Off Topic > O wszystkim i o niczym

Nasze wakacje (jakie były i jakie powinny być)

(1/6) > >>

Mizey:
A ja na wakacje byłam u babci i w ZOO w Zamościu! HA! 140 km od domu! Mało tego, piękny zalew w Nieliszu i nie rozumiem dlaczego nie było tam prawie nikogo prócz mnie moich rodziców i jakiegoś pana w kajaku i to w PIĄTEK! WSTYD! WSTYD! WSTYD! Dwa razy byłam u babci z tym, że za pierwszym razem tydzień a za drugim niestety tylko na 3 dni bo tata musiał wracać do pracy :( Przejeżdżałam przez takie miejsca, które [pozytywnie] powalały widokiem! Poza tym uwielbiam jeździć do babci, czuję się tam tak beztrosko i wolna, nie myślę o niczym tylko cieszę się, że mogę tam być w dodatku niedaleko mieszka mój wujek z ciocią i moimi ukochanymi siostrzyczkami ciotecznymi ♥ A tak to reszta wakacji w domu, troche nudnie nie licząc jeszcze wypadu do Sitna i atrakcji jakie zafundował nam sąsiad kosząc zboże nowiuśkim Deutz Fahrem, cała wieś się zleciała żeby to oglądać jakby to nie wiem co było, jakby na wsi nie mieszkali i nigdy tego nie widzieli, masakra :D

ladykiller:
Ja wakacje spędziłam przed komputerem. Pewnego szalonego wieczora wyszłam na dwór. Raz nawet pojechałam do sklepu! Super przeżycia! Polecam! XD

Inevitable:

--- Cytat: Fiommy w Wrzesień 02, 2013, 19:51:44 pm ---Ja wakacje spędziłam przed komputerem. Pewnego szalonego wieczora wyszłam na dwór. Raz nawet pojechałam do sklepu! Super przeżycia! Polecam! XD

--- End quote ---
Dołączam się do polecań, przeżycia na całe życie! :taktaktak:

Co by nie mówić, bez różnicy na to, jak nudne były te wakacje, jeden cel został osiągnięty, teraz świat jest mój! XDDD

Gerl:
Hmmm no to moje wakacje trwają nadal więc narazie nie będe się tu wypowiadać... dopiero za miesiąc... a nóż widelec może jakaś tropikalna wycieczka się szykuje xD tyaa

beykira:
Ja byłam na kilka dni nad jeziorem (Przyjezierze, choć na pewno nic wam to nie mówi) gdzie nudziłam się strasznie..... Byłam też na 2 tygodniu u babci na wsi gdzie szczerze mówią bawiłam się najlepiej.
A większość czasu spędziłam w najlepszym miejscu na świecie,czyli moim pokoju  :puszczaoczko:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version