Autor Wątek: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O  (Read 4869 times)

Michelle

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 05, 2013, 14:53:55 pm »
Ja lubiłam ATY dopóki nie stało się singlem. A teledysk mi się podoba, są gorsze... np do Rabiosy właśnie xd

Shaki_es_mejor

  • Gość
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 15, 2014, 20:31:02 pm »
Mam wrażenie, że w porównaniu ze starszymi  piosenkami, te nowe robią się coraz gorsze :( Mam nadzieję, że będzie lepiej ohuhu

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 15, 2014, 22:06:21 pm »
No... Tam na każdej płycie znajdzie się jakaś "perełka", ale na tych starszych było ich o wiele więcej. Też wolę te starsze albumy, bo jak dla mnie to SES uratowało tylko tytułowe Sale el Sol, Antes De Las Seis i Lo Que Mas. A She Wolfa to tak właściwie nie wiem XD Najgorsza płyta moim zdaniem i jeżeli wybierać najgorsze piosenki to właśnie z niej pochodzi większość.
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 15, 2014, 23:25:59 pm »
No... Tam na każdej płycie znajdzie się jakaś "perełka", ale na tych starszych było ich o wiele więcej. Też wolę te starsze albumy, bo jak dla mnie to SES uratowało tylko tytułowe Sale el Sol, Antes De Las Seis i Lo Que Mas. A She Wolfa to tak właściwie nie wiem XD Najgorsza płyta moim zdaniem i jeżeli wybierać najgorsze piosenki to właśnie z niej pochodzi większość.

a nie lubisz devocion i tu boca ?
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline Inevitable

  • Kochanek Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 3,367
  • Total likes: 345
    • Ulubiona płyta:
      Dónde están los ladrones
    • Inevitable, Nada
  • Imię: Asia
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 16, 2014, 15:47:10 pm »
Lubię, lubię. Pewnie, że lubię ;D Tu Boca trochę mniej, ale za to Devocion baaardzo lubię. Ale pisałam tak ogólnie, że np. gdyby tamtych piosenek nie było, to same Devocion całej płyty jak dla mnie by nie "uratowało". Co nie znaczy, że tych dwóch co wymieniłaś nie lubię. Mają mega brzmienie, głos Shak itd, ale jednak tamte trzy to coś ponad to. Baaardzo dużo dają tej płycie, pasują do klimatu tak mi się wydaje. Gdyby takich piosenek zabrakło na SES to nie byłoby to samo..
When you feel so lonely (have you completely erased me?) I'll be here, here for you...


Offline Suerte

Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 29, 2014, 22:51:10 pm »
Muszę niestety umieścić w tym temacie "Can't Remember to Forget You", ta piosenka przebija "She Wolfa", "Rabiosę", "Waka, Waka" i wszystkie inne za którymi nie przepadam razem wzięte. Zdecydowanie najgorsza piosenka w dorobku Shakiry, od początku nie mogę się do niej przekonać. Mam nadzieję, że już takiej nie nagra...

Offline beykira

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 708
  • Total likes: 56
  • It's my life so let me live it #ForzaJuve
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • Illegal, La Tortura, Costume Makes The Clown, No, Antologia, Tú, Moscas En La Casa
  • Imię: Olimpia
  • Mój twitter: @beykira
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 30, 2014, 21:46:43 pm »
Muszę niestety umieścić w tym temacie "Can't Remember to Forget You", ta piosenka przebija "She Wolfa", "Rabiosę", "Waka, Waka" i wszystkie inne za którymi nie przepadam razem wzięte. Zdecydowanie najgorsza piosenka w dorobku Shakiry, od początku nie mogę się do niej przekonać. Mam nadzieję, że już takiej nie nagra...
Jak dla mnie z nowej płyty jest najsłabszą piosenką i ogólnie nie wypada jakoś rewelacyjnie, ale tak nisko bym jej nie oceniała XD Ale jak kto uważa.
The other woman will never have his love to keep, and as the years go by the other woman will spend her life alone

Offline James

  • Pracownik Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 177
  • Total likes: 42
  • I dare you to kiss me
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Las de la intuición, No, Chasing Shadows
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 30, 2014, 22:36:57 pm »
Mnie chyba najbardziej denerwuje Obtener un si i Escondite ingles. Chociaż pochodzą z mojej ulubionej płyty to zwykle je pomijam.
Jeszcze nie przepadam za Lo que mas, jakieś takie krótkie i dziwne xD

