 19:33:24 pm »
Teraz już Shakira może pożegnać się ze swoją karierą, nie dosyć, że gra na nerwach swoim fanom, to jeszcze nieźle wkurzyła Live Nation, w końcu przez nią stracili kupę kasy…. Drugiego kontraktu na pewno z nią nie podpiszą, z resztą kto chciałby współpracować z taką leniwą gwiazdą, której nic się nie chce. Beyonce też ma dziecko i regularnie nagrywa płyty i jeździ w trasy koncertowe…. a Shakira? Odkąd poznała Pique buja w obłokach, na nic nie ma czasu i wszystko ją męczy chociaż kiedyś pracowała dwa razy intensywniej… Gdyby nie wielka pomoc ze strony Live Nation i Roc Nation Shak już dawno skończyłaby jak Christina Aguilera albo jeszcze gorzej   :49482151:

Offline Suerte

Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #301 dnia: Sierpień 07, 2014, 22:06:09 pm »
Kiedyś chwaliła się, że nie kłamie, mimo, że robi to bardzo często. Czemu Shakira zawsze musi być inna? Inne piosenkarki umieją pogodzić rodzinę z pracą a ona nie... Wg mnie taki stan rzeczy zawdzięczamy związkowi z Pique, a przede wszystkim tym, że Antonio nie jest jej managerem. Za jego czasów wszystko było w miarę dopracowane. Teraz mamy pierwszą erę w całości bez Antonia i wg mnie można ją uznać za najgorszą. Przypuszczam, że kolejne lepsze nie będą. Powinna mu zapłacić tą kasę o którą się sądził, bo ona mu dużo zawdzięcza, my zresztą też, bo Shakiry z tyloma sukcesami na koncie bez niego by nie było!

O to to, dobrze mówisz, wszystko na to wskazuje, że gdyby miała dziecko z Antonio to pewnie promocja nowego albumu wyglądałaby znacznie lepiej. Sorry, ale Shakira nie jest jakąś zapracowaną matką-polką, która oprócz wychowywania dzieci ma na głowie pracę, obowiązki domowe i mnóstwo innych zmartwień. To przecież międzynarodowa gwiazda, którą nie ma tylu obowiązków rodzinnych, z powodzeniem mogłaby połączyć karierę z wychowaniem dziecka, nie jest to nic trudnego, ale jak widać Shakira woli inaczej. Nie dość, że Pique nie pozwala jej narywać teledysków z facetami to w dodatku nie tylko w tej sferze ją ogranicza... Nie chcę wyciągać tutaj pochopnych wniosków, ale nie podoba mi się to, zwłaszcza, że tak naprawdę nie wiemy jak ich relacje wyglądają w przysłowiowych "czterech ścianach", jak dla mnie wszystko wskazuje na to, że Shakira tańczy jak jej Pique zagra i chyba będziemy musieli się pogodzić z tym, że wyruszy w trasę najszybciej za 100 lat...

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #302 dnia: Sierpień 07, 2014, 22:45:04 pm »
Mnie rozwalił jej cytat z 2006 roku XD

Koniecznie chcę mieć dzieci! I sądzę, że są się pogodzić macierzyństwo z kariera. W każdym razie nie należę do kobiet które dla rodziny rezygnuję z pracy.

powiedziała co wiedziała  :kgrkhrkhr:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Suerte

Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #303 dnia: Sierpień 07, 2014, 22:52:09 pm »
Fajnie by było, gdyby ktoś teraz przytoczył jej ten cytat. xD

Michelle

  • Gość
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #304 dnia: Sierpień 07, 2014, 23:20:39 pm »
A teraz twierdzi, że jest osobą bardzo rodzinną, która lubi siedzieć w domu i najwyraźniej wycierać dupę dzieciakowi. Z wiekiem jej się odmieniło. Absolutnie zgadzam się z Larą oraz Suerte i mam ogromny żal do Shak. Już od dłuższego czasu mam wrażenie, że Pique ją ogranicza. A jak nie on, to ona sama lgnie do niego jak mucha do gówna. Ona ciągle gada o miłości do niego, pisze o nim piosenki. To jak obsesja. Szczerze to już mi się więcej tego tematu komentować nie chce. Niech sobie płodzą te dzieci i niech nie wydaje już żadnego albumu skoro nie będzie go promować.

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 30, 2017, 12:30:17 pm »
Odnawiam wątek. Piszcie tutaj dalej wszystko na temat nadchodzącej trasy.

