Autor Wątek: Lana Del Rey  (Read 2720 times)

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Lana Del Rey
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 19:18:27 pm »


Trzeba przedstawiać?
Myślę, że większość (jak nie wszyscy) z Was ją zna. Co myślicie o jej piosenkach, o niej, jako o artystce? Lubicie ją? Wypowiadajcie się!  :D

Ja szczerze mówiąc nie rozumiem jej fenomenu...
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Ladrón

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 2,760
  • Total likes: 142
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • How do you do, The Day and the Time, Dreams for Plans, Your Embrace, You Don't Care About Me
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2013, 19:46:02 pm »
lubię ją xD
niektóre piosenki ma fajne, ale tej Rosji to jej nie daruję!   oyell  ozomg

Offline Alruna

  • Moderator
  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,367
  • Total likes: 67
  • Conmigo nada es fácil
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable
  • Imię: Joasia
  • Mój twitter: @_Alruna
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2013, 20:29:19 pm »
Ja lubie tylko jedna jej piosenkę.
We´re all mad here

Offline Loba

Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:15:28 pm »
Bardzo ją lubię. Jej piosenki tworzą taką piękną aurę gdy się ich słucha. Na początku też jej nie lubiłam dopóki nie przesłuchałam całej płyty "Born to Die", po tym po prostu się zakochałam w jej piosenkach. Nie jestem fanką jej występów na żywo, gdyż no szczerze powiem, że nie widziałam jeszcze jakiegoś dobrego jej występu. Ale lubię ją za piosenki, za tą magię którą czuję gdy je słyszę. Poza tym, Lana jest przesympatyczną dziewczyną, nie mogłabym jej nie lubić. ;D
saving people, hunting things, the family business.


Michelle

  • Gość
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:31:48 pm »
Podpisuję się pod tym co napisała Loba. Piosenki ma przecudowne, szkoda tylko, że nie umie wykonać ich na żywo, co jest dużym minusem. Jednak utwory są magiczne i bardzo często ich słucham :)

Fiom

  • Gość
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 20, 2013, 21:35:20 pm »
Słuchałam jej 'przez chwilę'. Miałam kilka ulubionych piosenek. Nic do niej nie mam. ;D

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2013, 12:21:52 pm »
W moich oczach bardzo dużo straciła przez "udawany talent" i sztuczność. Powiedzmy w prost, artysta, który nie umie śpiewać na żywo? Czy w ogóle można taką osobę nazwać artystą? Studio może zdziałać cuda, na żywo kompletnie inaczej to wygląda. Do tego dochodzi jej sztuczny wizerunek. Dziewczyna sama miesza się w zeznaniach. Zapytali ją, czy powiększała sobie usta. Odpowiedź? Nie stać ją na to. Jest to co najmniej żenujące patrząc na fakt, że jej ojciec jest milionerem -.-' Pojawiła się ot tak z płytą, którą wypromował jej tatuś. Nawet pseudonimu nie potrafiła wybrać sobie sama. Nie wspomnę już o pracy chirurgów nad jej wizerunkiem i botoksie w ustach.
Nawet jeśli przyznam, że jej piosenki, w wersjach studyjnych oczywiście, nie brzmią najgorzej, niektóre są nawet dobre, nie jestem w stanie jej polubić wiedząc jaką jest "artystką". Zwyczajny produkt, nic więcej. Nie ona pierwsza, nie ostatnia.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 05, 2013, 12:38:52 pm »
Dla mnie i tak najważniejsza jest muzyka :)

Offline Loba

Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2013, 12:44:50 pm »
Dla mnie i tak najważniejsza jest muzyka :)
Dla mnie w tym przypadku też. Jej muzyka mnie tak oczarowuje jak jej słucham, po prostu przenoszę się w inny świat. To jest magiczne, dlatego lubię Lanę. ;)
saving people, hunting things, the family business.


Offline Algo.

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,421
  • Total likes: 70
  • I'm bitch but I feel good with it! ♥
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Sale el Sol
    • Chantaje <3
  • Imię: Weronika
  • Mój twitter: @Wera_Polonia
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2013, 12:59:28 pm »
Nic do niej nie mam. Niektore jej piosenki lubie, maja bardzo piękne teksty <3 Pod tym kątem nic nie mam jej do zarzucenia ale nie umie pokazac ze jednak potrafi spiewac na zywo, powinna cwiczyc cwiczyc i cwiczyc, bo tak naprawde teraz kazdy z nas wejdzie do studia i nagra piosenka majac glos czy nie w studio tak go poprawia ze nikt sie nie zorientuje.

Michelle

  • Gość
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 10, 2013, 23:26:02 pm »
<iframe width="640" height="385" src="//www.youtube.com/embed/o_1aF54DO60?fs=1&start=" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
 opuss
 imdead
 olove

Offline Aga

Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 11, 2013, 01:21:42 am »
Przesłuchałam kilka jej piosenek, i żadnej magii nie poszułam. Owszem, ładne są, ale do mnie nie trafiają. Mało wiem o tej piosenkarce, ale po przeczytaniu postu Inevitable zamarłam. Nienawidzę wokalistów, którzy swoje piosenki "upiększają" a tak na prawdę nie umieją śpiewać -.- Co z tego, że ładne piosenki, jak autorka do dupy >.<

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2013, 12:02:57 pm »
Dla mnie i tak najważniejsza jest muzyka :)
Dla mnie jasne, że też, ale u niej muzyka objawia się głównie przeróbkami w studio, a tego muzyką nazwać nie można. W taki sposób każdy może stworzyć cudo, nie potrzeba do tego talentu, a w muzyce on powinien mieć decydujący wpływ.

Ja też żadnej magii nie czuję słuchając tych piosenek. Jak dla mnie to ona śpiewa tak... "sucho", bez emocji. Głos ma taki mdły. Ale wiem, że jej muzyka może się podobać i szanuję to.
« Last Edit: Czerwiec 24, 2013, 19:17:07 pm wysłana przez Inevitable »
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Michelle

  • Gość
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2013, 12:20:21 pm »
Oglądam nowsze występy Lany na żywo i wydaje mi się, że śpiewa lepiej. Może po prostu zżera ją stres czasami? Wygląda na zdenerwowaną, a to wpływa na występ. Przynajmniej ma dziewczyna odwagę wyjść i zaśpiewać na żywo (nie używając playbacka), choć nie zawsze wychodzi jej najlepiej.

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Lana Del Rey
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 15, 2013, 11:48:24 am »
No to dobrze, może jak się wyćwiczy będzie śpiewać lepiej. Chociaż o tym powinna pomyśleć zanim zaczęła swoją karierę. Ale racja, plus przynajmniej za to, że wyjdzie i zaśpiewa na żywo.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...