Autor Wątek: Madonna  (Read 2436 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 14, 2012, 12:56:42 pm »
Skandale i skandale. Tylko z tego ją znacie? Trzeba przyjrzeć się bliżej jej życiu. Madonna dostała się na szczyt i utrzymuje się na nim przede wszystkim dzięki ciężkiej pracy. Kiedyś miała wspaniałe teksty, poruszała ważne tematy. Niestety teraz dobrych tekstów nie ma, płyta MDNA miała być dyskotekowa, miała być komercyjna z chwytliwymi piosenkami. Każdy artysta się zmienia, czego przykładem jest także nasza Shaka, która też prawdopodobnie nagra teraz jakiś dyskotekowy szajs, tylko po to, żeby zaspokoić fanów, którym i tak się wszystko spodoba (jakoś tak zaczynam negatywnie reagować na nową płytę...)
Wracając do Madonny. Obraża katolików i homo? Nie zgodzę się. Nie uważam, żeby Madonna lub jej twórczość atakowały Kościół. A już tym bardziej homoseksualistów. Przecież od lat przekonuje właśnie do tolerancji wobec gejów i lesbijek!
Swoją drogą, to stara ma mnóstwo fanów homoseksualistów (osobiście nawet znam dwóch) czy tam biseksualistów...


A na koniec zapowiedź klipu do nowego singla:
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/3Ww4-H2ZynA?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
« Last Edit: Lipiec 14, 2012, 12:58:47 pm wysłana przez Michelle »

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:19:03 pm »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/QOt1DfjwVcY?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Awwww. To lubię w Madonnie. Nawet podczas perfekcyjnie zaplanowanego show, potrafi zrobić coś spontanicznie. Na poprzednim koncercie też się wypowiedziała o akcji, podziękowała. Shakira nic nie wspomniała o naszych "słoneczkach"...
Czytałam opinie innych o koncercie i płakałam. Następnym razem (o ile będzie, musi być) jadę na koncert.

Devocion

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:27:27 pm »
Z tego co wiem, to Shakira wtedy pokazała na największe słoneczko i puściła buziaka.

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 02, 2012, 15:59:35 pm »
Z tego co wiem, to Shakira wtedy pokazała na największe słoneczko i puściła buziaka.
No właśnie. Tylko to. Ale nic na ten temat nie powiedziała :(

Offline Loba

Odp: Madonna
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 02, 2012, 17:38:52 pm »
Ładnie z jej strony. ;) Zaczynam teraz żałować, że również się nie wybrałam. Może jeszcze przyjedzie? :)
saving people, hunting things, the family business.


Gerl

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2012, 23:49:43 pm »
Hehe i pomyśleć, że stałam w drugim rzędzie za gościem, któryh trzymał to słoneczko xD Ale wiecie mogła przynajmniej powiedzieć coś po piosence.

Devocion

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 03, 2012, 20:01:38 pm »
lol, gdzieś słyszałam, że madonna tyłek pokazała na koncercie w polsce :D

Ilona

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2012, 23:12:46 pm »
http://www.pudelek.pl/artykul/42174/200_afrykanskich_rodzin_gloduje_przez_madonne/ - nie wiem czy to prawda. Mam nadzieję, że jednak nie...

Devocion

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 07, 2012, 11:24:56 am »
o matulu : < Pudelek nie jest jakimś wiarygodnym źródłem informacji, ale z takiej sprawy by sobie chyba jaj nie robili.

Offline Loba

Odp: Madonna
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 07, 2012, 12:48:55 pm »
Boże jeżeli to prawda, to strasznie smutne. Biedne dzieci...
Ciekawy komentarz pod spodem "tak to jest z charytatywnymi działaniami gwiazd i celebrytów - kończą się, gdy znikają kamery"
saving people, hunting things, the family business.


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Madonna
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:56:03 pm »
To nie może być prawda!

Słucham niektórych piosenek Madonny, ale strasznie wielkim jej FANEM nie jestem xD

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:24:15 pm »
Też nie uważam, żeby to była prawda... Zresztą czytajcie pudelka, a daleko zajdziecie ;D

elMarco

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 20, 2012, 21:32:05 pm »
To może być racja, ale nie musi. Z resztą w necie większość info to plotki. Ale, wiadomo to... ?

Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Madonna
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 23, 2012, 13:45:04 pm »
Kolezanka z ktora pracuje byla na tym koncercie, gdy przyjechala i zdala relacje pokazala filmiki to mialam swieczki w oczach i gęsią skórke na skórze. Otwarcie niesamowite! Zreszta caly koncert piękny niesamowite wykonanie Like a virgin. Niewiem czy wiecie ale tylko w Berlinie i w Warszawie jak narazie poplakala sie na tej piosence. Niezwykle emocji naprawde <3

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 29, 2012, 12:10:22 pm »
Madonna wypowiedziała się na temat trasy MDNA.

"Moje przedstawienie
Jest podróżą.
Podróż pewnej duszy z ciemności do światła
Jest częścią filmowo-muzycznego teatru.
Częścią widowiska, a czasem intymnego performance'u.

Ale przede wszystkim jest to podróż
Z ciemności do światła
Z gniewu do miłości
Z chaosu do porządku.


To prawda, że na początku przedstawienia jest dużo przemocy i czasami wykorzystujemy atrapy pistoletów, ale są one używane jako metafory.
Nie toleruję przemocy ani używania broni.

Raczej symbolizują one pragnienie pozornej siły i poszukiwanie drogi, by zatrzymać uczucia, które są dla mnie bolesne czy szkodliwe. W moim wypadku to pragnienie powstrzymania kłamstw i hipokryzji Kościoła, braku tolerancji wśród wielu kultur i środowisk o wąskich horyzontach, czego doświadczyłam w swoim życiu, a w niektórych przypadkach zatrzymanie bólu, który czułam przez swoje złamane serce.
Ostatecznie, gdy podążamy śladami wędrówki przedstawionej w mojej historii, publiczność może zobaczyć bardzo wyraźnie to, co widzę ja - że wróg jest wewnątrz i jedynym sposobem, by przetrzymać Rozczarowanie, Dezaprobatę, Osądy, Złamane Serce, Zazdrość, Zawiść jest Miłość, nie zemsta, nie broń i nie przemoc.

Pomimo chaosu, ciemności i braku tolerancji, wydaje się, że doświadczamy na świecie wciąż więcej i więcej,
Nie możemy pozwolić naszej złości czy rozgoryczeniu, by nas pochłonęły.
Udaje nam się zrozumieć, że
Wewnątrz nas wszystkich jest wrodzona, czysta miłość i musimy odnaleźć sposób, by po nią sięgnąć.

A nie możemy tego zrobić, będąc ofiarami czy obwiniając i wskazując palcem na innych.
Ale dzięki poznaniu, że wróg jest wewnątrz,
I kiedy już się z tym pogodzimy,
I to zaakceptujemy,
I zaczniemy walczyć, by zmienić samych siebie,
Możemy zmienić świat bez krzywdzenia kogokolwiek i możemy inspirować innych, by zrobili to samo.
Gdy oglądacie jakiś film, zazwyczaj są tam pozytywni i negatywni bohaterowie, przytaczam to, aby zilustrować ten sens - Czasami gram obie role.
Dobrze się bawię, odgrywając tę podróż.
Nikt z nas nie jest idealny i wszyscy mamy swoje własne wędrówki dorastania, które musimy kontynuować.
Wiem, że ludzie mogą się do tego odnieść.
Dla mnie jako artystki, bardzo ważne jest, by moje przedstawienie nie zostało wyrwane z kontekstu.

Od początku do końca trzeba oglądać je z otwartym sercem. Jestem pewna, że jeśli tak się na nie patrzy, widz wyjdzie zainspirowany, Pobudzony i będzie chciał uczynić świat lepszym miejscem.
A to oczywiście zawsze było moim zamierzeniem.
"


Źródło: http://www.ultramadonna.com/pl/wiadomosci/1373/the_mdna_tour_slowami_madonny#ixzz24vcGafiY

chyba nic nie trzeba dodawać...