Znalazłam to na facebooku



Myślicie że może się ta lista zgadzać?
We´re all mad here

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 30, 2017, 12:44:27 pm »
Wolałabym nie. :( A z jakiego fp to wzięłaś? Bo mam nadzieję, że to żaden z tych, które do tej pory dawały przecieki. XD

Ale jak prawdziwe to zostaję w Holandii dłużej i jadę do Amsterdamu!
« Last Edit: Maj 30, 2017, 12:46:30 pm wysłana przez ladykiller »


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 30, 2017, 13:15:26 pm »
Jeżeli to w jakikolwiek prawdziwa lista koncertów to piszę się na Pragę, w sumie do Pragi mam najbliżej, a i koszty chce ograniczyć do minimum :smiley-dance018:

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 30, 2017, 15:17:29 pm »
Patrzę na to z mega dystansem, bo ta lista wygląda mi trochę podejrzanie :D Radzę Wam się aktualnie na nic nie nastawiać, ale zbierajcie już kasę, zawsze później można przeznaczyć na coś innego.
Jeśli byłaby prawdziwa to rozważałabym między Pragą a Sztokholmem.


Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 30, 2017, 19:04:40 pm »
Coś mi się wydaje, że to fake. Tylko jeden koncert w Hiszpanii? Ciekawe gdzie by się pomieścili wszyscy fani stamtąd xD Madryt wg mnie jest obligatoryjny. A przynajmniej chcę sobie tak wmawiać :D

Offline Mizey

  • Administrator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,039
  • Total likes: 23
  • i'm glad you asked
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Inevitable, La Pared
  • Imię: Ann
  • Mój twitter: @hypefilix
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 30, 2017, 19:25:38 pm »
Madryt wg mnie jest obligatoryjny.

Tak samo myślę :D Poza tym jest za dużo koncertów w Stanach. Czytałam też, że niektóre są na "otwartej przestrzeni", co w jesieni wydaje się lekko podejrzane :D


Offline Ewi-Shakira

  • Fan Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 617
  • Total likes: 29
  • Bóg wie, że jestem dobrą tancerką-23
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      SHAKIRA
    • Chasing Shadows
  • Imię: Ewa
  • Mój twitter: Ewcia6000
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 30, 2017, 19:37:37 pm »
też to dla mnie podejrzane  na pewno to nie jest prawdziwa lista koncertów
Bóg wie, że jestem dobrą tancerką
Moje stopy mogą się poruszać do muzyki, którą On gra- Shakira 23

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 30, 2017, 21:05:05 pm »
Brakuje Madrytu, Bogoty (zawsze grała tam to teraz też zagra) pewno też w Argentynie jakiś koncert zagra, wiadomo też że jak się wyprzedadzą to doda dodatkowe daty w niektórych miastach także będzie więcej koncertów ;)
« Last Edit: Maj 30, 2017, 21:07:50 pm wysłana przez ktos »

Offline Martina

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 257
  • Total likes: 14
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • La Tortura, Que Me Quedes Tu, UYC, Las de la Intuición, Chantaje
Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 31, 2017, 06:28:29 am »
No i Polski nie ma  :gif_50x50_15a420: W sumie można było się tego spodziewać. Ja i tak planowałam wyczieczke do Berlina także może wtedy się uda. Pożyjemy zobaczymy... Jeszcze ewentualnie Praga. Chyba że to ściema i jeszcze trasa nie jest ustalona  :headslap: Wtedy jest jeszcze nadzieja  :smile:

Proszę następnym razem dokładnie sprawdzać do jakiego tematu dodajecie wiadomość i czy taka kwestia nie jest już gdzieś poruszana //Mizey
« Last Edit: Maj 31, 2017, 18:43:36 pm wysłana przez Mizey »

Offline kasiashak

Odp: Nowa trasa - rok 2017
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 31, 2017, 14:23:44 pm »
Jeżeli to już pewne miejsca z trasy, to faktycznie szkoda, że Polski nie ma na liście... i że nie będzie to wielka trasa. Ale jeżeli chodzi o podróżowanie z dziećmi, to można jej to jeszcze wybaczyć :D ogólnie to album jest Super ♥ ale boję się, że już na zawsze albumy Shakiry będą tak wyglądały. Na taki album jak El Dorado, z 8 całkiem nowymi piosenkami na 13, powinniśmy (nie mówiąc o podwójnym ,,Comme moi") czekać o wiele mniej niż 3 lata... już się rozpisała na ten temat (zapchania albumu, na który tyle czekaliśmy duetami, które już znaliśmy) nawet ,,El Colombiano", więc mam nadzieję, że trochę to wjedzie Shak na ambicję i na ,,Krainie złota" się skończy :)