Autor Wątek: Madonna  (Read 2437 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Madonna
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 30, 2012, 23:11:59 pm »
Kiedyś była dobra... ale to kiedyś. Jej nowa płyta to dno. Teraz jej nie słucham, nie interesuję się nią. Show może ma i "wielkie" ale tutaj nie o to chodzi. Ważne aby umieć śpiewać i mieć dobry kontakt z publicznością. Oświetlenia, jakieś efekty specjalne są tylko dodatkiem. A ona ciągnie właśnie na tym i na wyzywających pozach, tańcem. Już nie wspominając o wyglądzie. Robi wszystko aby się "odmłodzić". Zero naturalności. A to w artystach bardzo cenię. Królową to ona na pewno nie jest. Dobrze tam osoby mówiły. Może i była w latach 80-tych. To moje zdanie o niej. Bez urazy dla fanów.

Może gdybym zaczęła się nią interesować bliżej zmieniłoby się moje zdanie o niej. Ale jakoś nie zaintrygowała mnie do tego stopnia bym miała się do tego zabrać.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 31, 2012, 15:28:48 pm »
Kiedyś była dobra... ale to kiedyś. Jej nowa płyta to dno. Teraz jej nie słucham, nie interesuję się nią. Show może ma i "wielkie" ale tutaj nie o to chodzi. Ważne aby umieć śpiewać i mieć dobry kontakt z publicznością. Oświetlenia, jakieś efekty specjalne są tylko dodatkiem. A ona ciągnie właśnie na tym i na wyzywających pozach, tańcem. Już nie wspominając o wyglądzie. Robi wszystko aby się "odmłodzić". Zero naturalności. A to w artystach bardzo cenię. Królową to ona na pewno nie jest. Dobrze tam osoby mówiły. Może i była w latach 80-tych. To moje zdanie o niej. Bez urazy dla fanów.
Mówisz "bez urazy", a uraziłaś ;D
Pytałam kilka osób, które były na koncercie jak śpiewała Madonna. Mówili, że śpiewała na żywo i dobrze jej wychodziło. Sama również oglądałam kilka filmików i, choć nie słychać najlepiej, uważam że było w porządku. Mimo, że miejscami Madonna miała zmodyfikowany głos (tak jak w piosenkach z albumów). Poza tym przed koncertem odbyła się próba, której mogli posłuchać fani spod sceny, ponadto Madonna śpiewała razem z nimi. Nie podczas wszystkich utworów stara tańczyła, więc czasami podchodziła do fanów. Oczywiście szanuje Twoje zdanie, ale w niektórych kwestiach jednak się mylisz. Śpiewa dobrze (mimo swoich 54 lat) i ma świetny kontakt z publicznością. Może nawet lepszy niż Shakira...

Michelle

  • Gość
Odp: Madonna
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 11, 2014, 22:31:51 pm »
Z każdym dniem mój szacunek i podziw do Madonny wzrasta. Najpierw po przeczytaniu kilka miesięcy temu jej własnoręcznie napisanego artykułu dla magazynu Bazar, w którym porusza temat młodości i początków kariery, które na pewno były dla niej trudne. Choć wypowiadała się bardzo stanowczo, mam wrażenie, że powrót do wspomnień z tamtych lat może być dla niej bolesny. Zważając na to, że jej matka zmarła zbyt wcześnie, sama Madonna została wykorzystana seksualnie pod groźbą śmierci i jako 20-latka przeprowadziła się do NYC praktycznie nie mając pieniędzy na utrzymanie. A zdobyła sławę i pieniądze o jakich my możemy jedynie pomarzyć. Poradziła sobie mimo trudności, dążyła do celu po trupach i pewnie jest z siebie cholernie zadowolona. A widząc łzy wiernych fanów na koncertach, którym jej piosenki dają siłę czuje też prawdopodobnie szczęście.
Następnie obejrzałam dvd z trasy MDNA i… zatkało mnie jak niesamowita jest Królowa Popu. Myślę, że takiego show jakie zrobiła ona, nikt nie jest w stanie pobić czy powtórzyć. Perfekcyjnie dopracowane występy, choć kontrowersyjne. Prawdą jest to, że na koncertach jest pół-playback, ale w momencie oglądania przestało się to dla mnie liczyć. Tak mnie oczarowała, że byłam w stanie to wybaczyć, machnąć na to ręką. Ma już swoje lata, a tańczy lepiej niż niejedna młodsza gwiazda. Wybrani przez nią tancerze, akrobaci, inni artyści również byli rewelacyjni. Scena, stroje, wybór piosenek i ich aranżacja – wszystko zaj***ste
 ohuhu
Pie*****ć hejterów  :eghahah:

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Madonna
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 12, 2014, 20:31:52 pm »
Ja bardzo lubię Madonnę i szanuję. Dla mnie jest niewyobrażalne, żeby przejsc taką drogę, praktycznie od zera do pozycji którą ma obecnie. Kocham jej starszą muzykę, tą z lat 90 też. Obecna jej muzyka mnie ani nie grzeje, ani nie ziębi. Nie przeszkadza mi. A co do występów to jest ona mega perfekcyjna i to trzeba jej przyznać. Głosu wielkiego to ona nie ma, ale ma osobowosc, która zrobiła z niej gwiazdę. Jednak nie podoba mi się jak pokazuje na koncertach swój obwisły tyłek i masę mięsni, nie wiem, może dla jednych być to piękne, ale mi się dosłownie niedobrze robi jak ją widzę. Mogłaby zacząć się trochę inaczej ubierać i przestać majstrować przy twarzy (ostatnio wygląda naprawdę fatalnie). Ale pomimo tego, że nie umie zestarzeć się z godnocią, to bardzo ją podziwiam i uważam, że miała ogromny wkład w muzykę.

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Madonna
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 20, 2014, 17:12:48 pm »
15 marca premiera nowego albumu Madonny - Rebel Heart. Już teraz można zrobić pre-order na iTunes i dostać 6 piosenek.

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/zbeTpLVlyZQ?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/F_plHXthYPU?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


Niedawno wyciekło demo z 13 piosenkami z nowego albumu
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Madonna
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 20, 2014, 22:28:32 pm »
Przesluchalem tylko nowy singiel- Living for love- i jest okropny...

Offline #TóxicoTomasz.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,124
  • Total likes: 136
  • http://instagram.com/toksyczny_tomasz_
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Te Aviso, Te Anuncio
  • Imię: Tomek
Odp: Madonna
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2014, 21:39:39 pm »
Cóż Madonna skończyła się na "Confessions on a Dance Floor" i pojedynczy utwór zrobiony przez Timbo.. z "Hard Candy"
my profile don't lie..

Bodies, can't you see what everybody wants from you? ~St.Vincent