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 31, 2014, 09:44:22 am »
Escondite ingles to jedyna piosenka Shakiry, którą zawsze przełączam, bo tak mnie denerwuje. No nie mogę jej słuchać i już.
Ale tak jak kiedys nie lubiłam płyty Fijacion Oral, to teraz ją lubię. Nie jest moją ulubioną, ale ma swój klimat jak żadna inna płyta. Musiałam przesłuchać ją wiele razy, żeby się przekonać. I tak jak nie znosiłam En tus pupilas i Obtener un si to teraz je bardzo lubię, szczególnie Obtener. Ale chyba nie za samą piosenkę i jej melodię tylko Shaki ma tam piękny głos. Nie przepadałam za No, a teraz to kocham. Wszystko mi się zmienia z czasem. Nie lubiłam piosenki She wolf, a teraz lubię. Jednak rok słuchania wszystkich płyt trochę zmienił moje zdanie :)
Na chwilę obecną nie przepadam za tylko kilkoma piosenkami: Quiero, Escondite ingles, Lo imprescindible i Islands.

Offline ktos

  • Tańczący z Shakirą
  • *
  • Wiadomości: 770
  • Total likes: 46
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever Wherever
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 31, 2014, 18:04:13 pm »
zdecydowanie jedną z najgorszych jest Don't Bother :P

Offline ladykiller

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,519
  • Total likes: 114
    • Status GG
    • Ulubiona płyta:
      Oral Fixation Vol. 2
    • "No", "Antologia", "The One"
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 31, 2014, 19:36:29 pm »
Lo imprescindible podobałoby mi się, gdyby nie ten początek. :D


Offline Klaudziax

  • Uczeń Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 409
  • Total likes: 47
  • El universo conspira
    • Ulubiona płyta:
      Pies Descalzos
    • Antologia, Inevitable, Moscas en la casa, Loca por ti
  • Mój twitter: @marryme_hazz
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 31, 2014, 19:39:48 pm »
Mi najmniej podoba się Escondite ingles i jakoś nie mogę się przekonać co do "Loca" ...
Hasta que salga el sol

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 31, 2014, 21:08:32 pm »
Escondite ingles to jedyna piosenka Shakiry, którą zawsze przełączam, bo tak mnie denerwuje. No nie mogę jej słuchać i już.
Ale tak jak kiedys nie lubiłam płyty Fijacion Oral, to teraz ją lubię. Nie jest moją ulubioną, ale ma swój klimat jak żadna inna płyta. Musiałam przesłuchać ją wiele razy, żeby się przekonać. I tak jak nie znosiłam En tus pupilas i Obtener un si to teraz je bardzo lubię, szczególnie Obtener. Ale chyba nie za samą piosenkę i jej melodię tylko Shaki ma tam piękny głos. Nie przepadałam za No, a teraz to kocham. Wszystko mi się zmienia z czasem. Nie lubiłam piosenki She wolf, a teraz lubię. Jednak rok słuchania wszystkich płyt trochę zmienił moje zdanie :)
Na chwilę obecną nie przepadam za tylko kilkoma piosenkami: Quiero, Escondite ingles, Lo imprescindible i Islands.

o kurcze nieźle XDD jesteś jedną z niewielu osób które nie przepadały z FO, szok hahaha ale już się nawróciłaś na dobrą drogę  :brawobrawo:
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona

Offline karinus

  • Rodzina Shakiry
  • *
  • Wiadomości: 1,219
  • Total likes: 7
    • Ulubiona płyta:
      Laundry Service
    • Whenever, wherever, The one, Underneath your clothes, Ojos asi, Octavo dia, Inevitable, Poem to a horse, Don't bother, La tortura, Cut me deep
  • Imię: Karina
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 31, 2014, 21:27:03 pm »
no mi tez sie wlasnie nie podoba poczatek lo imprescindible i juz potem mi sie nawet nie chce sluchac. a ja sie dziwie, ze tylu z was tak bardzo nie lubi don't bother, dla mnie to jedna z jej najlepszych piosenek :P od zawsze mi sie podobala. ale ja to ja.. zawsze wszystko na odwrot :P

Offline sordomuda

  • Administrator
  • Shakirowy Fanatyk
  • *
  • Wiadomości: 5,874
  • Total likes: 452
  • Dance Or Die
    • Ulubiona płyta:
      Fijación Oral Vol. 1
    • Dia Especial, En Tus Pupilas
  • Imię: Dżoana
Odp: Najgorsza piosenka Shaki ? O_O
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 31, 2014, 21:42:54 pm »
też lubię don't bother i nie rozumiem czemu tu na forum jest niedoceniana XD
Momentos inolvidables
09.12.2010 Berlin
17.05.2011 Łódź
13.06.2011 Paryż
14.06.2011 Paryż
08.10.2011 Kijów
18.06.2012 Gdańsk
27.03.2013 Paryż
03.06.2018 Hamburg
05.06.2018 Kolonia
07.06.2018 Antwerpia
09.06.2018 Amsterdam
06.07.2018 Barcelona
06.07.2018 Barcelona