Off Topic > Sport

Piłka nożna

<< < (2/27) > >>

#TóxicoTomasz.:
Cóż nie tylko on robi takie rzeczy o ile dobrze pamiętam Casillas też związał się w pomoc chłopca z Polski o ile dobrze pamiętam  :)

Suerte:
Czy tylko ja cieszę się z wczorajszego meczu? Są tutaj jacyś fani Realu? :D

Inevitable:
Myślę, że ten wątek nadaje się, aby tu rozmawiać o różnych drużynach, bo swój wątek ma tylko Barcelona. Ja oddzielnego o Bayernie zakładać nie będę, bo pewnie tylko ja i Alruna byśmy tam się udzielały (;D), ale tu możemy o różnych drużynach.



--- Cytuj ---Czy tylko ja cieszę się z wczorajszego meczu? Są tutaj jacyś fani Realu? :D
--- End quote ---
Ja fanką Realu nie jestem, ale akurat cieszę się, że wczoraj wygrali. I przyznam, że jest to jedyny klub hiszpański, który jestem w stanie oglądać bez chęci zwymiotowania na podłogę ;D I wielkie brawa dla Bale (mam nadzieję, że dobrze napisałam) za wczorajszą akcję bramkową, pięknie to zrobił ;D Świetna bramka była.

karinus:
Ja nie jestem fanką Realu, ale szanuję ich za to, że genialnie grają. Ale.... nie chcę nikogo urazić, tylko po prostu powiedzieć co myslę. Nie cierpię kiedy Ramos wiecznie wszystkich fauluje i to w mega chamski sposób, a Cristiano strzela fochy i aktorzy tak, że już bardziej się nie da. Ostatnio strzelił focha i usiadł na srodku boiska i nie chciało mu się wstawać, chyba nie na tym piłka nożna polega. Z szacunkiem do niego, bo jest cholernie dobry, ale takie zachowanie niesamowicie mnie drażni. Gdyby nie ich dwoje (chodzi tylko o zachowanie) to bardzo lubiłabym Real i nic do niego bym nie miała.
A trzeba przyznać, że meczyk im wczoraj bardzo dobrze poszedł i mieli piękne akcje. No i na prawdę zasłużyli na to zwycięstwo.

Inevitable:
karinus, a pokaż mi gwiazdora na miarę Ronaldo, który nie gwiazdorzy. nie to, że chcę go bronić, ale taka prawda, że chyba takiego nie ma.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version