Off Topic > Sport

Taniec, gimnastyka i inne pląsy.

(1/10) > >>

Percabeth:
No i jest!
Ja osobiście należę do zespołu tanecznego Cariva Girls. Tańczymy głównie taniec nowoczesny, funky jazz, podstawy baletu. Byłyśmy na paru konkursach. Strasze dziewczyny z naszej szkoły http://www.carivadance.plze zespołu Cariva ciągle jeżdzą na konkursy, i większość wygrywają, praktycznie zawsze są na podium. Są jedną z najbardziej utytułowanych grup tanecznych na Śląsku Uczy nas wspaniała tancerka pani Natalia Kurzawa. http://www.carivadance.pl/instruktorzy
Bardzo kocham gimnastykę, jeśli ktoś chce na przykład dobić do szpagatu chętnie poradzę :)

A wy tańczycie? Gimnastyka? Zumba, taniec klasyczny? A może coś innego?
Piszcie jak ćwiczycie, gdzie i czy osiągacie jakieś sukcesy?

Peligrosa:
Też uwielbiam gimnastykę i taniec. Od nowego roku szkolnego mam zamiar zapisać się na Zumbę :) Chodzi ktoś z Was? Jak wrażenie?

Tola:
Tańczę już od długiego czasu i kocham to :). Ja tańczę taniec nowoczesny w mojej grupie tanecznej. Problem mam tylko z rozciąganiem się. Na lekcje chodzę od czterech tygodni i chyba widzę poprawę, ale chętnie bym się dowiedziała, jakie ćwiczenia na zrobienie szpagatu i rozkroczki się przydadzą. Coraz wyżej podnoszę nogę i jestem z tego dumna :D

Percabeth:
O świetnie. Ja się tym zajmuję od dwóch lat, wcześniej gdy byłam dzieckiem w wieku przedszkolnym też chodziłam na zajęcia taneczne. Poza tym mam szczęście i urodziłam się jako osoba bardzo giętka i moje ciało szybko się uczy. Więc jeśli masz pytania, pisz :)

sordomuda:
Ja tańczę od 2009 roku. Początkowo dancehall / hip hop itd. Później tańczyłam kilka lat w formacji tańca nowoczesnego, jeździłyśmy na konkursy i dużo występów miałyśmy. Jak trenerka odeszła na macierzyński to ja i moja koleżanka przejęłyśmy prowadzenie treningów i wymyślałyśmy choreografie. Jednak w 2013 roku formacja się rozpadła. W 2013 roku rozpoczęłam też naukę tańca brzucha i trenuję go do dziś :) również występuję.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version